Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Baltic Hearts" verslo centras Ukmergės g-je

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Šiandien važiuodamas pro šalį mačiau, kad jau kojos kai kurių namukų stovi.

    Comment


      #22
      Parašė kaderis Rodyti pranešimą
      Teko kalbet su projektu vadovu, tai lyg pristojo truputi, bet vistiek daro kažką nes konservuoti nesinori jiems, beto daug pastangų ir pinigų jau idėjo. Bet esmė buvo kad jie nepigins architektura paliks tokia kokia buvo planuota.
      Labai gerai. Norėtųsi tikėt, kad ta UAB Piguvos era po truputį eina į pabaigą.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #23
        Na mano duomenimis projektas pristabdytas, metais pavelavo. Pries metus butu laisvai isnuomotas, dabartineje situacijoje uz 60 Lt/kv.m. be sansu.

        Comment


          #24
          Pristabdytas tai taip, bet nesustabdytas.

          Comment


            #25
            www.ambrasas.lt

            Comment


              #26
              šiandien važiavau pro šalį ir mačau Vilstatos tentu prikabinėta ant tvoros? čia naujieji rangovai gal?

              Comment


                #27
                Kad vargu, čia konservuotas agurkėlis šitas projektas jau lyg ir gerą laiką, ir vargu ar artimiausiu metu kas pasikeistų.
                Jūsų,
                Analitikas PlėtRa™

                Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                Comment


                  #28
                  kiekviena miela ryta ir vakara pralekiu ir galiu pasakyti, kad jau pries naujus kaip stojo tai ir sustojo viskas...
                  Atėjo, pamatė, pastatė...

                  Comment


                    #29
                    Parašė AngeLT Rodyti pranešimą
                    kiekviena miela ryta ir vakara pralekiu ir galiu pasakyti, kad jau pries naujus kaip stojo tai ir sustojo viskas...
                    kaip suprantu, jie dubes išrausė ir sustojo..
                    Dėl Vilstos tai jūs teisūs, blogai įsiminiau pavadinimą matyt.

                    Comment


                      #30
                      Kompanija, kuriai priklauso objektas, tyre rinka. Vienu metu turejo kelis nuomininkus didelius, taciau atejus juodam periodui ir tie patys dingo. Automatiskai objekta uzkonservavo, nes mate, kad nera perspektyvu visa plota isnuomoti ir investicijos neaisku kada atsipirktu. Siaip, kur pasiekia mane info, kad objektas sustabdytas, viska parasau saituke, pas save
                      Matas Macijauskas
                      www.ntspekuliantai.lt

                      Comment


                        #31
                        Parašė MatasM Rodyti pranešimą
                        Kompanija, kuriai priklauso objektas, tyre rinka. Vienu metu turejo kelis nuomininkus didelius, taciau atejus juodam periodui ir tie patys dingo. Automatiskai objekta uzkonservavo, nes mate, kad nera perspektyvu visa plota isnuomoti ir investicijos neaisku kada atsipirktu. Siaip, kur pasiekia mane info, kad objektas sustabdytas, viska parasau saituke, pas save
                        Nu jei jau paraset savo saituke, tai kam mums sicia isvis tikrinti...
                        Visi mars i MatasM saituka!

                        Comment


                          #32
                          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                          Nu jei jau paraset savo saituke, tai kam mums sicia isvis tikrinti...
                          Visi mars i MatasM saituka!
                          Siaip, geriau, jei kazka isgirsite apie statybu stabdymus ar objektu savininku bankrotus - informuokit as pasicekines info, atatinkamai padarysiu pas save pakeitimus.
                          Matas Macijauskas
                          www.ntspekuliantai.lt

                          Comment


                            #33
                            Parašė MatasM Rodyti pranešimą
                            Kompanija, kuriai priklauso objektas, tyre rinka.
                            Nu neblogi rinkos tyrimo metodai: suinvestuoti kelis milijonus į statybas...
                            Negi nėra pigesnių tyrymų metodų

                            P.S. beje, MataiM, turiu tau patarimą. Dažnai rašai vien tam, kad kažką parašyt. Turbūt tam, kad dažniau minimas tavo tinklapis būtų. Taip pat kai kuriuose tavo pasisakymuose labai akivaizdu, kad net nenutuoki apie tą temą (įvykį), apie ką rašai, bet vistiek stengiesi išdėstyti savo "ekspertinę nuomonę"

                            Daugiau kitų pagarbos įgausi, jei rašysi tik tada, kai tai įdomu ir aktualu, ir kai pats nutuoki apie ką rašai , o ne šiaip kartais tiesiog "šiukšlindamas" kituose tinklapiuose...

