Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • nepolitikas
    replied
    Parašė music
    Žirmūnuose yra toks šešiolikaukštis
    nepagalvojau, kad iš "pionierių rūmų"

    Komentuoti:


  • nepolitikas
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Sunkoka. Balkono nuoma - 1000 litų valanda
    įtariu, kad balkonas kažkur antakalnyje

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Ahaaaaaa, o ten labai sunku pakliūti? DDDDDD.
    Sunkoka. Balkono nuoma - 1000 litų valanda

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Ahaaaaaa, o ten labai sunku pakliūti? DDDDDD.

    Bet tai labai neblogoje vietoje įsikūrę tie centrai...Ir nesakykit, tikrai gerai atrodo. Aš tik atsimenu kažkada prie Kauno A1 greitkelyje kažkuri degalinė tokius dalykus darydavo .

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Iš kur fotografavai?
    Iš balkono.

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Atvaizdas




    Tiesa, vakar "Akropolio" švyturys jau užgeso.
    Iš kur fotografavai?

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Va, ir Lietuviai nori bendrauti su ateiviais.
    Šviečia iš toli ateiviams iš Baltarusijos

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Atvaizdas




    Tiesa, vakar "Akropolio" švyturys jau užgeso.
    Va, ir Lietuviai nori bendrauti su ateiviais.

    Komentuoti:


  • [sp]
    replied
    šiaip šita tema yra skiltyje Projektai ir statybų eiga, Ozas seniai pastatytas. Gal laikas rakinti temą ir perkelti į statybų istoriją? kur žiūri moderatoriai? jeigu taip įdomu kas vyksta prekybos centruose, tam reikia kurti atskitą temą ar temas kitose skiltyse.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied




    Tiesa, vakar "Akropolio" švyturys jau užgeso.

    Komentuoti:


  • Laurmit
    replied
    Parašė Dainiulis Rodyti pranešimą
    tai čia turbut tokiems kaip aš, kurie Vilniuje sunkiai orientuojas iš tolo rodo kur važiuot :juokas
    Du besisukantys spinduliai labiau primena uosto švyturį nei padeda naviguoti mieste. Duok dzie, kad koks suchagruzas iš Baltijos jūros neimtų Ozo švyturiu remtis.

    Komentuoti:


  • Dainiulis
    replied
    tai čia turbut tokiems kaip aš, kurie Vilniuje sunkiai orientuojas iš tolo rodo kur važiuot :juokas

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
    nežinau ar čia labai į temą, bet tarkim gerai bus ir čia, šiandien pamačius tą vaizdelį suėmė baisus juokas - turbūt didžioji dalis vilniečių pastebėjo nuo Ozo šviečiančias tas šviesas į dangų (man kažkada pasirodė, kad aš jas net ties Vieviu mačiau), taigi šiandien važiuoju pro Akropolį, o gi žiū - ir tie įsitaisė, tik jau visas tris ir visom vėliavos spalvom, tai šviečia dabar abu kartu ozas su akropoliu tik vat kažkodėl tai pamačius man žiauriai juokinga pasirodė
    Konkurencija yra konkurencija. Ir taip "Akropoliui" ne pyragai.

    Komentuoti:


  • Maarko
    replied
    nežinau ar čia labai į temą, bet tarkim gerai bus ir čia, šiandien pamačius tą vaizdelį suėmė baisus juokas - turbūt didžioji dalis vilniečių pastebėjo nuo Ozo šviečiančias tas šviesas į dangų (man kažkada pasirodė, kad aš jas net ties Vieviu mačiau), taigi šiandien važiuoju pro Akropolį, o gi žiū - ir tie įsitaisė, tik jau visas tris ir visom vėliavos spalvom, tai šviečia dabar abu kartu ozas su akropoliu tik vat kažkodėl tai pamačius man žiauriai juokinga pasirodė

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    http://www.lrytas.lt/?data=20101130&...r101130&view=2

    Pardavė vokiečiams

    Vokietijos kompanija ECE iš fizinių asmenų valdomo Lietuvos koncerno „Icor” (buvusio „Rubicon Group”) įsigijo 50 proc. prekybos ir pramogų centro „Ozas” akcijų ir dabar valdo 100 proc. jo kapitalo.

    Sandorio suma neskelbiama. Teigiama, kad „Icor” akcijų paketą pardavė siekdama koncentruotis į pagrindinį verslą, imtis naujų investicijų projektų.

    Komentuoti:


  • HSV
    replied
    Papuošimas viduje būdingas Vokietijoje esantiems EKZ

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Pradėjo puoštis šventėms


    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Įdomiai dirba šio prekybos centro vadovybė. Vakar (rugsėjo 27) per radiją girdėjau reklamą, kurioje kviečiama į "Ozo" gimtadienio koncertą, kuris įvyks rugsėjo 22

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Maarko Rodyti pranešimą
    Juk Lietuvoje niekas nerodo nei Lenkiškų, nei lenkiškai įgarsintų ar subtitruotų filmų (išskyrus teminius festivalius ar panašius renginius)?
    Ir negerai, nes lenkų kinas labai stiprus.
    Bus tikrai gerai, jei vienas iš multipleksų Lietuvoje turės lenkų kino prioritetą.

    Komentuoti:


  • c2h5oh
    replied
    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Visgi, pavartosiu anglišką frazę, nes lietuviškai nelabai gaunasi.

    They're so screwed.

    Atrodo, kad "Ozas" tiesiog užpildytas nesėkmėmis. Nors, antra vertus, nemanau, kad ir tos nesąmonės atidaryme nebuvo šiek tiek nulemtos visokių savininkų ginčų.
    Čia juk normalus ūkinis ginčas - vieni nori nupirkti akcijas pigiai, o kiti nori parduoti brangiai.

    Komentuoti:

Working...
X