Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Noreciau as dadeti siek tiek parako i sita tema Kaip jau mineta yra beveik nuspresta stabdyti statybas, taciau nesenai (po kalbu apie stabdymo) atejo uzklausimas, tai atsiunte beveik visus stadiko brezinius, tai kas labiausiai mane nustebino tai kad ruosiamasi po 1 tribunom irengti 2 KREPSINIO aiksteles, stai kur galima sutaupyti.
    Attached Files

    Comment


      Aš tai nesuprantu vistiek, kodėl neįmanoma buvo prašyi paramos iš ES? Gi taip visi bliauna, kad Lietuva jos neišnaudoja? Ar aš kažko nesuprantu.
      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

      Comment


        kaip suprantu visų pirma, tai norint gauti ES paramą reikia, kad projektas nebūtų brangesnis nei 200mln; antra, tikriausiai nieko nelėmusi priežaistis galėjo būti 10k vietų apribojimas
        ...tik nesupraskit manęs teisingai...

        Comment


          Gali būt, kad statybos/infrastruktūros ar dar kaip pavadint srityse viskas išnaudota. O šito projekto nelabai išeina priskirti prie aplinkosaugos, kur išties nedaug pasinaudojam.

          Comment


            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Aš tai nesuprantu vistiek, kodėl neįmanoma buvo prašyi paramos iš ES? Gi taip visi bliauna, kad Lietuva jos neišnaudoja? Ar aš kažko nesuprantu.
            Čia geras klausimas - ar ES fondai padeda finansuoti sportą? Kol kas žinau, kad ne. Kas yra labiau nei keista.

            Comment


              Manau jau viskas aišku, kad net 2012 yra optimistiška data..

              gali buti kad tas vilkinimas visai ne viriausybes kalte.. išeinantis meras ir adm dir nenori dar vieno sprendimo ant savo kupros..

              Visa mano pateikta info yra spėjimas bet kiekviename mele yra dalis tiesos

              Comment


                As ir neatmetu tavo varijanto, kadangi jei neprades si valdzia (vilniaus) stadijono (jugi valdzioj paksistai) sakys per rinkimus kad projekta suzlugde kirkilas ir kokie mes geri norejom stadijono, balsuokit uz mus, paksas mus isgelbes ir tikiu jog vilnieciai kurie labai megsta populistus ims ir prabalsuos kaip buvo per savivaldybiu rinkimus.

                Comment


                  Parašė swindler Rodyti pranešimą
                  Manau jau viskas aišku, kad net 2012 yra optimistiška data..

                  gali buti kad tas vilkinimas visai ne viriausybes kalte.. išeinantis meras ir adm dir nenori dar vieno sprendimo ant savo kupros..

                  Visa mano pateikta info yra spėjimas bet kiekviename mele yra dalis tiesos
                  Kodėl sustojo statybos?
                  Nes nėra pinigų.
                  Kodėl nėra pinigų?
                  Nes G.Kirkilas jų neskiria, kaip buvo žadėjęs.
                  Kodėl neskiria?
                  O čia jau galima paspėlioti.

                  Mano spėjimas paprastas.
                  G. Kirkilas pažadėjo tuos 200mln. nežinodamas, kad savivaldybė yra pasirašiusi sutartį su Veikme ir tikriausiai tikėjosi kad bus kaip visada (atitinkamos konkurso sąlygos atitinkamai bendrovei, atitinkamas susitarimas ir važiuojam.
                  O dabar Socialdemokratams ir tuo pačiu G.Kirkilui artimoms verslo grupėms iš to nėra naudos, taip pat naudos nėra ir socialdemokratų partijai. Tai kokio velnio tada skirti tuos pinigus? Manau stadionas jiems čia mažiausiai rūpi.

                  Comment


                    Kirkilas ir jo sutve, iskilmingai pareiskiu, uz sita finta tikrai negaus mano balsu rinkimuose.
                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                    Comment


                      Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                      Noreciau as dadeti siek tiek parako i sita tema Kaip jau mineta yra beveik nuspresta stabdyti statybas, taciau nesenai (po kalbu apie stabdymo) atejo uzklausimas, tai atsiunte beveik visus stadiko brezinius, tai kas labiausiai mane nustebino tai kad ruosiamasi po 1 tribunom irengti 2 KREPSINIO aiksteles, stai kur galima sutaupyti.
                      Tai ne krepsinio sales, tai multifunkcines didelio turio patalpos kur galetu mankstintis atletai ar kiti sportininkai, taip pat pritaikomos ir krepsiniui. Jos neirengiamos pirmame etape. Pateiktas brezinys yra labai pasenes.

