Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažesni statomi pastatai Vilniuje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mažesni statomi pastatai Vilniuje

    Siūlau temą, kurioje galime talpint mažesnių Vilniuje statomų pastatų nuotraukas.

    Taigi...

    Šeškinės šešiolikaukščiai (estams tarti nepatariama )
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    brrrr.. kaip jie man nepatinka

    Comment


      #3
      na kodelgi, visai neblogi komieblokai toje vietoje tokie laukai, kad nori nenori prasosi kokio komiblokiuko, o kai jie dar ir aukstaugiai - gaunasi visai nebloga porele Labai idomu, ar tenai dar planuojama plesti gyvenamuju pastatu kompleksa, ar taip ir kysos sitie dvyniai.?

      Comment


        #4
        GDP


        Pastatas šalia
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          O kaip čia yra su "granduko palocium", kodėl fasadas tik pusės pastato atrestauruotas? Negi ten skirtingi adresai?

          Comment


            #6
            Parašė laSSas
            O kaip čia yra su "granduko palocium", kodėl fasadas tik pusės pastato atrestauruotas? Negi ten skirtingi adresai?
            Sveikas atvykęs Taip, tai du pastatai (Gedimino 20 ir Gedimino 22) ir kaži, ar tai bus tas pats GDP
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              tie sheshkinesheshiolikaaukshchiai tai tikrai nemieli

              Comment


                #8
                hmm, spalvinis sprendimas tai gan idomus... Kaip kokiam Leningrade. Nors atrodo gal visai ir nieko.

                Comment


                  #9
                  Naujas gdp priestatas bus gana didelis. Keli gdp breziniai:












                  Comment


                    #10
                    2004.12.23





                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Aciu uz foto, Mantai.
                      Sie pastatai Gedimino prospekte man atrodo graziausiai, ypac labai gerai atliktas koloristinis sprendimas. Tik gaila, kad kiti pastatai dar nekaip is isores atrodo, noretusi visa prospekta matyti sviezuteli

                      Comment


                        #12
                        o jūs nemanote, kad jei visas Gedimino pr. būtų toks sutvarkytas, jis taptų toks pats sterilus ir šleikštus kaip, pavyzdžiui Europos aikštė ir konstitucijos pr. Mano nuomone, Vilniaus senamiestis tuo ir žavus, kad ne viskas jame turi išlaižytą išorę.

                        Comment


                          #13

                          Beje, sveika atvykusi, Pievauja

                          Be abejo, su tavim galima sutikti. Iki menkiausiu dulkiu pasalinimo islaizytas kambarys atrodo nenaturaliu, nejaukiu, neapgyventu, kur bijai padaryti kazka netaip. Analogiskai ir isorej.
                          Taciau prospektas, kaip reprezentacine gatve, turi buti tokia. Jos funkcija juk skirta ne poilsiui, kokiu gali buti Senamiestis, o reprezentacijai, kaip muziejinis eksponatas, kur viskas yra brangu ir pirstais geriau neliesti

                          Comment


                            #14
                            bijau buti nepopuliarus, bet man Gedimino pr. (bent jau is nuotrauku), panaseje i kazkokius rusiskus miestus (gal Minskas, gal Kijevas, gal St. Peterburgas), o ypac pagal spalvine fasadu puse. Kodel ten viska geltonai dazo?

                            Comment


                              #15
                              Parašė John
                              Parašė liutass
                              bijau buti nepopuliarus, bet man Gedimino pr. (bent jau is nuotrauku), panaseje i kazkokius rusiskus miestus (gal Minskas, gal Kijevas, gal St. Peterburgas), o ypac pagal spalvine fasadu puse. Kodel ten viska geltonai dazo?
                              Keista, kad tau taip atrodo. Visose nuotraukose sitoje temoje matosi tik 2 pastatai vienas salia kito ir tikrai ne visi pastatai Gedimino pr. nudazyti geltonai, atvirksciai - vyrauja spalvu ivairove. Minske apskritai tokiu pastatu nera, nors Gedimino pr. kai kuriu pastatu stilius panasus i St.Peterburgo imperini stiliu, kas yra labai gerai, nes tokio stiliaus pastatu nera daug ir jie labai vertingi.
                              nezinau, galbut del GDP panasumo su St. Peterburgu toks ispudis susidaro, nors yra ir daugiau ten pastatu kazkiek panasiu i tai. Nesakau, kad tai blogai, bet pvz. Ryga labiau panasi Stockholma ar kita Skandinavijos sostine. Nors Gedimino pr. turbut nesiskaito senamiestis? Pvz. (i desina kiek mato, viskas geltona )

                              Comment


                                #16
                                Nera ten taip geltona. Manto fotoaparatas turi savybe siek tiek paryskinti/iskreipti spalvas. Cia siek tiek naturalesnes spalvos:

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Edd
                                  Nera ten taip geltona. Manto fotoaparatas turi savybe siek tiek paryskinti/iskreipti spalvas. Cia siek tiek naturalesnes spalvos
                                  supratau. O geriausia tai naturoje pamatyti, jau labai seniai ten buvau. Dar pries rekonstrukcija

                                  Comment


                                    #18
                                    Keletas šios dienos vaizdų iš statybų

                                    Atkirtos statomi butai ir komercinės patalpos Žalgirio gatvėje.


                                    Kairėje



                                    Neseniai renovuotas "Verslo centras" toje pačioje gatvėje


                                    Šeškinės šešiolikauščiai, beje, spalvos parinktos kitos nei vizualizacijose. Man asmeniškai patinka


                                    Šešiolikaaukščiai Žvalgų g.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Vietoje Žalgirio baseino statomi prabangūs butai







                                      "Lietuvos Energijos" pastato atnaujinimas







                                      Prieš tai jis atrodė taip


                                      Ekstra nuotrauka-konkursas. Kiek kranų matote?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė John
                                        Man patinka Lietuvos energijos pastato atnaujinimo projektas.
                                        Panasu, kad visa ta vieta netrukus is esmes pasikeis.

                                        Beje, tie "prabangus butai" statomi ne vietoje stadiono, ot tik vietoje baseino
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X