Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    beveik esu garantuotas, kad nieko jie negalvoja... jiems tik pelnas svarbu, kaune akropolis bent jau su ta srautų valdymo sistema nepataupė ir matom naudą, o čia kažkaip nieko negirdėt... o gal ko nežinom dar? nors nelabai įsivaizduoju, kaip galima būtų tą ozo gatvę išgelbėt, nebent antrą kelią po žeme tiest, nes nei platint nei atsišakojančių ir srautus nukreipiančių gatvių ten nepridarysi... bent jau tokią nuomonę susidariau ten važinėdamas ir iš nuotraukų

    Comment


      #62
      Reikia Šiaurinės gatvės.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #63
        Ozas“ ir „Akropolis“ konkuruos šalia

        Vilniuje kaip grybams po lietaus dygstant naujiems prekybos centrams, seniau veikiantieji sako konkurencijos nebijantys. Rinkos ekspertų teigimu, daugėjant apsipirkimo vietų kiekvienas prekybos centras stengsis tempti pirkėją į savo pusę viliodamas patrauklesnėmis parduotuvėmis ir nematytomis pramogomis, rašo dienraštis "Verslo žinios".

        Vilniuje jau šiemet bus pradėtas statyti 60.000 m2 ploto „Ozo“ prekybos ir pramogų centras. 2009 m. pavasarį duris atversiantis centras įsikurs vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo jau ne pirmus metus veikiančio ir pozicijas išsikovojusio „Akropolio“.

        Vilniaus „Akropolio“ valdytojo Česlovo Urbonavičiaus teigimu, šalia iškilsiantis „Ozo“ prekybos centras pritrauks dar daugiau pirkėjų į Ozo gatvę. Iš gausesnio žmonių srauto laimės ir „Akropolis“, ir šalia esantys prekybos centrai.

        Rinkos analitikų teigimu, dviejų prekybos milžinų įsikūrimas šalia neabejotinai reikš konkurencinę kovą, rašo "Verslo žinios".
        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=13456898
        gera gyventi gerai

        Comment


          #64
          Kažkokiam žurnale (lygtai "statyk") mačiau naują vizualizaciją, tai joje atrodė visai kitaip nei abu variantai, kurie buvo pateikti pirmame temos puslapyje. Toje naujoje vizualizacijoje buvo šis variantas tik iš kito kampo ir iš arti:
          http://www.realco.lt/ozas/img/VILNIU...7;20parkas.jpg

          Comment


            #65
            Šitam kampeliui jau reiktų ir kokį Vilniaus mikrorajono statusą suteikt, rubikoniškės tikros..

            Comment


              #66
              Parašė Ciklop Rodyti pranešimą
              Šitam kampeliui jau reiktų ir kokį Vilniaus mikrorajono statusą suteikt, rubikoniškės tikros..

              tikrai,o kuriam rajonui Ozas priklausys?
              Nei Seskine,nei Snipiskes,nei Zirmunai ir nei Baltupiai.....Verkiu seniunija?

              Comment


                #67
                Parašė RIVE Rodyti pranešimą
                tikrai,o kuriam rajonui Ozas priklausys?
                Nei Seskine,nei Snipiskes,nei Zirmunai ir nei Baltupiai.....Verkiu seniunija?
                Nu pagal mano turimą Vilniaus žemėlapį - Baltupiai.

                Comment


                  #68
                  Plane, kiek suprantu jau ir aplinkelis nuo Zirmunu iki Pasilaiciu igrustas.. Grazus projektas, jei bus igyvendintas, tikrai papuos miesta.

                  Beje, kiek teko girdet, tai i Ozo Centra investuoja uzsenieciai, tad viskas bus daroma is ju poziurio puses. Isties, gal sulauksim nebanalaus prekybos centru suvokimo...

                  Gandai sklinda, kad visos kalbos apie konkurencija, tai tik savigynos priemones is Akropolio puses, nes teko girdet, jog dabar jau begale besidominciu ten atidaryt savo parduotuves, o Akropolis tiesiog visus laiko, nes yra mazas centru pasirinkimas su geru privaziavimu.