                            Comment


                              #34
                              Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                              P.S. beje, MataiM, turiu tau patarimą. ...
                              Mindakas - del issireiskimo "tyre rinka" nurasei mane? nice... . faktas aiskus. investavo keleta milijonu, rinkos situacija pradejo keistis (potencialiems nuomininkams, su kuriais buvo apsiderine, matyt pasikeite finansine situacija, kuri nebeleido nuomotis patalpu po 60lt/kv.m. ir jie atsisake savo planu) ir savininkas uzsalde objekta, nes nebemate perspektyvu. Keletos milijonu prakolas prie siu dienu rinkos realiju manau dar yra norm, ypac zinant, kokioje backoje jie siuo metu butu sedeje. nesutinki? Argumentai ant stalo prasom. p.s. pripazistu, kad postas tiesiai per aplinkui ir nepaminima nieko konkretaus. taciau istorija aiski.

                              Del kitu komentaru negaliu nutyleti (nors ir yra off topicas), nes viesai pakomentavai mane

                              1. dazniausia parasau, kai turiu ir noriu ka parasyt. jei kas netinka, argumentuotai oponuok, o tada padiskutuosim is oro trauktos tavo frazes ir padarytos tavo asmenines isvados apie mane (ypac viesos) manes nejaudina, nes esi pripazintas senas forumo dalyviu kritikas

                              2. miestai.net yra vienas is keliu forumu, kuriuos seku ir dalyvauju. pagal lankytoju skaiciu is cia i ntsp ir pagal kitus google analitics rodiklius, miestai.net reklamuotis man nelabai jau ir apsimoka, nes cia sukasi ta pati liaudis, kuri jau susipazino su ntspekuliantais. Tad tikslas vel grysta i pradini - apsikeisti informacija soris, del taves vieno nenustosiu to daryti, tik paraginsiu ir toliau ziureti kritiskai i mano postus, ne i asmenibe ir mano tikslus siame forume.

                              3. jei butum protingas zmogus, asmeninius komentarus visada rasytum privaciai, nes tada tavo, pavadinkim taip, oponentas juos ivertintu ir gal but pasitaisytu. viesai sukritikuodamas ji pati (ne posta), tu priverti ji stoti i gynybine pozicija, prasideda viesas konfliktas (ka daznai pats matai siame forume, spekuliantuose). kam to reikia siam forumui? - nezinau. tad siuo konkreciu atveju zalos padarei daugiau pats, negu as su savo postu

                              Tad gal risham viesa apsistumdyma. Jei bus noro pakritikuot mane - rasyk privaciai.
                              Matas Macijauskas
                              www.ntspekuliantai.lt

                              Comment


                                #35
                                Man tai kolegos MatasM post'ai niekuo nekliūva.
                                Būna juk tikrai nesąmonių prirašo. Matyt užkliuvo tai, jog reklamėlė lengva vis pasklando ore.
                                Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                Comment


                                  #36
                                  Ką gi, berods ir čia kažkas juda, vakar mačiau kad vėl atsirado kranai

                                  Comment


                                    #37
                                    tai kranai ten jau seniai stovi

                                    Comment


                                      #38
                                      O jie buvo dingę? Man atrodo kad jie ten su vilstatos užrašais stovėjo ir tebestovi?

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
                                        O jie buvo dingę? Man atrodo kad jie ten su vilstatos užrašais stovėjo ir tebestovi?
                                        bet lyg nebuvo jau jų... Gal ir suklydau

                                        Comment


                                          #40
                                          du kranai kaip stovėjo, taip ir toliau stovi...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X