Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių statyba ant Tauro kalno

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Vaizdas ispudingas is tu namu virsaus !

    Comment


      #22
      nieko nei grazaus nematau sitame pastate. pamaudotas eilinis principas arba pagrindene "ideja" max ploto o paciam pastatui nesimato kad butu skirta demesio....

      Comment


        #23
        Reikes ir man ten nuvaziuoti apsiziureti nes nelabai isivaizduoju kur ten igrusti galejo toki pastata ant kalno. Is paskutines foto cia pagalvojau kad jau man vaidenasi, kad tas "perlas" uzstoja Tauro kalno buvusi kino teatra. Gal galite paaiskinti kur ten randasi jis mazdaug is tikruju?
        :dumas:

        Comment


          #24
          Is sios vietos atrodo tai dar neblogai, bet kai nusileidi apacion (pamenkalnio gatven) tai patikek manim VISISKAI nedera. Gal tiesiog toks jau pripratimas, kad tie rumai stovi vieni!? Na nea, sorry, bet netoje vietoje tas "Perlas" stovi!

          Comment


            #25
            Dabar tai dar nekaip, bet gal kai su tais rumais susitvarkys galima bus geriau kalna eksplotuot .

            Comment


              #26
              Man jis irgi atrodo keistai toj vietoj. Gal kas nors turi tauro kalno nuotraukų su šiuo daugiabučiu?


              Tema tęsiama čia:
              http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1333
              Paskutinis taisė Mantas; 2006.06.07, 09:32.

              Comment


                #27
                "Taurakalnio perlas"



                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  "perliukas" atrodo truputi geriau negu vizualizacijose
                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                  Comment


                    #29
                    Man patinka Perlo apdaila, brangiai atrodo, na bent is nuotrauku, nezinau kaip ten isikruju yra .

                    Aciu Mantai uz visus updatus !

                    Comment


                      #30
                      Pats "perlas" atrodo neblogai, bet kažkaip toj vietoj jis man keistai įsipaišo.

                      Comment


                        #31
                        Manau mes jau ta nusprendem, kad nereikejo ten statyti. Bet kad jau pastate tai manau reikia nors dziaugis kad nebetkoks š .

                        Comment


                          #32
                          „Naujamiesčio perlas“


                          Šalia dar kažkas statoma


                          Gyvenamasis pastatas Čiurlionio gatvėje
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            "Taurakalio Perlas" () gerai atrodo, vasara buvo proga is arti prieiti. Vale ji tada, bet ka norejau pasakyt kad isore atrode ypac puikios kokybes, ta tamsiu akmes ploksciu apdaila ir stiklas liux ! Mano nuomone viena is geriuasiu gyvenamo daugiabucio apdailu Vilniuje.

                            Comment


                              #34
                              Parašė taimis Rodyti pranešimą
                              "Taurakalio Perlas" () gerai atrodo, vasara buvo proga is arti prieiti. Vale ji tada, bet ka norejau pasakyt kad isore atrode ypac puikios kokybes, ta tamsiu akmes ploksciu apdaila ir stiklas liux ! Mano nuomone viena is geriuasiu gyvenamo daugiabucio apdailu Vilniuje.
                              pritariu. fasadai super
                              moja profesija rab = prorab

                              Comment


                                #35
                                Prikuriam besidubliuojančių temų ir pamirštam. Nėr tvarkos forume.
                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                „Naujamiesčio perlas“


                                Šalia dar kažkas statoma

                                Comment


                                  #36
                                  Kiek zinai prie taurakalnio perlo turi iskilti ir "Taurakalnio briliantas" http://www.contestus.lt/index.php?-1087261419

                                  Comment


                                    #37
                                    įdomu, kur tas "taurakalnio briliantas" isklis. gal nuo Kudirkos gatvės pusės, arčiau šlaito?

                                    Comment


                                      #38
                                      Būtent, ant pat šlaito beveik. Vakar teko pro ten pravažiuoti. Aptverta didelė teritorija iki pat to šaligatvio-takelio žolėm apaugusio šlaito pakraščiu einančio, stovėjo daug konteinerių statybininkams bujoti ir šiokia tokia poliakalė berods net buvo. Beje, tvora kol kas vielinė - permatoma, taigi paparaciams suteiktos galimybės reikštis.

                                      Gaila tik "Perlo" gyventojų, kurie pirko "vaizdus"... Na, bet toks gyvenimas..
                                      Jūsų,
                                      Analitikas PlėtRa™

                                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        Būtent, ant pat šlaito beveik. Vakar teko pro ten pravažiuoti. Aptverta didelė teritorija iki pat to šaligatvio-takelio žolėm apaugusio šlaito pakraščiu einančio, stovėjo daug konteinerių statybininkams bujoti ir šiokia tokia poliakalė berods net buvo. Beje, tvora kol kas vielinė - permatoma, taigi paparaciams suteiktos galimybės reikštis.

                                        Gaila tik "Perlo" gyventojų, kurie pirko "vaizdus"... Na, bet toks gyvenimas..
                                        konteineriai Taurakalnio perlo darbuotoju...iskelti is Taurakalnio brilianto teritorijos
                                        moja profesija rab = prorab

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                          Vaizdas ispudingas is tu namu virsaus !
                                          buvau uzlipes i 4a. panorama tai uzgniauzianti kvapa...
                                          moja profesija rab = prorab

                                          Comment

                                          Working...
                                          X