Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektas „Vilniaus Vartai"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Pusė bėdos atrodo ir tas daugiabutis. Mūsų kritikams turbūt skandinaviška architektūra yra visiškas š ir nuobodybė, nes ten dažniausiai nėra jokių lenktų žaisliukų, o tik minimalistinės griežtos formos.
    Taip, pvz Ventos gamykla irgi kaip puikus skandinaviškojo minimalizmo pavyzdys.

    Comment


      Edd,norvegai irgi skandinavai,tačiau jų architektūra anaiptol nėra "tik minimalistinės griežtos formos"(Snohetta,Jarmund/Vigsnes ir kt.).O "Vilniaus vartus" gadina murzinumo įspūdį kelianti fasadų plokščių apdaila.

      Comment


        Parašė D.C. Rodyti pranešimą
        Edd,norvegai irgi skandinavai,tačiau jų architektūra anaiptol nėra "tik minimalistinės griežtos formos"(Snohetta,Jarmund/Vigsnes ir kt.).
        Tai, kad turbūt nėra tokios šalies, kurioje viskas būtų vienoda.

        O su Rimas_OK neturiu apie ką diskutuoti, nuomonės pernelyg skirtingos. Jam pagrindinis geros architektūros bruožas - veidrodiniai langai.

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          O su Rimas_OK neturiu apie ką diskutuoti, nuomonės pernelyg skirtingos. Jam pagrindinis geros architektūros bruožas - veidrodiniai langai.
          Žinoma, kad nėra lengva su visais diskutuoti

          Jei vilniuje visi pastatai būtų veidrodiniai, tuomet aš teigčiau kitaip ir palaikyčiau kitokią nuomonę. Tuomet sakyčiau "užteks, gana kiek galima tuos veidrodžius daryt". Žinoma nesakau, kad tik veidrodis yra geriausia.
          Bet man kol kas yra įsiėdę sovietinio funkcionalizmo pastatai, kur būdavo naudojamos kažkokios pablukusios plastikinės plokštės ir paparsto stiklo langai su kondicionieriais. Ir dar matydavsi dokumentu kruvos ant palangių, ir visas kitas sh, kuris išsišokdavo labiau už pastato formą. Manau, kad pastato vidaus turinys neturi užgožti fasado formos.

          Tarkim šnekant apie nelaimingąjį pasagos formos Vyroko daugiabutį, jo forma yra labai įdomi, tokių pastatų daugiau vilniuje nėra. Tačiau kas iš to kai jo unikali forma išnyksta kvailoje fasado apdailoje ir languose stovinčiuose balduose?

          Comment


            2006 11 27
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Tik viešos erdvės trūksta. Labai būtų tikusi aikštė link tilto virš tunelio į kairę nuo gražaus lenkto pastatėlio.
              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

              Comment


                2006 12 09







                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  labai blasko vairuotoju demesi lenktas blizgus turis virs tunelio..

                  Comment


                    Parašė Allegro Rodyti pranešimą
                    labai blasko vairuotoju demesi lenktas blizgus turis virs tunelio..
                    Gal jie nori pamatyti kas klube vyksta ?

                    Comment


                      Labai teigiamai atsiliepe tie +3 aukstai, gal todel kad sumazejo aukscio kontrastas tarp to 17 ir 20-cio.
                      gera gyventi gerai

                      Comment


                        Šiandien


                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Gerai atrodo
                          Nors pro šalį važiuojant matosi, kad viduje jiems dar daug darbų liko.
                          Parašas :)

                          Comment


                            Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                            Gerai atrodo
                            Nors pro šalį važiuojant matosi, kad viduje jiems dar daug darbų liko.
                            Dar mažiausiai pusė metų.

                            Comment


                              Pirmoje nuotraukoje gerai atrodo, tik kodėl jie nusprendė daryti tą lenktą dalį iš šviesesnio stiklo?

                              Comment


                                Kad man rodos visas statinys yra iš šviesaus, t.y. paprasto stiklo. Tik tas apvalumas užsiriečia ir atspindi dangų.

                                Comment


                                  Galima įsivaizduot, kaip gražiai turėjo atrodyt Kauno akropolis su tokiu lenkto stiklo gaubtu ant garažo...

                                  Comment


                                    Atrodo tai graziai, bet uzvakar nuo to gaubto ant mano masinos vos neuzkrito masyvokas tirpstancio sniego gabalas, vos spejau prasmukti...
                                    O jei butu ledas?
                                    Kazkokiu sniego valytuvu ten reiketu , nes ka gali zinot...

                                    Comment


                                      Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                      Kad man rodos visas statinys yra iš šviesaus, t.y. paprasto stiklo. Tik tas apvalumas užsiriečia ir atspindi dangų.
                                      Kad ir kaip ten yra, vistiek dabar skirtingos splavos išėjo.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Atrodo tai graziai, bet uzvakar nuo to gaubto ant mano masinos vos neuzkrito masyvokas tirpstancio sniego gabalas, vos spejau prasmukti...
                                        O jei butu ledas?
                                        Kazkokiu sniego valytuvu ten reiketu , nes ka gali zinot...
                                        Na tokiu atveju turės būti kažkas galvojama, būna juk įvairios tvorelės ar nukreiptuvai sniegui.

                                        Comment


                                          Jau nuimtas kranas. Vakarykštės nuotraukos







                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X