Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos centras Gedimino 9

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass
    pastato spalva tikrai negraži
    Tai senoji, kuri bus pakeista. Kaip atrodys, gali pažiūrėti čia:

    http://www.gedimino9.lt/
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      Tai senoji, kuri bus pakeista. Kaip atrodys, gali pažiūrėti čia:

      http://www.gedimino9.lt/
      O, čia jau geriau

      Comment


        O man TEO reklama neblogai atrodo...
        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

        Comment


          Koncepcija Gedimino 9, atrodo kad cia ne vidutinio lygio masei, kaip tipo akropolis ir net gi jau ne Panorama (nes taip pat stume kad aukstesnio nei vidutinio lygio zmonem). Klausimas: Kas bus ju lankytojai, Ar nebus taip kaip su pustusciu europos prekybos centru???

          Comment


            Parašė Violeta Rodyti pranešimą
            Koncepcija Gedimino 9, atrodo kad cia ne vidutinio lygio masei, kaip tipo akropolis ir net gi jau ne Panorama (nes taip pat stume kad aukstesnio nei vidutinio lygio zmonem). Klausimas: Kas bus ju lankytojai, Ar nebus taip kaip su pustusciu europos prekybos centru???
            Galės Lietuvos valdininkija lankytis

            Comment


              Parašė Violeta Rodyti pranešimą
              Koncepcija Gedimino 9, atrodo kad cia ne vidutinio lygio masei, kaip tipo akropolis ir net gi jau ne Panorama (nes taip pat stume kad aukstesnio nei vidutinio lygio zmonem). Klausimas: Kas bus ju lankytojai, Ar nebus taip kaip su pustusciu europos prekybos centru???
              Šiaip jau „Europa“ su „Akropoliu“ laikomi sėkmingiausiai PC projektais Lietuvoje. Šis bus prestižinis PC, įsikūręs prestižinėje vietoje, pačioje Vilniaus širdyje, tad manyti, kad PC nesulauks lankytojų rya mažų mažiausiai nerimta
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Suprantama
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Ten įsikurs ir Marks&Spencer parduotuvė.
                  Paskutinis taisė liutass; 2006.09.14, 08:14.

                  Comment


                    Manau šis prekybos centras turėtų pagyvinti prospektą.

                    Comment


                      Parašė Llinass Rodyti pranešimą
                      Manau šis prekybos centras turėtų pagyvinti prospektą.
                      Man atrodo, kas prospektas iki rekonstrukcijos buvo žymiai gyvesnis. Kodėl?

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Man atrodo, kas prospektas iki rekonstrukcijos buvo žymiai gyvesnis. Kodėl?
                        Gal čia tik sutapimas "Iki rekonstrukcijos". Aš galbūt pasakyčiau iki Akropilio atidarymo. Anksčiau dauguma žmonių apsipirkti traukdavo į senamiesty, Gedimono prospektą na, o dabar į Akropolį. Galbūt atidarius didelį prekybos centrą Gedimino prospektas nukonkuruos Akropolį, bet manau vistiek žmonės gyvenantys Šeškinėje ir aplink ją kituose rajonuose ir toliau mieliau rinksis Akropolį.

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Spalio mėn. atidarymas. Ten įsikurs ir Marks&Spencer parduotuvė.
                          Negi taip greit suspės, juk jų puslapyje rašoma apie planus pavasariui?
                          Paskutinis taisė Mantas; 2006.09.14, 08:16.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                            Negi taip greit suspės, juk jų puslapyje rašoma apie planus pavasariui?
                            Labai atsiprašau, suklydau. Taip, atidarymas 2007 m. pavasarį.
                            Paskutinis taisė Mantas; 2006.09.14, 08:16.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              Ten įsikurs ir Marks&Spencer parduotuvė.
                              Tas nėra blogai Man patinka jų snobiškas stiliukas- būdamas UK visad stengiuos ten apsipirkti.
                              Bet ištiesų keista, nes prieš ~4-5 metus M&S skelbė, kad stabdo plėtrą už UK ribų... Matyt persigalvojo
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                Sauni zinia kad atsidaro M&S Vilniuje, bent jau man patika nes tikrai nenuvalkiotas "brand'as" . Manau turetu pritraukti zmoniu i Gedimino 9 ; dauguma Vilniuciu zino Marks&Spencer ir miesto svecius turetu patraukti zinomas vardas. Kazkaip nutinka kad kai esi svetur atkreipi demesi i jau zinomas parduotuves , nors gal cia tik man taip .

                                Comment


                                  Kadangi iki Bankoko truputi per brangu skristi apsipirkt, mums tenka pasitenkiti ir su M&S!

                                  Comment


                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo, kas prospektas iki rekonstrukcijos buvo žymiai gyvesnis. Kodėl?
                                      Taip atrodė todėl, kad juo važiavo troleibusai, kas "pagyvino" vaizdą. Taip pat buvo priparkuota automobilų, kas gatvę irgi užpildė. Ir dar buvo siauresni šaligatviai, tad žmonės buvo labiau susigrūdę. Tad mano nuomone, tas "gyvumas" buvo ne iš gero gyvenimo.

                                      Comment


                                        Nors niekada nemegau ju gan savotisko prekiu asortimento, bet malonu matyti Marks & Spencer Vilniuje... Pries kokius 4 metus jie uzdare visas savo parduotuves Prancuzijoje ir kaip priezasti nurode nora stiprinti savo pozicijas Britanijoje ar kazkas tokio... Atrodo, kad ju prioritetai ir vel keiciasi...

                                        Comment


                                          Jau atidengta visa siena iš Kudirkos a. pusės. Dar nedažyta, bet atrodo gražiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X