Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaurės miestelis ir Ogmios miestas - projektai ir statybų eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiaurės miestelis ir Ogmios miestas - projektai ir statybų eiga

    Prieš keletą savaičių padariau žygį, po moderniausią Vilniaus kvartalą, bet iki šiol nebuvo laiko įdėt nuotraukų

    Taigi, pradedam...

    Įeinant, dešinėje - būsimieji "Senukai" (beje, centro forma primena amerikietiškas "plazas")






    Butų galite nebeieškot






    Šie 8-aukščiai matomi net nuo Gedimino kalno, kaltas reljefas, bet vaizdai turėtų būt pasakiški




    Geriau jau naujas butas, nei gera mašina




    Į kiemus pasižvalgius






    Vėlgi "Senukai" (nors sunku ką atskirt )


    Viskas, db komentarai
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    kaip ten jus linksniuodavot? komiblokai

    Comment


      #3
      Negi tuose komiblokuose kasnors nori gyventi?

      Comment


        #4
        Parašė liutass
        Negi tuose komiblokuose kasnors nori gyventi?
        Taip, jie išpirkti dar vos tik pradėjus statyt Tiesą pasakius, butą šiame rajoe ir aš norėčiau įsigyt
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Parašė liutass
          Negi tuose komiblokuose kasnors nori gyventi?
          Taip, jie išpirkti dar vos tik pradėjus statyt Tiesą pasakius, butą šiame rajoe ir aš norėčiau įsigyt
          Siaubas kazkoks! Cia gi betono dziungles! Nebent papigiai leidzia, bet ir tai nepirkciau. O kas ten gero?

          Comment


            #6
            vien ko vertas rajonas. Viskas cia sviezia ir nauja. Su mielu noru isikelciau. Kai paglavoji, kokiais greiciais buvo sunaikinta sovietines bazes palikimas, tai norisi, kad tokiais greiciais ir snipiskes butu nusluotos Gaila, kad ten dar per daug vietiniu „gyventoju"

            Comment


              #7
              Parašė liutass
              Parašė Mantaz
              Parašė liutass
              Negi tuose komiblokuose kasnors nori gyventi?
              Taip, jie išpirkti dar vos tik pradėjus statyt Tiesą pasakius, butą šiame rajoe ir aš norėčiau įsigyt
              Siaubas kazkoks! Cia gi betono dziungles! Nebent papigiai leidzia, bet ir tai nepirkciau. O kas ten gero?
              100x geriau palyginus su sovietblokiais nesuprantu kuom tau jie nepatinka, juk viskas nauja ir bent su minimaliu dizainu
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                su sovietblokiais tai taip, sitie geresni, bet gal geriau kur nors arciau kokiu Valakampiu, arciau gamtos, o dabar vien betonas. Po 10 metu jie jau bus pasene.

                Comment


                  #9
                  pritariu liutui
                  atrodo gal sitie komiblokai ir ne taip baisiai kaip sovietiniai, bet jie vistiek lieka komiblokais
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Žiūrint, kaip tu supranti "komiblokas", beje, žalumos juk ateityje bus, nebent db čielus medžius vežt ir sodint
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Manau, kad svarbiausia yra tiketi. Jei Mantas mano, kad sie namai yra geriau uz buv. "miegamuju" komiblokus, tai jam ir yra geriau. Geriau, matyt, yra ir daugeliui vilnieciu kurie jau ispirko cia butus ir atsikraustys is senuju komibloku. Tiesa senieji nepasizymejo spalvomis, taciau daugelis ju buvo statomi gamtoje, siekiant kazkokios harmonijos tarp komiu, bloku ir gamtos. Dabar gi, net ir siame forume, randasi zmoniu kurie bjaurisi medziais miestuose ir aisku, kad spalvoti namai sugrusti apie mazus betoninius kiemus jiems yra visai priimtini, bele atitiktu mados sauksma pirkti "nauja" buta. Nebutinai tai blogai, bet manau negerai yra kai nera statoma tikrai jaukiu, zaliu ir bendruomeniskai orientuotu rajonu kur gyventi noretu ir ne tiek urbanistiskai nusiteike zmones. Man pvz. jau geriau senas pigus komiblokas su vaizdu i miska, nei brangus monolitas su vaizdu i kaimyno tualeto vamzdi. B-)

                      Comment


                        #12
                        #176 Na čia ne Šaiurės miestelis, bet prie pat jo. Matomas "Progresyvių investicijų" 16-aukštis bei nenustatytas statomas objektas Žirmūnuose

                        #177 Stoviu ant dar nenutiesto Žukausko gatvės Šiaurės miestelyje tęsinio.

