Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaulių „Saulės miestas“ ir autobusų stotis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiesa girdejau is viduje dirbanciuju, kad tipo saules miestas saves nebeisilaiko ir ruosias parduot. Gal kas zino ka nors daugiau, nes nenoriu skleisti visokiausiu gandu vien is 1 girdint

    Comment


      Parašė Apollo
      PC atidarytas jau 3 mėnesiai. Todėl nemanau, kad kas nors dar nebuvo ir nematė vidaus. Bet vistiek dėkui.
      Aš dar nemačiau ir nebuvau nei viduje nei išorės
      Parašas :)

      Comment


        Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
        Tiesa girdejau is viduje dirbanciuju, kad tipo saules miestas saves nebeisilaiko ir ruosias parduot. Gal kas zino ka nors daugiau, nes nenoriu skleisti visokiausiu gandu vien is 1 girdint
        Ką reiškia savęs nebeišlaiko ? Nuomininkai nebemoka nuomos ar kaip čia ? Ar tie patys nuomininkai grąsina išsikelti ? Ir išvis iš kur tokie gandai po trijų mėnesių veiklos kai toks didelis žmonių srautas ?

        Comment


          Tai butent kad dideli srautai bet nieko neperka.

          Comment


            Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
            Tai butent kad dideli srautai bet nieko neperka.
            na bet aš tą ir noriu pasakyt, kad argi čia 'Saulės miesto' problema.. Jie turi nuomininkus, išeis vieni ateis kiti, o jie ateis, nes kaip ir sakei srautai dideli.. Problema galbūt nebent pačių nuomininkų kurie nesugeba pasiūlyti to ko tiem srautams reikia. Bent jau aš kai grįžtu į Šiaulius, tai rūbus perku ten, nes na tikrai lygis jaučiasi.. bet čia tik mano subjektyvus skonis..

            Comment


              Oi, vakar, kad padauginau... ... Kokios dabar sunkios pagirios.. Tai vat, vakar ar kada cia atidare "Bravaria", pats netikejau kol nepamaciau, kad ji tokia didele.. Fuu.. Laisvai 600 zmoniu telpa vienu metu Alus skanus, gal kiek per skanus Aplinka irgi nieko visai, primena vokietijos bravarijos barus Visur groja vokishka muzika, paneles apsiredziusios vokieciu bravariu drabuziais, karts nuo karto ir gyva muzika uzgroja Kas nepatiko, tai padaveju ishsiblashkymas: prasai 2 duonos, atnesa viena.. Prasai du alaus, atnesa tris.. Bet nieko, ipras

              Comment


                600 žmonių telpa? Tu įsitikinęs? Gal 599...
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  Nepavydek

                  Comment


                    Kad neišeina kitaip - geras dalykas ta "Bravaria".
                    ______________
                    The Division Bell

                    Comment


                      Parašė Apollo
                      PC atidarytas jau 3 mėnesiai. Todėl nemanau, kad kas nors dar nebuvo ir nematė vidaus. Bet vistiek dėkui.
                      as nemaciau ir nebuvau. Dekui uz foto

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        as nemaciau ir nebuvau. Dekui uz foto
                        Nu jeigu taip, tai gal ir man padaryti ? Einu šiandien ten.
                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                        Comment


                          ir aš ten buvau alų midų gėriau šiaip 9,5 iš 10! Labai patiko aplinka, erdvu, jauku, aptarnavimas greitas (ten tu merginu gyvas velnias zuja), alus super tik kad prieš darbo pabaigą pritrūko visų 3 bravarios alaus rūšių ir teko paskutini gerti utenos nerealiai patiko alaus bokštas 5litru kolba tokia už 33Lt Kainos labai įdomiai gaunasi 0,5ltr 5lt, jei imi 1ltr tai jau po 4lt bokas, o jei ta bokšta tai po 3,30 bokalas Тaigi aplankykit!!!

                          Comment


                            Apie ka si tema apie alu ir jo kainas ar apie Šiaulių „Saulės miestas“ ir autobusų stotis ?

                            Comment


                              berods jau viskas tame "saulės mieste" atsidarė, todėl siūlyčiau temą rakinti.
                              taip pat sukurti statybų istorijos foto-temą.

                              jei kada nors ir sugalvos statyti aukštuminę dalį, bus galima sukurti naują temą. bet manau kad tai greit tikrai neįvyks.

                              Comment


                                Tema rakinama.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment

                                Working...
                                X