                      Comment


                        Naujienų nulis?
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Veliau kazkokiu turetu buti, nes vakar savivsldybes saite skaiciau, kad siandien 11 val. seskinej prie stadiono rengiama press konferencija del stadiono bukles.
                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                          Comment


                            Nu va, Imbraso pasamprotavimai kazkokie pasirode:

                            J.Imbrasas: Nacionalinis stadionas pakvipo politika

                            Sako, kad kol kas ir 100mln uztektu:
                            Vilniaus miesto valdžia Nacionalinio stadiono statybvietėje pajuto “politikos kvapelį”, todėl prašo Vyriausybės skirti bent pusę numatytų lėšų – 100 mln. litų – pirmojo etapo statyboms. Priešingu atveju, anot mero Juozo Imbraso, statybininkų įsipareigojimas užbaigti darbus iki Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio 2009 m. turės būti peržiūrėtas.

                            Gerai bent Veikme neketina trauktis ir laukia finansavimo:

                            Stadioną statančios bendrovės “Veikmė” generalinis direktorius Eugenijus Zaremba patikino, kad bendrovė neketina trauktis iš statybų ir lauks finansavimo: “Nėra jokio tikslo trauktis. Laukėme nuo 1992 metų, kai statybos jau buvo sustojusios, lauksime ir dabar. Mes traktuojame, kad statybos yra sustojusios, jų nutraukimas nėra svarstomas”.

                            is delfi.lt
                            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                            Comment


                              Va dar pasiskaitymui

                              Nacionalinis stadionas vis dar laukia Vyriausybės paramos

                              truputi lyrikos :
                              Rangovo UAB „Veikmė“ direktorius Eugenijus Zaremba sakė, kad nors ir kyla problemų dėl darbų finansavimo, sutarties dėl Nacionalinio stadiono statybos nutraukimo varianto nesvarstantis. „Nes esu Lietuvos pilietis ir mačiau to berniuko, kuris įkasė kapsulę, akis“,- į žurnalistų klausimą, kodėl yra toks geranoriškas, atsakė UAB „Veikmė“ direktorius.
                              is vilnius.lt
                              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                              Comment




                                dar apie stadiona

                                J. Imbrasas neabejoja: stadionas bus

                                balsas.lt
                                Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                Comment


                                  Tai %$&*liat ar negali koks nors žurnaliūga paklausti to pypkoriaus tiesiai šviesiai: kada ir kiek bus pinigų? Tas Imbrasas jau nieko naujo nepasako, ką prašė, tą įvykdė.
                                  gera gyventi gerai

                                  Comment


                                    Gausiai pasnigo, armatūrai nekas... Situacija konstrukciniu atžvilgiu vis blogėja. Pravažiuoju, pažiūriu į rūdijančias armatūras, paliktus kranus ir kažkaip liūdna ant dūšės pasidaro.
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Varanavicius dienrasciui L.T. apie nacionalini stadiona:
                                      "As apskritai pries, kad stadionas Seskines mikrorajone butu pastatytas 2009 metais. Mat po treju metu ji reikes griauti - dabartinis projektas yra niekam tikes. Geriau pasitelkti kompetentingu zmoniu, viska perplanuoti ir kruopsciai atlikti."

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        Gausiai pasnigo, armatūrai nekas... Situacija konstrukciniu atžvilgiu vis blogėja. Pravažiuoju, pažiūriu į rūdijančias armatūras, paliktus kranus ir kažkaip liūdna ant dūšės pasidaro.
                                        Ne visada neskaidrūs dalykai praeina.. Kauno arenos prancūziškas variantas nepraėjo, Nac. stadionas irgi stringa.. užstrigs ir LEO LT afera(norėtųsi tikėtis)...
                                        Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                        Comment


                                          Parašė _Thunder_ Rodyti pranešimą
                                          Varanavicius dienrasciui L.T. apie nacionalini stadiona:
                                          "As apskritai pries, kad stadionas Seskines mikrorajone butu pastatytas 2009 metais. Mat po treju metu ji reikes griauti - dabartinis projektas yra niekam tikes. Geriau pasitelkti kompetentingu zmoniu, viska perplanuoti ir kruopsciai atlikti."
                                          Aina tas Varanavicius su savo ismintim... Demagogas nelaimingas. Rado laika naujas gaires deliot mat.
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X