Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką mes žinome apie realiausius projektus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Whose Homepage
    That's a great looking building!

    Sort of a cross between Europa Tower and Saules Akmens. Already u/c, it seems--great!
    Yeah, I belvie it will be something... super
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė John
      gandas is SSC (thanks to Dr.Jackal)

      Parašė Dr.Jackal
      And now,some rumours... One of my friends says,the offices in some proposed >40-storey tower in NCC is under sale already...
      Pamenat tą mano balandžio pirmosios pokštą?

      Šiaip būtų jėga
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        idomu kaip atrodytu europa tower'is jei butu oranzines spalvos D

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė John
          apie Vilniaus vartus
          http://www.rangaiv.lt/lt.php/naujienos/3

          tik man idomu, kodel tam renderyje pastatai oranziniai?
          Eik tu, net keista būtų jei oranžiniai

          jozikai> O tai kokios tavo manymu jis spalvos?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            mantaz ta prasme jei visa apdaila butu oranzines spalvos , tada tikriausiai vilnius labai olandams pradetu patikti

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Parašė jozikas
              mantaz ta prasme jei visa apdaila butu oranzines spalvos , tada tikriausiai vilnius labai olandams pradetu patikti
              Taigi tos juostos and Europos Bokšto beveik oranžinės
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Mano pamąstymai

                Parašė John
                Siaip trenke i galva keletas minciu del naujojo statomo Helios komercinio Centro Savanoriu pr. 1, kilo man tokie klausimai:

                -kodel niekas niekur ir niekada apie tai nerase, nerode ir neinformavo ziniasklaidoje (visgi musu masteliais tai tikras dangoraizis, o laikrasciai ypac pamego rasyti apie dangoraizius)?
                Kaip jau seniai pastebėta, projektų autoriai ir statybinės firmos nesistengia reklamuotis. Taip buvo ir su Europos Bokštu, Vilniaus Vartais (tik užuominos), Vyroku ir pan.

                Parašė John
                -kodel p. A.Zuokas nedalyvavo kokios nors kapsules ar dar ko nors imuryjimo ceremonijoje? Apie tai paprastai raso visi laikrasciai ir vilnius.lt PR'o skyrius.
                Ten kapsulė dar neįmūrita. Ji mūrijama kai baigiami statyti pamatai ir pradedamas pats pastatas (kiek pamenu apie Viktorijos Bokštą)

                Parašė John
                -kodel projekto gen. rangovas "UAB Masyvas" savo saite www.masyvas.lt net neuzsimena apie sita gana masyvu ir dideli projekta?
                Čia žinai, ne visos firmos žiūri rimtai į afišavimą ir kuo išsamesnį ir savalaikį informavimą Internete.

                Parašė John
                -kodel apskritai niekas nieko apie tai nekalbejo, nezinojo, negirdejo ir tik prasidejus statybai suzinojom fakta, kad jau vyksta statyba?
                O koks buvo tavo pirmas klausimas?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė John
                  Del ziniasklaidos nelabai tiesa, budavo bent siokios tokios info apie visus minetus projektus, net apie neigyvendintus, kurie niekad nebus statomi (kaip pvz. VP Marketo Velgos kvartalas). Siuo atveju nebuvo absoliuciai jokios info jokiame saltinyje, tik pora visiskai atsitiktinai aptiktu renderiu.
                  Tai čia kaip kokios įmonės reklamavimosi politika. Žurnalistai juk nenuspės ir nepaklaus apie tam tikrą projektą, t.y. paprastai pačios įmonės informuoja žiniasklaidą
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Dekui uz update'a, Jonai
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Parašė John
                      Victoria Tower'is

                      Ačiū, Johnai, ar neturi bendro vaizdo nuo kito upės kranto?. Jei gali, įmesk į temą "Verslo trikampis ir NMC". Palyginsim kaip pasikeitė.

                      Comment


                        Ačiū, Jonai Viktorija -
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Pala, čia nesupratau ar gandas, ar relaybė, kad rupjūtį prasideda BCC2 statyba
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė John
                            @Mantui

                            is www.bcc.lt:
                            Projektas bus įgyvendintas per 18 mėnesių. Planuojama statybos darbų pradžia – 2004 m. vasaros pabaiga.

                            taigi gandu to nepavadinciau, kitas dalykas, jeigu tai yra blefas
                            Dėkui, tikimės, kad tikrai ne blefas ir... 18 mėn? Ką jie ten žada daryt taip ilgai
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Parašė John
                              Kas yra zinoma del sito projekto? Vaidas papostino tik renderi, taciau taip ir nesupratau, kada ji ruosiamasi igyvendinti? Siuo metu statoma antra Akropolio dalis, taigi, kaip supratau, iskart turetu buti statomas ir sitas ofisu pastatas? Ar as klystu?

                              pirma kart matau sita ofisu pastata O kas ji zada statyt?

                              Comment


                                Mano galva, ekraninį pastatą reikėtų atitraukti nuo šlaito ir gal kitaip orientuoti.
                                Ta dėžė galutinai subjauros Šeškinės ozo vaizdą.

                                Comment


                                  Darius_> Tai ko gero, kad VP market, nes juk prie Akropolio

                                  Romas> Tai jau ten nebėr kas bjauroja, tarp visų komiblokų kaip nepastebimas atrodys
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parekonstruoti tikrai reiktų
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Parašė Mantaz
                                      Parekonstruoti tikrai reiktų
                                      Na, gal zodis nugriauti labiau tiktu

                                      Comment


                                        Parašė Rokas
                                        Parašė Mantaz
                                        Parekonstruoti tikrai reiktų
                                        Na, gal zodis nugriauti labiau tiktu
                                        na, nugriaut tikrai nereiketu, bet rekonstruot, tai butinai...bet tame rajone dar baisesniu pastatu yra...gaila, kad foto neturiu

                                        Comment


                                          J. Basanavičiaus gatvėje prasideda 7 aukštų modernių butų pastato statyba
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X