Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras Saltoniškių g. 2

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    viskas būtų neblogai, tačiau žiūrint iš tolo pastato forma sunkiai suvokiama. Atrodo kaip blynas juodas (nuo Tauro kalno), gal stiklai per tamsūs, gal per mažai išlenktos pusapvalės formos. Iš arti kur kas geriau.

    Comment


      Man tai praverti langai netrukdo, bent neturiu kategoriškos nuomonės. Man labiau šiems namukams trūksta aukščio...
      Parašas :)

      Comment


        Na, dėl šio objekto aukštingumo yra šioks toks išaiškinimas šių metų Archiformos pirmajame numeryje. Siūlau pasiskaityti.

        Argumentai del naturalaus oro man neuprantami, nes, kaip sakiau, tai gadina pastato kokybini vaizda ir galbut (?) sufleruoja tai, kad ten nera normalios kondicionavimo ir vedinimo sistemos, kuri turetu uztikrinti kokybisko ir vesaus oro cirkuliacija (geresnio, nei tas "naturalus" iz gatves)...
        Pasisakant už galingas vėdinimo/vėsinimo sistemas visuomet reikia atsižvelgti į jų eksploatavimo brangumą ir tuo pačiu neekologiškumą. Čia jau vertybių klausimas - ar ekologija ar estetika ima viršų.
        Paskutinis taisė laSSas_; 2007.07.23, 08:37.

        Comment


          Dėl tų atvirų langų tai manau jie visada nebus atviri, pro langus matyti, kad ten patalpas tik įrenginėja, taigi galbūt tuo pačiu įrenginėja ir ventiliacijos sistemas. O kol jos neįrengtos manau vėdina natūraliu skersvėju

          Comment


            Parašė John
            Atsiprasau uz toki kategoriskuma, buvau kiek paemes alaus
            Nors ta "tendencija" su pravirais langais jau prasidejo kur kas anksciau: ... abu BCC centrai ... Visi su savo langais atrodo tiesiog pigiai...
            Aš dirbu vienam iš BCC ir tikrai džiaugiuosi kad yra varstomi langai. Nors kondicionavimo sistema yra normali ir nėra kažkokių nepapatogumų dėl jos. Tačiau dažnai yra žymiai maloniau kvėpuoti natūraliu oru (Beje ir sveikiau).
            Mano galerijos:
            Flickr'e

            Comment


              man graziau su atvirais langais....tox gyvesnis
              "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

              Comment


                Sia savaite valstybines komisijos pastatas priimtas eksploatacijai. Lapkricio men. nuomininkas (bankas) zada svesti ikurtuves...

                Comment


                  Man tie varstomi langai irgi patinka.



                  Primena pilies angas patrankoms

                  Comment


                    Arba pilies angas atliekoms ispilti ;]]

                    Comment


                      Agha, tie langai gerai. Toks gyvesnis pastatas atrodo, kai jie atverti. O atsidaro jie taip, kaip bendrabučiuose Gerosios Vilties gatvėj
                      Vilnius yra nuostabus!

                      Comment


                        Cia anaiptol, laigai vaidina labai svarbu vaidmeni, meniniu,estetiniu poziuriu. Zaismingai ir idomiai eksponuojasi pastato turis..

                        Comment


                          Parašė John

                          Tiesiog priduoda "pigumo" (suprask, nera oro kondicionieriu ar normalios vedinimo sistemos)
                          Berods cia tu vienintelis bandai irodyti sio pastato "piguma". Niekas to nepastebi, negti priesingai, todel persasi isvada kad vis delto pastatas neatrodo "pigiai." Aisku, kiekvienas turi teise i savo nuomone...
                          Paskutinis taisė B.S.; 2007.11.03, 04:07.

                          Comment


                            beje ir vejo atzvilgiu, langai atsidarantys i isore yra geresni, nes kuo didesnis vejas tuo labiau jie spaudzias prie remo, tai ypac aktualu akstaugiams. Tai buvo pritaikyta ir klaipedoj " K ir D" pastatams.....
                            "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                            Comment


                              Parašė John
                              Neisivaizduoju naujo kokybisko pastato Londone ar Paryziuje su "varstomais langais". O tai, kad to nepastebime, ko gero, sako kazka apie musu paciu architekturini ir technologini isprusima
                              Jau minejau kad Vilnius ne Londonas ir ne Honkongas. Kas tinka vienam, nebutinai priimtina kitam. O apie isprusima tai nera reikalo gincytis. Esi ne vienintelis apkeliaves daug krastu ir mates skirtingu kulturu. Taip pat nemanau kad dirbi Libeskind'ui tuo paciu metu sau leisdamas daryti tokius kategoriskus pareiskimus.

                              Comment


                                Jo geriau uostyt kondicionierių taip vadinamą orą, negu prasivert ir kvėptelt nors kiek normalaus (nors ir užteršo) oro.

                                Comment


                                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                                  Jo geriau uostyt kondicionierių taip vadinamą orą, negu prasivert ir kvėptelt nors kiek normalaus (nors ir užteršo) oro.
                                  Speju, kad viskas priklauso nuo kondicionavimo ir kitu sistemu kokybes bei sudetingumo. Kadangi pas mus visuose pastatuose be isimties buvo montuojamos pigiausios arba vidutines kokybes sistemos, todel manau sunku suvokti, kad yra geresniu dalyku

                                  Comment


                                    Vakar teko pabuvoti siame pastate. Ispudziai visai malonus - santurus siauretiskas interjeras dvelkia kokybe...

                                    Comment


                                      IDG service

                                      Comment


                                        naujuose pastatuose beveik niekur neirengta oro drekinimo sistema, o vedinimas (rekuperacija) ir kondicionieriai labai sausina ora, del to ir irengiami atidaromi langai, del to ir Imbrasas grasino, kad savivaldybes pastate perdarys langus.

                                        Comment


                                          Mane labai erzinai tas ,,plytinis" dviaukstis pastatas. Galetu ka nors su juo ir sugalvoti...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X