Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau nuo baltojo tilto visai įdomiai atrodys ta Arfa ir puikiai įsilies į NMC bendrą vaizdą. Aišku, iš galinės pusės nieko gero, bet jos ir taip daug kas nematys. Ir nereikia "čia ne vakarai". Vakaruose dar ne tokių "šedevrų" esu matęs. Vien JAV kokių grybų pristatyta.

    Comment


      2016.12.27









      Paskutinis taisė Edvard; 2017.01.21, 14:25.
      "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
      Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

      Adam Mickiewicz

      Comment


        Parašė Edvard Rodyti pranešimą
        2016.12.27
        Kaip suprantu naująją ir senąją dalį atskirs balkonais, kad tas 'perėjimas' iš seno į naują švelnesnis būtų.

        Comment


          Ten dvigubas naujosios-senosios dalies fasadas
          Įdomu, kiek už kvadratą prašys ir kokio dydžio/kiek butų bus.

          Comment


            Žiūrint iš šios vietos, aukščiausios dalies aukštis kaip ir įsipaišo į bendrą NMC kalvos koncepciją:

            Comment


              Bet dabar dar trūksta vieno ar dviejų aukštų.
              Atėjo, pamatė, pastatė...

              Comment


                Mano žiniomis pilnai įstiklinti Arfą turi iki vasaros pabaigos.

                Comment


                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                  Kaip suprantu naująją ir senąją dalį atskirs balkonais, kad tas 'perėjimas' iš seno į naują švelnesnis būtų.
                  Tai tą "kasiaką" vis gi darys?

                  Comment


                    Truputį ne į temą, bet labai įdomu, kaip yra aukštinami tokie kranai, kurie prijungti prie pastato. Pas juos jau yra visi segmentai apačioje ir jis save kažkaip išsikelia ar kažkokiu kitu būdu?

                    Comment


                      /\

                      spėčiau kad aukštinamas yra naują dalį pridedant ne prie apačios, o prie viršaus, kurią pats kranas ir užsikelt turėtų.

                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Tai tą "kasiaką" vis gi darys?
                      Nesu tikras kas yra kasiakas bet omeny turėjau šituos balkonus, kurie galbūt net ne balkonai, tik panašūs į juos.

                      Comment


                        /\ Tai tie balkonai gi jau kaip ir yra. Ten ta iki šiol pabaigta dalis pavaizduota.

                        Comment


                          Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
                          Truputį ne į temą, bet labai įdomu, kaip yra aukštinami tokie kranai, kurie prijungti prie pastato. Pas juos jau yra visi segmentai apačioje ir jis save kažkaip išsikelia ar kažkokiu kitu būdu?
                          Atsakymas:
                          https://www.youtube.com/watch?v=y39152VWCPk

                          Comment


                            Aš kaip suprantu tie atviri Balkonai turėtų būti naujos dalies sąskaita, nes senoji lyg ir baigiasi be jokių balkonų. Ir kaip suprantu tų balkonų esmė turėtų būti 'sušvelninti' skirtų stilių ir laikotarpių perėjimą iš vieno į kitą, nes juos sujungiant be nieko atrodytų kiek keistokai.

                            Comment


                              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                              Aš kaip suprantu tie atviri Balkonai turėtų būti naujos dalies sąskaita, nes senoji lyg ir baigiasi be jokių balkonų. Ir kaip suprantu tų balkonų esmė turėtų būti 'sušvelninti' skirtų stilių ir laikotarpių perėjimą iš vieno į kitą, nes juos sujungiant be nieko atrodytų kiek keistokai.
                              Taigi tas išsikišimas ir yra tie "balkonai": https://www.google.lt/maps/@54.69837...2!8i6656?hl=lt

                              Comment


                                Aš nežinau kas yra 'išsikišimas' nes realiai ta balkonų dalis šiuo metu yra tiek pat išsikišus, kiek ir visa likusi naujoji dalis, viskas taip pat. Žinau, kad Vyrokas mėgo stebinti, bet kiek suprantu pradinė idėja visitiek turėjo būti pastato išorinį fasadą daryti vientisą, be jokių balkonų. Realiai jeigu fasadas yra vientisas, tai tie balkonai tenais būtų labai ne į temą. Vienintelis atvejis kada tie balkonai yra į tema yra tada, kad reikia sujungti senąją ir naująją Arfos dalį taip, kad kuo mažiau baisiai tas sujungimas atrodytų.

                                Comment


                                  Geriausias sprendimas butu perdaryti pirmos dalies fasada. Jis atrodo tragiskai.
                                  Dabar pridarys kazkokiu balkonu...

                                  Comment


                                    Ką reiškia "pridarys balkonų"?? Tie balkonai jau dabar yra.

                                    Comment


                                      Creatium, nu bent jau man niekaip neišeina suprasti kur ten tuos balkonus įžvelgi

                                      Comment


                                        Man rodos supratau. Tu kalbi apie tai, kad tie balkonai yra padaryti senojoje dalyje ir žinoma įstiklinti. Su naująją dalimi tikriausiai viskas bus tas pats, bus įstiklinti balkonai. Bet būtent vienoje vietoje, t.y. toje vietoje, kur susijungia senoji ir naujoji dalys, balkonai nebus įstiklinti ir skirsis tiek nuo senosios, tiek ir nuo naujosios dalies. Bent jau aš tai turėjau omeny. Žinoma nebent vėliau chebra sugalvos juos patys įsistiklinti

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Man rodos supratau. Tu kalbi apie tai, kad tie balkonai yra padaryti senojoje dalyje ir žinoma įstiklinti. Su naująją dalimi tikriausiai viskas bus tas pats, bus įstiklinti balkonai. Bet būtent vienoje vietoje, t.y. toje vietoje, kur susijungia senoji ir naujoji dalys, balkonai nebus įstiklinti ir skirsis tiek nuo senosios, tiek ir nuo naujosios dalies. Bent jau aš tai turėjau omeny. Žinoma nebent vėliau chebra sugalvos juos patys įsistiklinti

                                          Atvaizdas
                                          Aš irgi nesuprantu apie ką tu kalbi

                                          Vieta, kurią apibrėžei, mano supratimu, yra ta, kur baigiasi senoji ir prasideda naujoji dalis. Ten baigiasi senosios balkonai (jie jau yra, pabaigti kartu su ta sena dalimi), o naujojoje dalyje jokių balkonų išvis nebus (pagal vizualizaciją).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X