Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ką mes žinome apie realiausius projektus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    @paikas: Sveikas, apie Vilniaus sporto rumus gali paskaityti cia: http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=2931.

    Comment


      Parašė paikas
      sweiki...



      o gal kas ka zino apie tai kas zadama su vilniaus sporto rumais daryti? buvo gandu kad ji truputy zada nugriauti? tai kaip jis liks ar ji vizgi snisiot ir pastatys koky stikliuka?
      Sveikas atvykęs į forumą :cheers:



      Niekas nežada jų nugriaut, nebent restauruot
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Kas zino kur bus NAUJAS AKROPOLIS KLAIPEDOJE?
        %)

        Comment


          Parašė Rokas
          Nu ka...katik gryzau is parodos ir teko garbe man matyti pati maketa, bei to projekto pristatyma ( nu su kompu padaryta ). Tai ka as galiu pasakyt...kaip viskas tame filmuke pavaizduota, tai as apakes Vienu zodziu, tuoj Klaipeda bus #1 Lietuvoj ....
          Gal tai galima kur nors pamatyti?
          %)

          Comment


            Parašė Rokas
            Klaipedoj prasidejo buvusio "Saturno" rekonstrukcija. Na, greiciausiai ji ten griaus ir nauja statys. Kiek zinau, tai jis priklauso Rubicon'ui. Siaip, tai ten nieko ypatingo, tik tiek, kad miesto centre nebeliks vieno apleisto pastato. Kas nezino, tai jis yra tik ~3-ju aukstu ir po rekonstrukcijos jis islaikys toki pati aukstinguma.
            Tai taip, jis priklauso Rubicon group. Na nemanau, kad tai toks prastas statinys. Bent puos tikrai. Keisis siek tiek isplanavimas. Bet kiek suprantu griauciai pastato lieka.
            %)

            Comment


              Sveikas atvykęs, win2k3

              Deja man regis to filmuko nebeturim išsaugoto
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz
                Sveikas atvykęs, win2k3

                Deja man regis to filmuko nebeturim išsaugoto
                Dekoju Na ka padarysi... tikiuosi savo akim pamatyti
                %)

                Comment


                  o ar matet siandien lr>sostine>mano valda yra renderiokas naujos parodu sales. visai nieko atrodo. jis siulomas tame sklype kur anksciau buvo automobiliu parkingas ant konstitucijos/kalvariju sankryzos.

                  Comment


                    @filthy: As skaiciau internetine lryto versija, bet ten nededa paveiksleliu, todel nemaciau kaip jis atrodys. Gal tu arba kas nors kitas gali nuskanuoti ir ideti ta renderinga cia?

                    Comment


                      .....paskutine nuotrauka, viename gale sios parduotuves bus Harleju salonas.....

                      Comment


                        Gandas. B-) Sia savaite pradejo vaikscioti gandas, kad tas "apdainuotasis" SBA toweris visai nebus toks kaip buvo piesiama, statytojas susidure su problemyte,kad tai velniskai daug kainuoja tai, todel projekte galimi pakeitimai,kad butu islosta daugiau naudingojo ploto. Taigi, o taip graziai buvo viskas sugalvota. Gal kas dar kanors girdejot???

                        Comment


                          girdetai jog lietuvoje niekas dar nera dares tu dnr tipo sarangu pagal tu skandinavu projekta, bet vistiek kazkas butu apsieme daryti uz nerealia suma kurios jie neistengtu sumoket. Bet aisku ta suma skiriasi nuo tos sumos kuria buvo pateikia architektai, bet vistiek....
                          gandas.....

                          Comment


                            Parašė John
                            ... ir padarys viska iprastiniu budu betonas+armatura ...
                            Tokio tipo pastatai jau tuoj prades vezi varyti
                            %)

                            Comment


                              Oho kaip Vyrokas jau išaugo, o Viktorija net 13 aukštą stato Beje, stiklas atrodo neblogai

                              Ačiū, Jonai
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Velniava, kad tik nesudirbtų SBA projekto x
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  As pro SBA statybviete praeinu pakankamai daznai. Is tiesu, pastaraja savaite lyg ir aprime viskas, taciau, reikia tureti omenyje kad pats pastatas dar nepradejo kilti.

                                  O iki siol gana sparciai iskasta gigantiska duobe, isbetonuotos busimuju pozeminiu garazu sienos, aptvarkyta aplinka. Aptverta ir pilnai suremontuota salia einanti Studentu gatve, tada statybvietes tvoros perkeltos arciau busimo pastato ir gatve atiduota visuomenei ...

                                  Garazo perdangos dar nepradetos montuoti

                                  Comment


                                    Parašė singing tram
                                    As pro SBA statybviete praeinu pakankamai daznai. Is tiesu, pastaraja savaite lyg ir aprime viskas, taciau, reikia tureti omenyje kad pats pastatas dar nepradejo kilti.

                                    O iki siol gana sparciai iskasta gigantiska duobe, isbetonuotos busimuju pozeminiu garazu sienos, aptvarkyta aplinka. Aptverta ir pilnai suremontuota salia einanti Studentu gatve, tada statybvietes tvoros perkeltos arciau busimo pastato ir gatve atiduota visuomenei ...

                                    Garazo perdangos dar nepradetos montuoti
                                    Tai garažo perdangos ir neturi būt pradėt montuot. Juk pastatas turės pamatus
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      nu wa, siandien kaip tik lankiausi wilniuje.. Prie naujojo hanerio, Europos, victorijos ir pan.. is tikro turiu wilniecius pagirti, bet turiu ir bloha naujiena !!! iwaziuojant i wilniu susidaro toks waizdas, kaip kad i warsuwa iwaziuotum zmones, bent zole nusipjaukit !!!

                                      Comment


                                        Jo! Stveriam dalgius visi ir maunam priemiesčių šienaut! Staigiai!

                                        Comment


                                          steikit fonta susirinksit $
                                          is issinuomokit rankine zoliapjowe..;P
                                          Blemba galejau fotika psiimt buciau prifotkines..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X