Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vyroko apartamentai II (Arfa, Tower)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prieš savaitę mačiau kaip lietui lyjant vienoje puseje betonavo perdengimą jau ties žemės paviršium. Kitoje duobes dalyje, apačioje, gręžiojama ir pilamas betonas, matyt betonuojami pamatai būsimam pastatui.

    Comment


      Parašė John
      As nelabai besuprantu, apie ka cia kalbate? Ar "busimas pastatas", tai riestainio dalis, ar jau kalbate apie nauja 31+ aukstu pastata salia jo?
      Apie riestainį. O būsimas pastatas bus 29 aukštų 105 metrų

      Comment


        Šiandien popiet pravažiavau pro riestainį, tai irgi labai nustebau, jie tikrai baigia iš duobės išlipti, pilna statybininkų, technikos, žodžiu galim tikėtis, kad po 1-2 metų riestainį sugebės pabaigti
        Parašas :)

        Comment


          Aš dirbu tame riestainyje, mano vadovės kabineto langai tiesiai į tą duobę. Gaila, kad neturiu fotoaparato normalaus, tai prifotografuočiau jums fotoreportažų Šiaip dabar jau neblogai jie ten kuičiasi, bet anksčiau tai košmaras buvo, dieną padirba, po to penkias sėdi ir rūko, laukia kažko. Dar gi kovo mėnesį ten buvo tik duobė (net "sienų" betoninių nebuvo), o dabar jau nemažai padarė. Aišku, reiktų paminėti, kad ką jie čia pribetonavo ir pristatė, tai įvyko per pastarąjį 1-1,5 mėnesio, tai galima įsivaizduoti kad jei būtų taip nuoširdžiai dirbę kaip dabar, jau būtų padarę daug daugiau.

          Comment






            Comment


              Ačiū už papildymą, taimi . Dabar žinosim, kokioje išlipimo iš duobės stadijoje yra vyrokas

              Comment


                Jau maniau, niekad iš tos duobės neišsiropš

                Nors, kita vertus, dar anksti kalbėt...

                Comment


                  Gal kas galit padaryti atnaujinima, kaip ten viskas pasistumejo?
                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                  Comment


                    Jei bus toje dalyje tokia pat stiklų anarchija kaip kitose, tai aš susprogdinsiu Vyroko būstinę
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Žiūrėkit kaip Vyrokas dirba, net naktimis, žmonės skundžiasi, kad per smarkiai dirba

                      Gyvenimas Vilniaus centre – kaip statybų aikštelėje
                      Parašas :)

                      Comment


                        Požeminę automobilių stovėjimo aikštelę įrenginėjantys statybininkai aiškina, kad tokia yra gyvenimo sostinės centre kaina.
                        Nu nu, tai kaži ar tai nereiškia, jog pratęsimo dar kol kas nematysim?
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Matysim kažkada, manau. Parkinga įrengs, tada lips į viršų. Nes teoriškai viskas suprojektuotą, kainodarą jau net preliminari buvo. O gyventojai turėjo anksčiau galvot, prieš pirkdami, kad čia dar teks pakentėt triukšmą. Šiaip, aišku, aš juos užjaučiu, nes tuoj prasidės HB ir TEO statybos visu tempu, o dar šalia yra n sklypų aptvertų, kur planuojamos įvairios statybos. Jei kam nors ten gyvent neįmanoma, aš už puse kainos iš jų tuos butus mielai nupirksiu, ir palauksiu kol baigs visą rajoną vystyt kantriai.
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                            Matysim kažkada, manau. Parkinga įrengs, tada lips į viršų. Nes teoriškai viskas suprojektuotą, kainodarą jau net preliminari buvo. O gyventojai turėjo anksčiau galvot, prieš pirkdami, kad čia dar teks pakentėt triukšmą. Šiaip, aišku, aš juos užjaučiu, nes tuoj prasidės HB ir TEO statybos visu tempu, o dar šalia yra n sklypų aptvertų, kur planuojamos įvairios statybos. Jei kam nors ten gyvent neįmanoma, aš už puse kainos iš jų tuos butus mielai nupirksiu, ir palauksiu kol baigs visą rajoną vystyt kantriai.
                            Pakabink skelbimą ant laiptinės durų

                            Triukšmas užkniso juodai? Parduok butą už pusė kainos ir kelkis į ramų gamtos kampelį miesto pakrašty. Tel.xxx xxxxxx

                            Comment


                              Vyroko kaimynams reikia stengtis, kad salia buta nusipirktu Darius Nedzinskas

                              va tada tai butu tvarka!

                              http://www.delfi.lt/archive/article....ate=1186434000

                              Comment


                                Vis dar dirba

                                Comment


                                  Tik nesuprantu, kodėl požeminiai aukštai irgi riesti? Juk mažiau vietos automobilių parkavimui

                                  Comment


                                    Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                                    Tik nesuprantu, kodėl požeminiai aukštai irgi riesti? Juk mažiau vietos automobilių parkavimui
                                    Kolkas jis betonuojamas aplink, o po riestainio nauja dalim kolkas tuščia (ten dabar stovi kranas). Neabejoju, kad ir čia bus įrengtas parkingas ir sujungtas su aplinkinėm dalim.

                                    Comment


                                      Aukštybinės dalies konstrukcijos turi būti atskirtos nuo cokolinės ar požeminės dalies konstrukcijų. Forume esantys konstruktoriai galbūt tiksliau esmę nusakytų
                                      N N N

                                      Comment


                                        baisokas tas kvartalas man, nežinau nė ka sakyt, kuo toliau tuo blogiau . belieka tiketis, kad nenaudos TOS oranžinės spalvos paskutiniam savo "šedevrui". negi neįmanoma kitaip pastato suderint su gretimybėmis? žalias riestainis su žaliu hanneriu, būsimasis - prie oranžinio europos komplekso. galėtų pasikonsultuot bent su kokiais dizaineriais, baisu - vienodo aktyvumo žalia ir oranžinė, jei toks ir iškils negalėsiu pažiūrėt į tą pusę. Apskritai tokio mastelio pastatuose manyčiau rektų vengti spalvų įvairoves, bei sudėtingų formų, sakyčiau vertėtų jiems pažiūrėti į Talino dangoraižius - šis miestas eina teisingu keliu
                                        Paskutinis taisė batman; 2007.08.28, 21:48.

                                        Comment


                                          Sudėtingos formos daugiaaukščiuose yra gerai. Kuo įdomesnė architektūra - tuo geriau, nes jie yra matomi iš visur ir tampa miesto simboliais. Man asmeniškai koks sudėtingos formos "Turning torso" yra daug įdomesnis už dėžutinį "Sears tower". Aišku prasta Vyrokinė apdaila gali sugadinti net ir geriausią architektūrą (gerai įgyvendintas riestainis būtų buvęs tikrai gražus).

                                          O dauguma Talino daugiaaukščių atrodo iš tikro pobaisiai. Paprastos dėžės, aptaisytos veidrodiniu stiklu ir aliuminio kasetėmis. Mūsų "Europa", "Teo", "Hansabankas" ir "Registrų centras" atrodo tikrai geriau.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X