Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
    Mano manymui isgriuve dar geriau... sveiki visi... as toks gezas kuriam irgi rupi vilnius nors jame dar negyvenu... :-)

    Tai kiek suprantu cia vienas pastatas su dviem bokstais, tiesa isduokit man kiek aukstu numatyta???
    Sveikas. Pagal plana numatyta 24 ir 16 a., bet realiai ten bus 25 ir 17

    Comment



      Finale ši nuotrauka turėtų atrodyt nuostabiai, reiktų padaryt tokią pačią nuotrauką (tokiu pačiu kampu) kai viskas bus baigta

      Comment


        Mantaz - nerealus kadrai.. Dekui..
        Lithuanian Top 5 tallest buildings
        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
        3. Arfa 100 m. 29 f.
        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

        Comment


          Parašė Marius Rodyti pranešimą
          Sveikas. Pagal plana numatyta 24 ir 16 a., bet realiai ten bus 25 ir 17
          dekui uz info, tai wau, didokas buvau vilniui neseniai, maciau visalaik as ta pastata, bet niekas taip ir nepaaiskino kas cia... tai dbr paaiskejo :-) dekui..
          Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

          Comment


            Jei kam idomu (man ka tik is vetrunos atsake), kad auksciausias pastatas 24 aukstu bus 85 metru.
            Lithuanian Top 5 tallest buildings
            1. Europa Tower 126 m. 33 f.
            2. Pilsotas 112 m. 34 f.
            3. Arfa 100 m. 29 f.
            4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
            5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

            Comment


              Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
              Jei kam idomu (man ka tik is vetrunos atsake), kad auksciausias pastatas 24 aukstu bus 85 metru.
              Jie čia specialiai susikuklino ar taip yra iš tiesų? Viešbutis "Lietuva" 85 metrų. Savivaldybė 77 metrų. Europos daugiabutis 95 metrų. Tai taip išeina, kad aukštis jų biurų pastate tarp lubų ir grindų bus mažesnis nei savivaldybėj, viešbutyje "Lietuva" ir net Europos daugiabutyje?

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Jie čia specialiai susikuklino ar taip yra iš tiesų? Viešbutis "Lietuva" 85 metrų. Savivaldybė 77 metrų. Europos daugiabutis 95 metrų. Tai taip išeina, kad aukštis jų biurų pastate tarp lubų ir grindų bus mažesnis nei savivaldybėj, viešbutyje "Lietuva" ir net Europos daugiabutyje?
                Gal apribojimai kokie buvo su auksciu susije, todel bando sutalpint ko daugiau aukstu
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Jie čia specialiai susikuklino ar taip yra iš tiesų? Viešbutis "Lietuva" 85 metrų. Savivaldybė 77 metrų. Europos daugiabutis 95 metrų. Tai taip išeina, kad aukštis jų biurų pastate tarp lubų ir grindų bus mažesnis nei savivaldybėj, viešbutyje "Lietuva" ir net Europos daugiabutyje?
                  Tai kad pasiskaičiuokit, tas pats aukštis iš esmės gaunasi. "Lietuvoj" tai labai žemos lubos aukštuose, tik ten vestibiulis galingas ir viršuj techninis aukštas tų metrų tiek ištraukia.
                  Jūsų,
                  Analitikas PlėtRa™

                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                  Comment


                    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                    Tai kad pasiskaičiuokit, tas pats aukštis iš esmės gaunasi. "Lietuvoj" tai labai žemos lubos aukštuose, tik ten vestibiulis galingas ir viršuj techninis aukštas tų metrų tiek ištraukia.
                    Europos daugiabutis: 95/27 = ~3.52m
                    Savivaldybė: 77/20 = ~3.85m
                    RC: 85/25 = 3.4m

                    Šiaip su daugiabučiais išvis nereiktų lyginti (nors prestižiniai kartais turi ir didesnį aukštį tarp grindų ir lubų).

                    Comment


                      Ir tai čia labai tie primestiniai skaičiavimai, nes pirmas aukštas/vestibiulis komercijai skirtas bus labai aukštom lubom.

                      bet kuriuo atveju į aukštos biurų klasės lubų reikalavimą drąsiai tilps (tarptautinių standartų reikalavimai): "Aukštis nuo grindų iki pakabinamų lubų – vidutiniškai apie 2.7 m."

