Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko Apartamentai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal jau pamiršote, kaip mūsų gražuolis išrodo, tai reikia priminti

    #227 Dar viena naujovė?
    Attached Files
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Ta antra nuotrauka iš Lvovo g. labai neblogai atrodo
      Iš pradžių atrodė, kad įdėta veidrodinė nuotrauka iš Konstitucijos pr.

      Comment


        O tai tas papildomas stiklinis fasadas dengs visa Vyroko isore?

        Comment


          O kas ten #228 desineje puseje (griuvesiai)?

          Comment


            Parašė Geex
            Šioks toks Update iš kitos pusės


            Toje namo dalyje ( kuri igaubta ) atrodo bus labai sviesios ir sauletos patalpos ,o stai ta dalis kuri isgaubta - tai ten dalis kambariu tokiama "giliame" seselyje ,kad atrodo kaip kokioje skyleje butum ilindes:-)

            Comment


              Aš man atrodo kad jau esu durnas , nes nelabai suprantu kam ta išsikišus dalis pastatyta buvo, pasižiūrėkit, ten gi joje iš abiejų pusių nėra langų, tai taip išeina kad ne butai bus????
              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

              Comment


                Gal kokia pirtelė su baseinu

                liutass> Ten nebaigtas statyti Sputnik viešbutis. Tačiau netrukus turėtų prasidėti Ambraso projektuoto viešbučio statybos, kur bus panaudoti šitie griaučiai
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Šiaip įdomu ką Vyrokas galvoja daryti, jeigu jie tuo stiklu dengs visą fasadą, tada atrodys tikrai gerai, tačiau jeigu paliks tik centrinėje dalyje tai nžn..

                  Comment




                    5-20 aukštų komercinis gyvenamasis kvartalas."A"ir"B" korpusai (projekto korektūra).

                    Comment


                      ar kas nors vyksta su siuo sedevru? :>

                      Comment


                        Kol kas nieko, žada paskutinės dalies statybas pradėti artimiausiu metu, o baigti tik 2007
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Pradėjo surinkinėti kraną, beje ir prie to bendrabučio sienų poroje vietų yra metalinės konstrukcijos pritvirtintos, skirtos kiek suprantu statybinėm medžiagom kelti, galbūt pradės rekonstrukciją?

                          Comment


                            O, čia puikios naujienos. Labai keista, kad šiandien važiuodamas pro šalį to krano nepastebėjau
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              Mano spėjimas pasitvirtino, šiandien pravažiavau pro šalį ir bendrabutis jau pradėtas rekonstruoti (kai kur išimti langai, išgriautos sienos).

                              Na šiaip čia būtų kaip ir pirmas "Kvartalo" projektas, galbūt reik atskiros temos?

                              Comment


                                O kai paskutinį kartą ėjau pro Vyroko statybvietę, mačiau jau gulinčias krano dalis, kurias turbūt greitu laiku montuos ir pradės statyti paskutinę pastato dalį. Beje, čia keletas nuotraukų (krano, deja, nenufotografavau).









                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Sakyciau, kad cia istabus modernaus meno pavyzdys, savo ideja kazkuo panasus i sita instaliacija:

                                  Comment


                                    ,
                                    jei paimtume ta auksciausia dali atskirai tai butu visai neblogas pastatelis, taciau dabar tai nzn. kazkoks pusiau luptas pusiau skustas




                                    Mantaz: tema tęsiama šia nuoroda:
                                    http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1195

                                    Comment

                                    Working...
                                    X