Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    Pagal aukščiau nurodytą info /\



    Ar suma dar koreguosis - neaišku
    bet kiek Vyriausybė atsegs tam?

    Comment


      dėl valstybės skiriamų lėšų, duomenys niekur nekonfigūruoja, gali būti, kad skirs tiek kiek reikės, spręsis eigoje.Gal vėliau ir daugiau info pasirodys...
      Paskutinis taisė Irma; 2007.07.04, 13:18.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        na belieka pasidziaukti, kad pradejo reikalai judeti, tik man kazkaip sunkiai tikisi, kad uz 200 mln padaris, mano nuomone reiks daugiau, o didziaja daly is es pinigu gaus
        Uz Lietuva

        Comment


          Parašė ricardukas Rodyti pranešimą
          na belieka pasidziaukti, kad pradejo reikalai judeti, tik man kazkaip sunkiai tikisi, kad uz 200 mln padaris, mano nuomone reiks daugiau, o didziaja daly is es pinigu gaus
          Man atrodo, kad tu absoliučiai neturi jokios nuovokos apie tai ką čia pypauji.

          Comment


            nu blyn... nusprende ta pati ka buvo nusprende pries pora menesiu... tai bent vertingi sprendimai...
            Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

            Comment


              Velnias aš dabar pasirodysiu nenuoseklus, d'oh Bet gal ir gerai, jei bus 25 "štukelės" viečikių
              O mano nuomonę nulėmė Deflyje str. apie Aerosmith koncą kažkokiam latviešų Skonto stadione. 1 foto:
              1.


              Tikrai mažas. Dabar pasikilo klausimas. Kaip į naują stadioną seksis kviest tarkim užsienio žvaigždes. Bo Latvija gali būt kaip ir konkurentė. Nes yra vidurinė iš trijų Baltijos šalių

              Anyway, kol nepradės rimtų darbų daugiau šia tema nekomentuosiu

              Comment


                rat, atidžiau skaityk:

                37 000 vietų pramoginiams renginiams.
                25 tūkst, sporto renginiams
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  /\ D'oh

                  Edit: Bet jei renginys būtų vaikų, tai dar daugiau tilptų. O gal būtų galima ir motokroso arba X games surengt. Och, galvokit vyrai ir moterys kaip išspaust vašką iš to stadiono... nocijonalinio...
                  Paskutinis taisė rat; 2007.07.04, 14:10.

                  Comment


                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                    Man atrodo, kad tu absoliučiai neturi jokios nuovokos apie tai ką čia pypauji.
                    ir kodel taip tau atrodo?
                    Uz Lietuva

                    Comment


                      Parašė ricardukas Rodyti pranešimą
                      ir kodel taip tau atrodo?
                      Visų pirma. Nėra ko džiaugtis, nes jokie reikalai kolkas niekur nejuda. Visų antra kaip jau sakiau anksčiau, pratiškai nebeliko šansų pastatyti stadiono iki 2009 vidurio. Nežinau ką tie seimūnai čia bando apgaut. Kadangi stadionas greičiausiai nebus suspėtas pastyti iki 2009 vidurio nebeliks noro rodyti kažkokios skubos jo statyboms ir jos gali atsidėti dar labai ilgam laikui.

                      Apie kainą išvis siūlau nepypaut, kiek gali kainuot kiek ne, nes neturi jokios elementarios nuovokos iš ko ta kaina susideda, kas pagrinde ją sukelia. Apie ES lėšas taip pat.

                      Comment


                        Deep'ai, suprantu dirbi statybų sferoj ir tuščiai žodžiais nesimėtai, bet stadionus Lietuva irgi ne kasmet statos, tai turbūt nelabai kas dorai ir žino, kiek užtruks jų statyba.
                        O gal vis tik spės iki 2009 vasaros? (Čia aš tik save raminu...)
                        www.scriptorium.ie

                        Comment


                          Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                          Deep'ai, suprantu dirbi statybų sferoj ir tuščiai žodžiais nesimėtai, bet stadionus Lietuva irgi ne kasmet statos, tai turbūt nelabai kas dorai ir žino, kiek užtruks jų statyba.
                          O gal vis tik spės iki 2009 vasaros? (Čia aš tik save raminu...)
                          Pasakysiu paprastai. Aš asmeniškai žinau šiek tiek daugiau ir esu iš vienos pusės susijęs su būsimo stadiono statyba.

                          Gerai, kad bent jau projektas nestovi vietoj.

