Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O gal kas žinot kada pajudės kokie nors darbai tuose griaučiuose kur buvo jaunimo viešbutis statomas ir neužbaigtas?
    darko visą NMC vaizdą
    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

    Comment


      Kažkada seniai seniai pasakiau, kad kai pajudės tie griaučiai ir vietoj jų bus kažkas išvystyta, bus pats laikas baigti karjerą NT srityje.

      Kol kas nieko negirdėt, užkeikta vieta.
      Jūsų,
      Analitikas PlėtRa™

      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

      Comment


        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        Beje, matosi, kad sunkūs laikai ateina mūsų ekonomikai. plytas rankom atrinkinėjo geresnes ir visas išvežė kažkur, ne taip ir menkai gavos ten jų, gal 3-4 sunkvežimiai. Lentas tvarkingesnes irgi gražiai susirušiavo ir išvežė atskirai. Dabar jau tik ekskavatorius nuolaužas su kaušu krauna be gailesčio.

        O kai kas neteko nemokamos stovėjimo aikštelės, kuri ten buvo susikūrus. Įvažiavimas užpiltas smėlio krūva, kad nieks nebevažiuotų.

        Analitike, matau tau lengva paranoja dėl ekonomikos, galbūt todėl bandai visuomenę įbauginti.

        Comment


          Aš? įbauginti?.. Baugintojų ir taip daug pas mus, kasdien laikraščiai gąsdina, aš dar kuklus pesimistas. Visuomenė jau įbauginta, net močiutės gatvėj šneka "... ekonominė krizė, kas belieka?..". O kas yra paranoja, kas ne, gali paklausti estų. Tu turbūt palaikai/tiki Kirkilo pozicija, kad krizės nebuvo, nėra, nebus ir negali būti, maistas pinga, o infliacija tuoj tuoj kris.
          Jūsų,
          Analitikas PlėtRa™

          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

          Comment


            Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
            Aš? įbauginti?.. Baugintojų ir taip daug pas mus, kasdien laikraščiai gąsdina, aš dar kuklus pesimistas. Visuomenė jau įbauginta, net močiutės gatvėj šneka "... ekonominė krizė, kas belieka?..". O kas yra paranoja, kas ne, gali paklausti estų. Tu turbūt palaikai/tiki Kirkilo pozicija, kad krizės nebuvo, nėra, nebus ir negali būti, maistas pinga, o infliacija tuoj tuoj kris.
            Mastau savo galva. Taip pat manau, kad nenuskursim ir išgyvensim, jeigu ir pasitaikys sudėtingesnis laikotarpis. Taip pat žinau, jog ekonomika banduoja ir tai naturalu. Į tavo žinias nesilyginu, tiesiog samprotauju.

            Comment


              Labai gerai, kai žmonės mąsto savo galva.

              O ar aš sakau, kad mes čia badu išmirsim ir į akmens amžių nusirisim? Žinoma, kad ne, bet bus sunku, teks ilgesniam laikui nukelti geresnio gyvenimo lūkesčius, Vakarų prisivijimą. O kadangi gyvenimas trumpas, tai ir keli metai stabtelėjimo Tau, man ir visiems kitiems nėra nieko džiaugsmingo.

              Matau, kaip jauniems žmonėms ši krizė jau dabar atsiliepia, paskolos smaugia, kainos smaugia, algos kelt prašo, o nelabai bėra iš ko.. Taip, visumoje kai galvoji, išgyvensim. Kreivė pakris, po to vėl kils. Bet pagalvokit, ką krizė reiškia kiekvienam žmogui, šeimai, o ypač pas mus nustekentiems pensininkams. Tai vis individuali tragedija kiekvienam, o tai ir per nervus ir per sveikatą kerta ir per nuotaikas, taigi ir per visų likusių gyvenimo aplinką.
              Jūsų,
              Analitikas PlėtRa™

              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

              Comment


                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                Labai gerai, kai žmonės mąsto savo galva.