                  Tiesa, dar Panorama dygsta, bet vel gi dezutes formos pastatas...

                  Comment


                    #69
                    Koks dar aplinkelis?
                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                    Comment


                      #70
                      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                      Koks dar aplinkelis?
                      Nesiputokit, suklydau. Siaurine gatve.!
                      Nera ka rasyt, kad klaidas visu komentuot? Klysti - zmogiska!

                      Comment


                        #71
                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                        Nu pagal mano turimą Vilniaus žemėlapį - Baltupiai.
                        kur tas zemelapis?
                        p.s.gal jau yra sekantis pletros planas po oficialaus to is 3 in 1 jau pradeto prie Kalvariju gatves?

                        Comment


                          #72
                          Parašė RIVE Rodyti pranešimą
                          kur tas zemelapis?
                          Kabo mano ofise man už nugaros

                          Pažiūrėjau - 2004-ųjų metų, tai gali jau ir pasenęs būt..

                          Rubikoniškės, žodžiu

                          Comment


                            #73
                            mane domina gyv.namu pletra.Gal kas info daugiau turite?

                            Comment


                              #74
                              www.ozoparkas.lt
                              visai smagi architektura. Idomu ar naturoje namai atrodys taip smagiai kaip vizualizacijose. Man tai labiausiai idomu, kiek sansu, kad bus tvarkomi tvenkiniai salia tu statomu namu?

                              Comment


                                #75
                                Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                www.ozoparkas.lt
                                visai smagi architektura. Idomu ar naturoje namai atrodys taip smagiai kaip vizualizacijose. Man tai labiausiai idomu, kiek sansu, kad bus tvarkomi tvenkiniai salia tu statomu namu?
                                100 procentų, kad sutvarkys. Užsakovai tikrai nedarys baisios klaidos palikdami uodų "fermą" šalia naujo kvartalo. Nors šiaip ką ten tvarkyti? Išraut tas nendres, išpjaut žolynus aplinkui ir takelius padaryt. Dėl pačių pastatų tai jie man nei smagūs nei ką. Belieka džiaugtis, kad nors niekuo pernelyg neišsiskiria ir nepjauna akies.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                                  100 procentų, kad sutvarkys. Užsakovai tikrai nedarys baisios klaidos palikdami uodų "fermą" šalia naujo kvartalo. Nors šiaip ką ten tvarkyti? Išraut tas nendres, išpjaut žolynus aplinkui ir takelius padaryt. Dėl pačių pastatų tai jie man nei smagūs nei ką. Belieka džiaugtis, kad nors niekuo pernelyg neišsiskiria ir nepjauna akies.
                                  Tas kudras reikia isvalyti, nes per tiek metu dugne tiek visokio slamsto primesta... Idomu ar tos trys prie garazu irgi patenka i Rubikono sklypa? Butu gerai, kad jas irgi aptvarkytu.

                                  Comment


                                    #77


                                    dykuma... kurioje kazkada iskils OZAS...

                                    Comment


                                      #78
                                      /\ Ką gi, greitai bus užbaigtos dar vieno transporto kamščio statybos . Dabar dėl renginių milžiniški kamščiai bus ne tik Ozo bei Kalvarijų g. , bet ir Geležinio Vilko gatvėje.

                                      Comment


                                        #79
                                        Man tai mazokas tas parkas atrodo. Tuos visus prudus per 10 min apeit galima. (bent jau is vaikystes tokie prisiminimai).
                                        Great is Ok, but Amazing would be Great

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Shaolinas Rodyti pranešimą
                                          Man tai mazokas tas parkas atrodo. Tuos visus prudus per 10 min apeit galima. (bent jau is vaikystes tokie prisiminimai).
                                          Tai dabar tas parkas jau gerokai sumažėjęs - automobilių aikštelės parko teritoriją gerokai apmažino, Rubikono daugiabučiai su savo kiemais ir "Ozas" atsirieks dar kelias "parko" riekes. Tad tikram parkui liks koks 1 prūdas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X