Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo burių plėtra - 23 aukštų bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts




    Prasidėjo krano išmontavimo darbai.

    Comment


      Pastatytas

      Comment


        Gal kas gali kitu rakursu nufotkinti šį pastatą? Norėtųsi aiškesnio, pilno vaizdo.

        Comment


          Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
          Gal kas gali kitu rakursu nufotkinti šį pastatą? Norėtųsi aiškesnio, pilno vaizdo.
          Turbut nesupratai. Kalba eina apie nuotraukoje antrame plane matomą esantį pastatą - 3-ąją burę.

          Comment


            Parašė Naftalinas Rodyti pranešimą

            Turbut nesupratai. Kalba eina apie nuotraukoje antrame plane matomą esantį pastatą - 3-ąją burę.
            Tai aš ir kalbu apie baigtą BURĘ 3, nes baigtos jos nuotraukų sunku rasti. Juk tema apie ją, o ne apie Europos daugiabutį.

            Comment


              Nueisiu vakarop nufotkinsiu

              Comment


                Iš priekinės pusės









                Iš galo





                Įrengiama krepšinio aikštelė ant stogo, čia Swedbankui berods.





                Iš viršaus



                Iš apačios





                Comment


                  Labai dėkoju dr-rox.

                  Comment


                    Cool, jau krepšinio aikštelę panašu įrenginėja

                    Comment


                      Nuo pat pradžių aš dėl šito pastato buvau ganėtinai skeptiškas, tačiau rezultatas dar labiau nuviliantis, nes pasimatė tai, kas vizualizacijose nelabai matės, kas gi čia:





                      Įrengti ventiliacijos angas pačiose matomiausiose vietose - tai juk tragedija. Čia tas pats, kas damai apsivilkti naują suknelę ir apsimesti, kad ta didelė kečupo dėmė ant jos nesimato. Bet tokios grubios klaidos iš vizualizacijų net nesimatė, nemėgau šito pastato dėl to, kad aukšti pastatai yra labai gerai matomi, kadangi jie yra gerai matomi - tai jiems turi būti keliami aukšti kokybės standartai. Ir mano požiūriu architektūrinės kokybės, net atmetus tas 'dėmes', čia labai mažai. Lyginant su pirmosiomis burėmis šitas pastatas man netgi atrodo kiek praščiau. Bet netgi jeigu jis atrodytų vienodai geras, tai nebūtų pasiteisinimas, nes juos skiria dešimtmetis. Noriu tikėti, kad dešimtmetis yra pakankamas laiko tarpas patobulėti tiek technologiškai, tiek architektūriškai, tiek ir finansine prasme ir patobulėjus galima būtų išstenėti kur kas geresnį rezultata. O čia tobulėjimo per tą dešimtmetį ne tik kad nepasimatė, bet aš netgi sakyčiau, jog įvyko regresas, bent jau toks įspūdis susidaro matant tas ventiliacijos angas. Žinoma, kadangi šitas pastatas aukštas, tai jis duos savo indėlį į Vilniaus NMC, duos daugiau 'masės', kas yra gerai, bet kada Vilniaus skyline'as yra formuojamas iš tokių tragedijų kaip šitas ar savivaldybės pastato - tai ilgainiu, po 20-30 metų, ta 'masė' gali pavirsti šūdo krūva. Gali atrodyti, kad reikėtų protestuoti ir kažkaip tam bandyti užkirsti kelią, bet protestuojama tik prieš visokius K18B, t.y. prieš tuos, kurie ne gadina, o puošia Vilniaus panoramą. Kažkoks paradoksas, kad šūdini pastatai praslįsta nepastebėti, o va kokybiški pastatai stabdomi visomis įmanomomis priemonėmis.