                O ar aš sakau, kad mes čia badu išmirsim ir į akmens amžių nusirisim? Žinoma, kad ne, bet bus sunku, teks ilgesniam laikui nukelti geresnio gyvenimo lūkesčius, Vakarų prisivijimą. O kadangi gyvenimas trumpas, tai ir keli metai stabtelėjimo Tau, man ir visiems kitiems nėra nieko džiaugsmingo.

                Matau, kaip jauniems žmonėms ši krizė jau dabar atsiliepia, paskolos smaugia, kainos smaugia, algos kelt prašo, o nelabai bėra iš ko.. Taip, visumoje kai galvoji, išgyvensim. Kreivė pakris, po to vėl kils. Bet pagalvokit, ką krizė reiškia kiekvienam žmogui, šeimai, o ypač pas mus nustekentiems pensininkams. Tai vis individuali tragedija kiekvienam, o tai ir per nervus ir per sveikatą kerta ir per nuotaikas, taigi ir per visų likusių gyvenimo aplinką.
                Na taip gal kiek žiūriu iš savo pusės, ypač dėl pensininkų. Manau svarbu, kad tai nepergautų į visuotinę psichozę ir žmonės galvotų savo galva prieš priimdami sprendimus.. Arba pasimokytu iš šios situacijos ir bent kitą kartą galvotų.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  kiek žinau, tas sklypas priklauso liūdnai pagarsėjusiai kompanijai "XXI век"
                  Tas pats sklypas, kur žvyro aikštelė ir krūmais/medeliais prie Konstitucijos pr. apžėlus, pastebėjau vakar, kad mašinų ten nebėra, nes visi įvažiavimai užpilti žemių krūvomis, kai kur tvorelės atsiradusios. Ar tai galėtų reikšti, kad kažkas ten artimiausiu metu prasidės? Gal mano džiaugsmui dar vienas verslo centras?
                  Jūsų,
                  Analitikas PlėtRa™

                  Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                  Comment


                    Statybos leidimas išduotas automobilių stovėjimo aikštelei, tai manau, kad PlėtRos liūdesiui, ofisų dar kol kas nebus

                    http://www.statyba.vilnius.lt/objekt...?ID=-951625138

                    Jaučiu, savivaldybė griežtai pareikalavo bent jau išasfaltuot ir sutvarkyt tą šabakštyną iki kitų metų, nu tipo kultūros sostinė, visa ką..

                    Comment


                      Pasiskolinau xxl puikia nuotrauka (tikiuosi neuzpyks ) ir uzmeciau savo vizija kaip galetu/turetu atrodyti Vilniaus NMC

                      Comment


                        Giganto manija kazka uzvalde
                        Lithuanian Top 5 tallest buildings
                        1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                        2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                        3. Arfa 100 m. 29 f.
                        4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                        5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                        Comment


                          o ka? siulai palikti pievas?

                          Comment


                            na nezinau bet tas pries hansabanka ir tarp lietuvos ir savivaldybes (taip nuotraukoj atrodo) tai mano nuoziura netinkami. nes uzgostu visus kitus pastatus. O siaip neblogai
                            Lithuanian Top 5 tallest buildings
                            1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                            2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                            3. Arfa 100 m. 29 f.
                            4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                            5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                            Comment


                              neziurek rimtai, as sustaciau bokstelius kur buvo laisvi plotai, aukstinguma reiktetu taisyti ziurint is kitu tasku

                              Comment


                                Amerikietiškas MIESTO suvokimas....
                                N N N

                                Comment


                                  Parašė batman Rodyti pranešimą
                                  Pasiskolinau xxl puikia nuotrauka (tikiuosi neuzpyks ) ir uzmeciau savo vizija kaip galetu/turetu atrodyti Vilniaus NMC
                                  Man burbulai patinka labiau už Zahos Hadid projektą O dėžutės - ne.

                                  Comment


                                    Gera ideja Konstitucijos prospektas pakankamas kad tiek pastatu salia jo atsirastu...

                                    Comment


                                      Bet ar to reikia?
                                      N N N

                                      Comment


                                        Reikia

                                        Comment


                                          Girdejau, kad SEB bankas ruosiasi statyti savo centrini pastata, Konstitucijos prospekte salia Forum Palace. Gal kas daugiau zino?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X