Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Antakalnio terasos vietoj buvosios Lietuvos kino studijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai turbut nera taip blogai, kaip cia kiti bando piesti? Cia bent jau aisku ka perki, nebus taip, kad moki uz vaizda, o po keliu metu sulauki boksto pries langus

    Comment


      Pusu terasos atrodo kaip mix`as abieju priestai buvusiu projektu (egliu ir berzu),
      manau pagrindinis privalumas, kad naturoje projektas tikrai atrodo labia graziai, nors del kai kuriu sprendiniu ir nukencia kokybe ir padideja prieziuros islaidos, (ypac kai baigsis garantinis laikotarpis).
      Manau kai bus pilnai realizuotas bus pavysdinis projektas , na o gyventojams kaip gyvenimas perkunkiemyje, ypac kai reikes vazineti link centro.

      Comment


        O ar kas nors girdėti apie 4-ąjį etapą? T.y. šį verslo/pramogų centrą? http://www.mgvalda.lt/index.php?item_id=1170
        Kad ir pletkų lygyje? Ta prasme, vis dar planuojamas jis ar jau nebe?

        Comment


          Na dar susimuškit. Tu tiesiog atkartojai represser klausimą ir viskas.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Diskusijoms galiu papasakoti savo pirkimą, buvau išsirinkęs šiaip ne taip per vargus visiškai naujos statybos, procesas buvo ilgas. Tačiau paskutinę akimirką nusprendžiau 2005 metų statybos namą rinktis, nes buvo galima matyti plika akimi per tiek metų esminius trūkumus ir pliusus. Kaip čia kai kas gerai įvardino, po kiek laiko ir matysis kaip ir kas. Nes "prestižiškumą" lemia daug faktorių. Aš asmeniškai nesirinkčiau "Antakalnio terasų". Aš dėčiau didelį pliusą, jeigu būtu labiau laikę atstumą tarp namų prioritetu.
            Atėjo, pamatė, pastatė...

            Comment


              Projektas ketvertui su minusu (čia pagal penkiabalę sistemą ...). Būtų stiprus ketvertas, jei sumažintų viską vienu aukštu ir šiek tiek rečiau statytų. Bet tai aišku vystytojų - ne architektų - problema. Nu ir aišku tų spalvų galėtų būti šiek tiek mažiau - matau, kad šiuo atveju nauji blokai bus jau kuklesnėm spalvom, kas yra visai gerai.

              Bet penketo vistiek neduočiau, nes kažkaip nėra idealiai įpaišyta viskas į aplinką (mišką) ir tiek ... Gal medžio/gryno betono reikėjo daugiau išorinei apdailai?
              Paskutinis taisė nomad; 2014.06.26, 01:44.
              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

              Comment





                daugia foto:
                http://pusuterasos.lt
                blaivumas išlaisvina

                Comment


                  OMG koks uzstatymas...Tikras skruzdelynas uz didelius pinigus.

                  Comment


                    Parašė Upper Rodyti pranešimą
                    OMG koks uzstatymas...Tikras skruzdelynas uz didelius pinigus.
                    Svarbiausia, kad žmonėms, kurie pirks, tai bus visiškai nė motais. Nepirktų - nestatytų.
                    Lietuva visiems.

                    Comment


                      ar man pasirode, ar arciausiai antakalnio ziedo esancioje teritorijoje stato kazkoki komercini pastata? parduotuve gal?

                      Comment


                        Čia buvo rašyta neseniai, kad bus Maxima.
                        Lietuva visiems.

                        Comment


                          Pilna SEB arenoj lipdukų, reklamuojančių šį kompleksą. Net kiekvienoj vyrų dušinei po lipduką "Duše esam tokie kaip sukūre gamta, gyventi irgi tektu ten kur gamtos sukurta".
                          Taip pat ant grindų lipdukai su tekstais "Susikonsentravus gali pajusti miško kvapą" "Užsistovėjus, prie bato gali prilipti sakai" "Neužsimerk, galli užlipti ant ežiuko".
                          Galima pagalvoti, kad kažkur vidurį miško butus stato, o pažiūrėjus į nuotraukas... Tam viduriniui namui tikrai jausis, kad gyvena kur gamtos sutverta

                          Comment


                            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                            Pilna SEB arenoj lipdukų, reklamuojančių šį kompleksą. Net kiekvienoj vyrų dušinei po lipduką "Duše esam tokie kaip sukūre gamta, gyventi irgi tektu ten kur gamtos sukurta".
                            Taip pat ant grindų lipdukai su tekstais "Susikonsentravus gali pajusti miško kvapą" "Užsistovėjus, prie bato gali prilipti sakai" "Neužsimerk, galli užlipti ant ežiuko".
                            Galima pagalvoti, kad kažkur vidurį miško butus stato, o pažiūrėjus į nuotraukas... Tam viduriniui namui tikrai jausis, kad gyvena kur gamtos sutverta
                            Na, tai ir kaina, matyt, bus atitinkamai mažesnė, ir pirkėjai tokie, kuriems tas miškas nerūpi. Juk vis tiek, ne katę maiše perka, juk mato, koks išplanavimas.
                            Lietuva visiems.

                            Comment


                              Nu o tie tai varo... Tuoj naujas rajonas atsiras





                              blaivumas išlaisvina

                              Comment


                                geras skruzdelynas

                                Comment


                                  Man atrodo miškas dus nuo tokio žmonių tankio aplinkui

                                  Comment


                                    O man patinka truputį tankesnės gyvenvietės, tada jauties, kad visgi mieste gyveni. Žinau, kad gausiu per galvą, bet kiek tenka būt perkūnkiemy, kažkoks miesto jausmas ten man

                                    Comment


                                      Na, kadangi prie pat šalia bus ir Maxima, tai miesto jausmo tikrai nebus per mažai.
                                      Lietuva visiems.

                                      Comment


                                        Tik ta Maxima visą vaizdą sugadino. Pilką dėžę pastatė...

                                        Comment


                                          Parašė abruo Rodyti pranešimą
                                          Na, kadangi prie pat šalia bus ir Maxima, tai miesto jausmo tikrai nebus per mažai.
                                          Tikrai prie Nemenčinės stotelės bus Maxima? O ne Iki pagal dizainą??
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X