Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vandens pramogų parkas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Per mano Gimtadieni gal nemokamai ileis

    Comment


      nuotraukos iš akvaparkos rangovo pusliapio (neradau uzraso, kad negalima talpinti)

      Oi koksai nepavydetinas sudetingumas....







      moja profesija rab = prorab

      Comment


        Aciu uz foto. Stipriai pasistumejo laukiu nesulaukiu atidarymo.
        gera gyventi gerai

        Comment



          Mane kažkaip labiau Druskininkų vilioja

          Comment


            Gerai kad ir cia ir Druskininkuose stato. Kas nores aktyviau maudytis eis i Vilniaus akvaparka o kas atsipalaiduot i Druskininkus.

            Comment


              Jaučiu kažkokia antipatija Vilniaus akvaparkui, visu pirma dėl to, kad jie šitiek metų kuitėsi, kol pagaliau ėmėsi statyti. O visų antra dėl to, kad buvo momentas kai norėjo sužlugdyti Druskininkų akvaparko projektą. Vat dėl šito tai apskritai norisi ignoruoti vilniškį.

              Comment


                Kada jie ten mėginko Drusikininkų sužlugdyti?
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                  Jaučiu kažkokia antipatija Vilniaus akvaparkui, visu pirma dėl to, kad jie šitiek metų kuitėsi, kol pagaliau ėmėsi statyti. O visų antra dėl to, kad buvo momentas kai norėjo sužlugdyti Druskininkų akvaparko projektą. Vat dėl šito tai apskritai norisi ignoruoti vilniškį.
                  logika cia mazdaug tokia, kaip ir: nemegstu Zuoko tai ir i Vilniu nevaziuoju

                  Comment


                    Taigi, kokia logika nori įžiūrėti "antipatijoje"?
                    Tiesiog parašiau kas suformavo mato tokį požiūrį į šį projektą.

                    O tai buvo prieš keletą metų, kai dar nebuvo jokiu Siemens arenų. Pas mus jau skalambijo varpais kad taip vadinamam "pramogų" parke bus statomas vandens parkas. Druskininkai kiek vėliau irgi pradėjo ruošti vandens parko projektą. Ir tada Vilniaus kompanija (tiksliai nepamenu kas, gal Rubikonas, gal savivaldybė) bandė užraukti Druskininkų parko finansavimą, tipo "už ka jiem skiriami ES pinigai ir t.t." Tiksliai nepamenu kas ten darėsi, bet gan šlykščiai pasirodė. Aišku dabar kas nors tuoj pasakys: "konkurentų žlugdymas yra normali konkurencija"...

                    Comment


                      šiaip jau lyginant Druskininkus ir Vilnių finansavimo atžvilgiu matosi nevienodos konkurencinės sąlygos, kurios buvo išlygintos Zuoko leidžiant statyti gyvenamus namus ir perkant paslaugas vaikams (nepritariu tam ir tiesa sakant tikiu, kad jei druskininkų nebūtų nebūtų ir šios pagalbos).

                      beje mano prognozės dėl akvaparkų: pastačius abu jie, kurį laika bus madingi poto greitai pamiršti, tačiau po kokių penkerių metų druskininkų akvaparkas išlystų į paviršių su skandalingu privatizavimu.

                      Comment


                        Kad pirks paslaugas vaikams tai nėra blogai. Bent aišku kur naudojami pinigai ir vaikam naudos bus, nes ne visų tėvai juos galės ten nuvesti.

                        Bet gyvenamieji parke tai idiotiška. Ta graži, žalia, kalvota teritorija su ežeriukais, turėjo tapti miesto "pramogų parku". Bet gausis eilinis rajonėlis su prekybcentriais, privačiais gyvenamaisiais, asfaltuotom aikštelėm ir skardiniais angarais. Miestui nebūtų buvęs didelis praradimas tą teritoriją užrezervuoti geresniem laikam, o ne paskubom sunaudoti tam kas yra šiuo momentu pelningiau. Beje, ar dar Vilniuje liko gražios teritorijos taip ir neįgyvendintam pramogų parkui?
                        Aš kaip vilnietis jaučiuosi, kad šiuo atveju likom išdurti.

                        Comment


                          manau, kad liko:

                          olandų gatvėje kažkokios kareivinės. kam miesto centre ir dar visų Vilniaus kalvų papėdėje reikalingos kažkokios kareivinės. apskritai visas kareivines iš miesto reikia mesti lauk. būtų puikus kalnų parko praplėtimas. beje ir patį kalnų parką reikia tvarkyti: daryti takus su apžvalgos aikštelėm, trijų kryžių manau nepakanka.

                          Žirmunų pakrantė. tiesa joje daug tvarkymo. tačiau visas tankų kelias šiaip jau puiki pasivaikščiojimo zona.

                          kalvarijų stacijos. gaila, kad tai viskas šiaip jau labai stipriai suplakta su religija, bet šiaip ten gražu.

                          Belmontas. tiesa sakant tikrai neišnaudotas plotas nuo Zarasų g. iki Belmonto krioklių. tvarkyti parką įtraukiant Markučius. beje ten dabar labai stipriai plečiasi ir tvarkosi restoranas.

                          kitoje pusėje beliko vingis, pasakų parkas

                          Baltupiuose dar kažkoks parkas buvo. kas ten dabar yra nežinau seniai buvau.

                          ir šiaip Neries pakrantės dar neišnaudojami pramogų plotai

                          Comment


                            kažkaip mažokai informacijos apie šį tikrai reikšmingą pastatą

                            Comment


                              Vakar



                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Visai neblogai pasistūmėjo
                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  Tikrai, jau puse arenos .

                                  Comment


                                    Savaitgalį dėdė virš Vilniaus oro balionu paskraidė:
                                    music on my mind.
                                    FC Žaibai

                                    Comment


                                      Kaip ir rengiamas sklypas PC statybai Dėkui už nuotrauką
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Kai daugiau uzsatys, visai gerai tas parkas atrodys.

                                        Comment


                                          super fotke Gal daugiau Lashelis turi?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X