Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šaltinių namai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    man tai ne Maskvą, bet Henriko Daktaro "pilaitę" šitas stilius primena.
    visos matytos šio projekto vizualizacijos primena tą keistą 1990-1995 metų lietuviškų individualių namų stilistiką...
    gal architektas vis dar strigęs šitoje 90-tųjų stadijoje?

    Comment


      #42
      Nesuprantu, kodėl jūs taip skeptiškai žiūrite į šiuos projektus, bet man jie daug labiau patinka nei stklinis akvariumas Kostiuškos g. ar apartamentai prie karaliaus Mindaugo tilto. Tie patatai nedera su aplinka artima senamiesčiui ir su juose panaudotomis stiklkinėmis vitrinomis. Dėl bokštelio - gal kiek ir persistengta, galėjo ką nors paprastesnio bet netraukiančio taip į kičą. Bet iš esmės aš vertinčiau teigiamai
      Parašas :)

      Comment


        #43
        Fuj, kažkoks išsivadėjęs vakar dienos postmodernas.Neišsišoka,bet ir neturi jokio charakterio Įdomų kas 'architektai'?

        Comment


          #44
          dziaugiates statybomis? o musu busto kitoje gatves puseje sienos suskeldejo ir apdulkejo ...

          Comment


            #45
            Parašė Lena77 Rodyti pranešimą
            dziaugiates statybomis? o musu busto kitoje gatves puseje sienos suskeldejo ir apdulkejo ...
            Nereikėtų dėl to iš karto kaltinti statybų. Reiktų pagalvoti, kada paskutinį kartą buvo remontuojamas/rekonstruojamas/<...>/tvirtinamas Jūsų būstas.

            Comment


              #46
              Parašė Svecias Rodyti pranešimą
              Nesuprantu, kodėl jūs taip skeptiškai žiūrite į šiuos projektus, bet man jie daug labiau patinka nei stklinis akvariumas Kostiuškos g. ar apartamentai prie karaliaus Mindaugo tilto. Tie patatai nedera su aplinka artima senamiesčiui ir su juose panaudotomis stiklkinėmis vitrinomis. Dėl bokštelio - gal kiek ir persistengta, galėjo ką nors paprastesnio bet netraukiančio taip į kičą. Bet iš esmės aš vertinčiau teigiamai
              Pritariu, išties šis pastatas labiau prisiderins prie aplinkos, nei bandymas ne vietoje vaizduoti "šiuolaikiškumą".

              Dėl bokštelio, tai nevertinčiau jo blogai. Buvo laikotarpis kai Vilniuje buvo pristatyta statinių su bokšteliu kampe. Manau čia orientuota į tai.
              Be to čia kaip visada architektų "nuovokumas" - vizualizacija kažkodėl padaryti iš viršaus, o ne iš ten kur žiūri žmogus, t.y. ne iš apačios
              Tad iš apačios tas užapvalintas namo kampas (bokštas) gali atrodyti geriau, nei dabar žiūrisi.

              Ir dar vizualizacija padaryta turbūt su Artlančiu, o ne 3ds max, tad teks palaukti realaus statinio.

              Comment


                #47
                nezmoniskas triuksmas, statybos vykstancios vos ne iki 1 - 2 val. nakties... dulkes... betonveziu keliamas triuksmas, kai kur skilinejancios sienos... o kas cia parase nereikia kaltinti statybu? gal kaltintinti save kad gyveni kaiminysteje su statybu aikstele? nes pvz kai statybos vyksta namas dreba.. o kas ta drebejima sukelia? manau statybose vazinejantys buldozeriai kranu montavimo kranai ir kitokia statybine vazinejanti technika... o kai vyko senos gamyklos griovyba ajaj kas dejosi dulkes, triuksmas, namas dreba nuo tu luitu kurie krito ant zemes... na aisku kai esi tik stebetojas gal ir visai smagu pasneketi koks gi bus tas naujas namas, o kai gyveni kaiminysteje zinokit kad nieko gero...
                Paskutinis taisė tiputapu; 2007.08.03, 18:42.

                Comment


                  #48

                  Issiropste is duobes, ir nemazais tempais kyla aukstyn
                  Jedi power!

                  Comment


                    #49
                    Pritariu tiems, kurie sako, kad tai geriau nei beskoniai stikliniai namai. Jei šioje vietoje būtų pastatytas toks, tai pagalvokit kaip stipriai jis išsišoktų! Manau, kad Naujamiestis yra Naujamiestis ir reiktų jį palikti tokį koks yra, tik modernizuoti, atnaujinti ir pan., bet nekeisti jo į tokį, koks jis niekada net nebuvo. Bet čia mano nuomonė. Naujamiestis - istorinė miesto dalis, tad nenorėčiau ten matyti stiklo ar dar vieno prekybos centro. Dėl bokštelio galima ginčytis (įdomu kokia jo paskirtis bus).
                    p.s. užjaučiu aš tuos, kuriems tenka triukšmą kęsti.
                    Vilnius yra nuostabus!

                    Comment


                      #50
                      Siandien praejau pro sali: statybos vyksta kaip is pypkes:


                      Comment


                        #51

                        Tiesiog pro langa biski saudziau
                        Jedi power!

                        Comment


                          #52
                          Jedi power!

                          Comment


                            #53
                            Ačiū už nuotraukas. Kažkodėl lėtokai jie ten juda... Gal kokių sunkumų buvo?

                            Comment


                              #54
                              Nezinau, gal tiesiog siap salta jiem?
                              Jedi power!

                              Comment


                                #55
                                Jau beveik pora savaičių niekas nebevyksta statybų aikštelėje.

                                Comment


                                  #56
                                  Bus eiliniai namai ir tiek .. nieko naujo.

                                  O va šitą projektą radau pas Punkto architektų grupę.

                                  Tai būtų buvę kažkas nerealaus ir ypač tas fasadų ir žolės santykis. Bet ...
                                  Propoganda ir penas mintims >>>

                                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                  www.ted.com

                                  Comment


                                    #57
                                    Man labai idomu ka jie darys su karine sleptuve, visa metala senai islupo ir isveze, taciau vistik idomu ar paliks ja, ar kokiu nors metodu bandys likviduoti(sienos is labai storo betono, tad griauti nebutu lengva). Gal kas ka girdejo?

                                    Sleptuve yra po zeme, sioje vietoje, teko pora kartu ir man po ja paklaidzioti:
                                    Jedi power!

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
                                      Man labai idomu ka jie darys su karine sleptuve, visa metala senai islupo ir isveze, taciau vistik idomu ar paliks ja, ar kokiu nors metodu bandys likviduoti(sienos is labai storo betono, tad griauti nebutu lengva). Gal kas ka girdejo?
                                      + Jas draudžiama griauti, o savininkams netgi būtina prižiūrėti. Tad nežinau, ką jie ten darys. Gal pavers į kokį rūsį ar garažą...

                                      Comment


                                        #59
                                        Stato ne cekai, o slovakai.
                                        Toks architekturinis vaizdas yra "paveldosaugininku reikalavimas", o ir uztruko statybos butent del ju.
                                        Architektas, va tik pavardes nepamenu, is Vilprojekto, jis berods ir Druskininku vandens parko projekta renge.

                                        Comment


                                          #60
                                          Fotografuota vasario 29.



                                          Comment

                                          Working...
                                          X