                      Vat tik įdomu yra tai, kad statybos gerokai įpusėjo, o rinkoje oficialiai nesimato, kad jie ką nuomotų ir pardavinėtų. Arba viskas išnuomota net nereklamuojant, vykdant nuomininkų paiešką tyliai arba jie kažko laukia (dūstančioj nuo poreikio rinkoje tai turi racijos - dar palaukt ir užsikelt kainas). Arba aš kažko nepastebiu jų pasiūlymų nei spaudoj, nei internete, nei NT rinkos kuluaruose?..
                      Jūsų,
                      Analitikas PlėtRa™

                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                      Comment


                        Tas man irgi įdomu. Apie 32 000 m2 biurų ploto yra daug (kažkiek (lygtais apie 5000m2) užims pats registų centras), tad nemanau, kad taip lengvai jie išnuomos visą likusį plotą. Europos verslo centras mažesnis ir tai nemažai laiko prireikė kol išnuomavo. O aplinkui atsiranda ir daugiau biurų ploto (Vilniaus vartai, verslo centras Saltoniškių g.).

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Tas man irgi įdomu. Apie 32 000 m2 biurų ploto yra daug (kažkiek (lygtais apie 5000m2) užims pats registų centras), tad nemanau, kad taip lengvai jie išnuomos visą likusį plotą. Europos verslo centras mažesnis ir tai nemažai laiko prireikė kol išnuomavo. O aplinkui atsiranda ir daugiau biurų ploto (Vilniaus vartai, verslo centras Saltoniškių g.).
                          Tiesą pasakius, tie abu paminėti yra beveik išnuomoti visiškai. Užimtumas "A" ir "B" klasės biurų siekia vos ne 100 proc. (žinoma, yra išimčių tikrai prastoms patalpoms), poreikis yra didžiulis, todėl tie nauji biurų projektai ir pasipylė po buvusios tylos. O "Europa" nuomojo tada, kai buvo ir taip didelė konkurencija, o verslas dar nebuvo tiek pajėgus, kad nuomotųsi tikrai "A" klasės patalpas. Dabar vaizdelis šioj rinkoj tikrai karštas.

                          Man tie metrų skaičiavimai pakišo niūrią mintį, o ką jei biurai bus tik 16aukštyje, o didesnysis "brolis" bus "poilsio patalpų" pavidalu išparduotas e-litui?..
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            Man atrodo kažkur buvo rašyta, kad aukštesnysis bus biurų, o žemesnysis "poilsio patalpoms". Aišku galėjo viskas ir pasikeisti. Nors jei biurų paklausa išties tokia didelė... Tik man įdomu kaip jiems seksis nuomoti žemutiniąją dalį. Dalis jos bus registrų centrui, bet ploto nuomai manau liks pakankamai. Juk ten jokio vaizdo (į Šnipiškių pusę - baisu, į savivaldybės pusę irgi nekas).

                            Comment


                              Išvis tas pastatas nuo kurios pusės matuojamas, nes jei žiūrėsi iš upės pusės, jis bus aukštesnis, jei nuo kitos- žemesnis.

                              Comment


                                Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
                                Jei kam idomu (man ka tik is vetrunos atsake), kad auksciausias pastatas 24 aukstu bus 85 metru.
                                Aš taip pat rašiau Vetrūnai į info@vetruna.lt , bet man neatsakė. Tik norėjau sužinoti ne 1, bet 4 skaičius. 16aukščio stogo bei aukščiausios konstrukcijos ir 24 aukštų stogo bei aukščiausios konstrukcijos.

                                Comment


                                  siandien lankiausi netoliese, tad pora nuotrauku





                                  pasirode pirmieji langai ant aukstesniojo boskto, turbut pabandymui



                                  is arciau

                                  Paskutinis taisė batman; 2007.01.15, 18:52.

                                  Comment


                                    Dekui uz atnaujinima...
                                    Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                    1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                    2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                    3. Arfa 100 m. 29 f.
                                    4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                    5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                    Comment


                                      Man taip rodos, ar ish tiesu tie stiklai kazkokie nekokybiski ir nelygus?

                                      Comment


                                        Gal nespręskim nieko iš trijų stikliukų.

                                        Tiesa, man nepatinka tie balti langų rėmai

                                        Comment


                                          Man tie stiklai atrodo labai siauri. Tai yra ir gerai, ir blogai. Blogai, kad bus daugiau pertvarų. Gerai dėl to, kad visi pastato apvalumai išeis gerai ir nebus kampuoti. Nors lyg ir nėra čia itin mažo spindulio apvalumų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X