                      Comment


                        Vienas iš nedaugelio NMC pastatų, kurie atrodo visapusiškai išbaigti - be jokių prilipdymų, fasadų maišymų ir t.t.
                        Man geriausiai ji atrodo iš šoninės pusės, su atsikišusiu aštriu kampu

                        Comment




                          Mano supratimu yra daroma klaida, kada 3-čios burės yra bandomos lyginti su esamais NMC pastatais. Klaida tame, kad skiriasi jų pastatymo laikotarpis. Prieš dešimtmetį perkūnkiemio statybos galbūt neatrodė tokios jau ir baisios, panašiai kaip dabar tokios baisios gali nepasirodyti Hannerio 'Žveryno namų' statybos. Juos sugretinus aišku visi sakytų, kad Perkūnkiemis daug baisesnis, bet juos skiria daugiau nei 10 metų. Tas pats ir su NMC, tai, kas statyta prieš 15 metų, neturėtų būti lyginama su tuo, kas yra statoma dabar ir daromos išvados, kad 'naujas statinys palyginus visai neblogai atrodo'. Čia panašiai kaip su mašinomis - kiekviena naujai išleista mašinos markė turi būti geresnė už praeitą, nes jeigu Audi išleis naują modelį ir pasakys, kad 'palyginti su Audi 100 jinai visai gera' - tai bus nesusipratimas. Dėl to šitą pastatą mes turime lyginti su tuo, kas NMC buvo pastatyta pastaruoju laikotarpiu, o tam lyginimui yra tik Quadrumas ir K18B. Quadrumą yra už ką pakritikuoti, tačiau mano supratimu jis netgi kažkiek susimovęs su apdaila ir netgi nevertinant jo pilno vaizdo (kuris bus po trečiosios dalies pastatymo), tai jo architektūra yra kur kas aukštesniame lygi, nei 3-ųjų burių. 3 burės gali lygintis nebent su tais NMC pastatais, kurie pastatyti prieš 10+ metų. (Arfą išbraukiam, kadangi ji statyta pagal 15 metų projektą).

                          Comment


                            Man geriausiai atrodo iš šono, kaip 3 nuotraukoje (vertikalūs fasado elementai smarkiai, iš šios perspektyvos, pagerina vaizdą). Žalia fasado spalva numuša vaizdą, galėjo naudoti mėlyną stiklą, kaip senesnėse burėse, tik dar geresnės kokybės.

                            Comment


                              Nėra įspūdingas, bet nėra ir blogas. Vidutinis dangoraižis ir tiek. Neatitinka laikmečio, nu bet nelabai turim iš ko ir rinktis.

                              Comment


                                Eidvis
                                Viskas ten normaliai su tom ertmėmis. Pasižiūrėk į World Trade Center One kaip pavyzdį, ar tūkstančius kitų. Burė ne šedevras, bet ir nėra bjaurus.

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                  Įrengti ventiliacijos angas pačiose matomiausiose vietose - tai juk tragedija. .
                                  Burė su ventiliacinėm skylėm. Simboliška.

                                  Comment











                                    Comment


                                      Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                      Eidvis
                                      Viskas ten normaliai su tom ertmėmis. Pasižiūrėk į World Trade Center One kaip pavyzdį, ar tūkstančius kitų.
                                      Jeigu tų ventililacijos angų niekaip neišeina išvengti, tai tokiu atveju jas reikia kažkaip gražiau padaryti, taip, kaip yra tavo minimame World Trade Center, kur nėra uždetas kažkoks neaiškus blynas neaišku kur, o padarytos per visą ilgį. Tačiau World Trade Center yra visas stiklinis, o stikle labai sudėtinga tas angas paslėpti. 3 burės tuo tarpu turi ne tik stiklą, ir ne tik marmurinę (?) apdailą, bet netgi turiu tokių vietų ('įdubimas' per visą pastato aukštį nuo Europos pusės), kurio šonuose įrengus ventiliacijos angas jų abskritai nesimatytų, bent jau į kitą pastato pusę galėjo jas perkelt, kur jas galima buvo kuo puikiausiai užmaskuot, o dabar padarė blynus matomiausioje vietoje paradinėje pusėje.

                                      Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                      Iš priekinės pusės

                                      Comment


                                        Man tai kur kas baisiau atrodo tie per stiklą besimatantys balti radiatoriai...

                                        Comment


                                          Grotelės tai tikrai fail'as. Radiatorius turbūt pastebi tik tie, kas dirba toje srityje, bet taip pat neturėtų būti tokių sprendimų tokiam pastate. Stiklo spalva man taip pat nepatinka. Kiek gelbėja padėtį pastato forma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X