Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni statomi pastatai Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na darbai tikrai nestovi vietoje. Laukiu nesulaukiu vaizdų, kaip ji atrodys po atnaujinimo
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Koks cia atnaujinimas jei NG griauna ! O gal pries iseidamas Zuokas nori prastumt kokia afera - greit nugriaut ir niekam nespejus susizgribt pastatyt 30-auksti...



      ps.:
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        Jau aišku kaip atrodys "Valstybės žinių" 7 aukštų pastatas šalia "Vilniaus vartų"





        www.andova.lt
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          O ką ten iš "Plastos" buvusių nebaigtų cechų gamina ?

          Comment


            visai nieko
            tik idomu kas ten per metalines konstrukcijos is galo

            Comment


              John> Taip, ten tikrai turėtų būti panoraminiai, kas man irgi labai patinka

              Sula> Kaip suprasti?

              jinxx> Ar tik ne avariniai laiptai?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė keen
                Koks cia atnaujinimas jei NG griauna !
                "Griauna" - ne pats tinkamiausias zodis, nes ji ardo, o ne griauna. Sienos ir visas karkasas seno pastato isliks ir ju negriaus - tik nulups visas apdailos plokstes ir apvilks naujai. Kai kurias sienas aisku isgriaus, nes prie NG jungs nauja priestata. O siaip normaliu vizualizaciju ir man dar neteko matyti, kas kiek keista, nes visgi cia biudzeto investicijos - zmones turetu zinoti kam ir kaip jos naudojamos.

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Atrodo neblogai - visai idomu butu tokiais liftais pavazineti.

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    Sula> Kaip suprasti?
                    Turiu omenyje sparciai rekonstruojamus pastatus prie "Plastos" gamyklos. Sprendziant pagal placius laiptus ir apdaila bei kazka panasaus i pasaza - speju bus didziulis komericinis centras.

                    Comment


                      Parašė Sula
                      O ką ten iš "Plastos" buvusių nebaigtų cechų gamina ?
                      Gamina dideli prekybos centrą, pirmame aukšte bus didelė "Norfa" restoranai ir dar kažkas, viršuj bus baldai dar kažkas, žodžiu 4 aukštų prekybos centras
                      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                      Comment


                        Kur yra ta plastos gamykla?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantaz
                          Kur yra ta plastos gamykla?
                          Žemuose Paneriuose, Savanorių pr.
                          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                          Comment


                            Mačiau, tačiau nesitikėjau, kad ten bus prekybos centras, vieta tai kažkaip nelabai..

                            Comment


                              Parašė Geex
                              Mačiau, tačiau nesitikėjau, kad ten bus prekybos centras, vieta tai kažkaip nelabai..
                              Kažkur skaičiau, kad ilgalaikėje miesto vizijoje Ž.Paneriai turi būti konvertuoti iš pramonės rajono į gyvenamąjį/komercinį.
                              Vieta tikrai netinkama pramonei ( bet kada ji išsikels?) ir labai vaizdinga, ypač išlaisvinus Neries slėnį, Panerių kalvas.

                              Comment


                                Parašė Sula
                                Kažkur skaičiau, kad ilgalaikėje miesto vizijoje Ž.Paneriai turi būti konvertuoti iš pramonės rajono į gyvenamąjį/komercinį.
                                Vieta tikrai netinkama pramonei ( bet kada ji išsikels?) ir labai vaizdinga, ypač išlaisvinus Neries slėnį, Panerių kalvas.
                                Taip turbūt ir atsitiks (kadanors), tačiau tikrai nemanau, kad artimiausiu metu

                                Comment


                                  Problemų su įmonių iškėlimu greitai nebus, nes nebus pačių įmonių. "NSK" jau seniai nėra, "Plastoje" veikia tik vienas cechas iš visos kadais didžiulės gamyklos, "Vingiui" iškelta bankroto byla (net nustebau, nes jis labai sėkmingai veikė iki pat praeitų metų), "Silikatas" irgi nedaug gamina. Tik viena bėda- šalia- elektrinė ir oras čia užterštas, bet ji jau sena, veikia daugiau kaip pusę amžiaus ir greit turės but uždaryta, tad visai galimas daiktas, jog po 20-25 metų čia bus tik gyvenamieji namai bei parduotuvės ir visai nebus pramonės įmonių.

                                  Comment


                                    Negi "Plastai" taip prastai sekasi?

                                    Šiaip aš galvojau, kad jie dabar atsigavo, juk pagausėjo statybų, o dalis jų gaminamų medžiagų aktyviai naudojama statyboje (vamzdžiai, plėvelės, netgi stogo danga jie berods gamina).

                                    Ir silikatui maniau, kad geriau sekasi..

                                    Comment


                                      Turiu giminių, pažįstamų, dirbančių "Plastoje", "Vingyje" ir žinančių tų įmonių ir aplinkui esančių gamyklų padėtį tai sakė nekas.

                                      Comment


                                        Šiokios tokios naujienos, vakar pasivaikščiojau senamiestį ir štai ką pastebėjau:

                                        Prasidėjo Rotušės aikštės rekonstrukcija, o taip pradėjo rekonstruoti Lietuvos Nacionalinės Filharmonijos pastatą.

                                        Comment


                                          Puikios naujienos. Gal turi nuotraukų?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X