Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Registrų centras ir "Vilniaus verslo uostas"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar tik neatspejo Farbrom su sita spalva :
    http://img507.imageshack.us/img507/4614/112a6bg.jpg

    Comment


      Graži ta spalva. Čia juk kiek matau stiklas, o ne vyrokiška skarda.

      Comment


        Labai neblogai turetu atrodyt.
        Tankumo siek tiek priduos ir tai kad zemoji pastato dalis bus ne 2-3a o 5/6

        Beje ten Vetrunos puslapyje sis pastatas siuo metu vadinas:
        "Gyvenvietė Trakų raj."

        Comment


          Leidimas 24 aukštų administraciniam pastatui (be to: "Statybos tipas:Nauji negyvenamieji statiniai"). Kol vėtrūna nesutvarkys savo puslapio, tol spėju tiksliau ir nesužinosim.
          Paskutinis taisė Edd; 2006.04.28, 01:18.

          Comment


            Tj kiek suprantu tas Vetrunos dangoraizhis bus antras pagal aukshty pastatas NMC (?) Jeigu jis bus ofisu pastatas.

            Comment


              Parašė John
              Ko gero, ne antras, bet trecias, nes Europos Apartamenu aukstis yra 94,57m, o Registru centro aukstis vargu ar virsys 90m.

              Jeigu Registru Centro/Vetrunos dangoraizis bus skirtas tik ofisams, jo aukstis turetu siekti apie 85-90m. Taip vertinu turedamas omeny, kad aukstis nuo auksto iki auksto bus apie 3,7m (t.y. daugmaz standartinis iki siol statytu A klases ofisu pastatu aukstis tarp aukstu Vilniuje). Jeigu sis rodiklis bus didesnis, tuomet ir viso pastato aukstis bus didesnis (nors tai vargu ar labai tiketina).
              O būtų gerai NMC dar vieno 100-metrinio sulaukti...
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Manau truputi ne ta vieta parinko siems aukstybiniams pastatams (dangoraiziams), tai dabar negali labai aukstu statyt, del tu is Unesco, mat uzstos Gedimino pili ar nublanks senamiestis, sudarkys visa vaizda O siaip Vetrunos pastatas neblogai atrodo ir tikiuosi kad toks ir bus
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  Manau, kad tas aukstis nera svarbus beto visai nezemi sie pastatai.
                  Svarbu, kad verda statybos ir manau turetu pradeti kliti daug greiciau, visgi 4 kranai darbuojasi prie sio projekto.

                  Comment


                    Pirmadieninė būsena. Kaip matote, padaugėjo kranų


                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Darbai tikrai spartuoliškai vyksta. Surenkamas G/b karkasas žymiau greičiau kyla nei monolitas.

                      Comment


                        Aciu uz foto Tikras kolonu miskas

                        Comment


                          Miela-malonu pažiūrėti. Tai kiek supratau žemesniojo bokšto vieta yra kaip tik pritraukta antroje nuotraukoje? Jei taip, tai jis išties gerai matysis iš Konstitucijos prospekto, o jei naujasis Telekomo pastatas bus ne žemesnis nei kokie 14a., tai kartu sukurs tikrai neblogą vaizdą

                          Ir ačiū, Mantai, už update'ą
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            Parašė Llinass
                            Darbai tikrai spartuoliškai vyksta. Surenkamas G/b karkasas žymiau greičiau kyla nei monolitas.
                            Nelabai esu matęs, kad iš G/b konstrukcijų rinktų aukštuminį pastatą Kiek pastebėjau, tai PC iš jų stato Nors statybose esu pakankamai žalias, bet vistiek man čia įdomiai atrodo...

                            Comment


                              Parašė Rokas
                              Nelabai esu matęs, kad iš G/b konstrukcijų rinktų aukštuminį pastatą Kiek pastebėjau, tai PC iš jų stato Nors statybose esu pakankamai žalias, bet vistiek man čia įdomiai atrodo...
                              Surinkinėja žeamaūgę dalį. Aukštuminių kolonos liejamos- įsižiūrėk į nuotrauką
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                O kelių aukštų žada būt ta žemutinė dalis?

                                Comment


                                  Parašė Rokas
                                  O kelių aukštų žada būt ta žemutinė dalis?
                                  5/6
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    O gal dar imanoma taip daug maz nupasakot nuotraukoj katroj vietoj stoves tie du bokštai? Nes aš truputuka žalias čia esu...

                                    Comment


                                      Matai apvalias kolonas? Tai ten ir kils tie aukštaūgiai.

                                      Comment


                                        Na, bent jau man, iš foto, tai ten mažokai vietos atrodo, kaip dviem aukštaūgiams. Reiks kada gyvai apžiūrėt ir įvertint kas, kaip ir kur.

                                        Comment


                                          Parašė Rokas
                                          Na, bent jau man, iš foto, tai ten mažokai vietos atrodo, kaip dviem aukštaūgiams. Reiks kada gyvai apžiūrėt ir įvertint kas, kaip ir kur.
                                          Toj nuotraukoj matosi tik žemesniojo bolšto statybvietė. Pirmojoje Manto nuotraukoje kairėje matyti ir kylantis aukštesnysis bokštas
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X