                        #178 90 kampu į kairę ir čia kita tiesiama gatvė bei statomi namai

                        #179 Molėtų statybos (Molestos) daugiabutis prie Verkių gatvės

                        #180 O čia jau Kalvarijų gatvė, tiesiog neturėjau, kur šią nuotrauką įdėt
                        Attached Files
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          "Nenustatytas" objektas UAB "Vigysta" statomas 10 aukštų daugiabutis
                          Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                          Comment


                            #14
                            Vilniaus savivaldybė pakoregavo Šiaurės miestelio detaliojo plano projektą

                            Vilniaus mero Artūro Zuoko teikimu buvo peržiūrėtas Šiaurės miestelio detaliojo plano projektas. Pakeistame projekte sumažintas užstatymo intensyvumo rodiklis, leistinas pastatų aukštingumas, padidintas želdynų plotas.

                            Vilniaus savivaldybės pranešime teigiama, kad planas peržiūrėtas dėl gyventojų skundo.

                            Meras po teritorijos gyventojų laiško buvo sustabdęs dar neįgyvendintų investicinių projektų derinimus ir neužstatytos teritorijos planų Šiaurės miestelyje rengimą.

                            Šiaurės miestelyje gyvenamuosius namus stato daug įmonių, tačiau plano patikslinimas paveiks tik bendroves, kurios dar nėra pradėjusios statybų.

                            Naujame detaliojo plano projekte intensyvumo rodiklis trijose sklypo dalyse sumažintas nuo 1,9 iki 1,75, dviejose sklypo dalyse 1-3 aukštais sumažintas leistinas pastatų aukštingumas, bendrojo naudojimo želdynų plotas padidintas nuo 0,5 iki 0,9 hektaro.

                            Bendrovė "Šiaurės miestelis" įsipareigojo sutvarkyti ir pritaikyti lankymui bendrojo naudojimo želdyną pietinėje Šiaurės miestelio dalyje, įrengti universalią sporto aikštelę, Darbo biržos patalpose įrengti ikimokyklinio ugdymo įstaigą ir pradinę mokyklą.

                            Šiuo metu Šiaurės miestelio teritorijoje pastatytuose namuose gyvena apie 6 tūkst. žmonių. Jei būsimi investuotojai neužstatytoje teritorijoje pageidautų statyti ne komercinius objektus, o gyvenamuosius namus, gyventojų skaičius padidėtų iki 10-12 tūkst. žmonių.

                            ELTA
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Man tai ziauriai grazus sis kvartalas tikrai labai noreciau tokiame gyventi, zinoma, jei jis butu Klaipedoje, o ne Vilniuj
                              Jau nusibodot visi su tais "komiblokais" parodykit, kas nors pavyzdziu, kaip turi atrodyti, gyvenamasis namas, kad jus jo nevadintumet komibloku... cia juk ne biuru pastatai. Nenorekit, kad butu stikliniai...
                              Westside is the best ! :jura:

                              Comment


                                #16
                                Naujas Veikmės kvartalas Šiaurės miestelyje

                                http://www.veikme.lt

                                Comment


                                  #17
                                  Su tokiu kvartaleliu SM atrodys dar kraupiau
                                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                  Comment


                                    #18
                                    Normaaliai
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Labai "šiaurėsmiesteliškas" kvartalas. Tik kiek nustebau, kad ten dar tiek vietos rado
                                      Šiaip nieko ypatingo, bet būna ir blogiau.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #20
                                        Nu šakės, kainos 5000-6000 Lt/m2
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X