                          Comment


                            Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                            Deep'ai, suprantu dirbi statybų sferoj ir tuščiai žodžiais nesimėtai, bet stadionus Lietuva irgi ne kasmet statos, tai turbūt nelabai kas dorai ir žino, kiek užtruks jų statyba.
                            O gal vis tik spės iki 2009 vasaros? (Čia aš tik save raminu...)
                            Nu tai "bliūdą" gal ir spės suręst. Tik va klausimas - kas yra tas "bliūdas", nes tai gali būti tik išasfaltuota aikštelė su paskubomis pastatytomis tribūnomis aplink, be jokių kitų papildomų patalpų ir infrastruktūros.

                            Comment


                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Pasakysiu paprastai. Aš asmeniškai žinau šiek tiek daugiau ir esu iš vienos pusės susijęs su būsimo stadiono statyba.

                              Gerai, kad bent jau projektas nestovi vietoj.
                              Tai jei zinai daugiau, gal nelaikysi paslapty ir pasidalinsi su visais laukianciais bent kokios info...
                              Speju, kad tamsta is Viltektos busi. Arba savivaldybes?
                              Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                              Comment


                                Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                Tai jei zinai daugiau, gal nelaikysi paslapty ir pasidalinsi su visais laukianciais bent kokios info...
                                Speju, kad tamsta is Viltektos busi. Arba savivaldybes?
                                Pasakiau viską ką norėjau pasakyt. Jeigu tu nori sužinot kada prasidės statybos tuomet pasakysiu, turėjo prasidėt praėjusį mėnesį.

                                Comment


                                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                  Pasakiau viską ką norėjau pasakyt. Jeigu tu nori sužinot kada prasidės statybos tuomet pasakysiu, turėjo prasidėt praėjusį mėnesį.
                                  Ar cia teorine pradzia, kad suspet iki 2009 vidurio ar taip buvo planuojama, tik del kazkokiu (tam tikru) priezasciu stroikes neprasidejo?
                                  Nes tam, kad prasidetu darbai reikalingas rangovas, o apie rangovo parinkima kazkaip nesigirdejo.
                                  Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                  Comment


                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Jeigu tu nori sužinot kada prasidės statybos tuomet pasakysiu, turėjo prasidėt praėjusį mėnesį.
                                    Vistiek mane domina finansavimo šaltiniai. Kas finansuos galimybių studiją, techninį projektą, statybas, eksploataciją?

                                    Comment


                                      Parašė Barabasas Rodyti pranešimą
                                      Ar cia teorine pradzia, kad suspet iki 2009 vidurio ar taip buvo planuojama, tik del kazkokiu (tam tikru) priezasciu stroikes neprasidejo?
                                      Nes tam, kad prasidetu darbai reikalingas rangovas, o apie rangovo parinkima kazkaip nesigirdejo.
                                      Pirma reikia politinės valios ir darbo. Iš to turėtų atsirasti lėšos.
                                      Čia yra svarbiausia ir kada jos atsiras neaišku. Paskaityk spaudos pranešimą dar kartą ir pažiūrėk kas ruošiamasi daryti ir iki kokios datos. Pagalvok ar tie veiksmai jau ne n kartų kartojasi? Po to pagalvok kada realiai galėtų prasidėti statybos ir kiek laiko gali trukti tokios statybos. Gerai bent jau viena kaip jau sakiau. Projektavimas vyksta.

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Vistiek mane domina finansavimo šaltiniai. Kas finansuos galimybių studiją, techninį projektą, statybas, eksploataciją?
                                        Apie finansavimo šaltinius nieko nenutuokiu, o ir kas galėtų nutuokt, kada kas keli mėnesiai paskiriamas vis kitas atsakingas asmuo ar kita komisija sudarinėjama, apie prieš tai buvusios komisijos nuveiktą darbą žinių 0. Neaišku kokias čia schemas bando supynt ir kodėl jos nesigauna.

                                        Beja, kadangi Kauno arenai buvo pažadėta 60 mln. tai stadinionui koks 100tukas būtų pats tas.
                                        Paskutinis taisė deep'as; 2007.07.04, 15:14.

                                        Comment


                                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                          Pirma reikia politinės valios ir darbo. Iš to turėtų atsirasti lėšos.
                                          Čia yra svarbiausia ir kada jos atsiras neaišku. Paskaityk spaudos pranešimą dar kartą ir pažiūrėk kas ruošiamasi daryti ir iki kokios datos. Pagalvok ar tie veiksmai jau ne n kartų kartojasi? Po to pagalvok kada realiai galėtų prasidėti statybos ir kiek laiko gali trukti tokios statybos. Gerai bent jau viena kaip jau sakiau. Projektavimas vyksta.
                                          Perskaiciau pranesima ir pagalvojau, kad veiksmai kartojasi n kartu. Po to pagalvojau kada statybos galetu prasideti ir nesugalvojau, todel ir noriu taves paklausti ar tai, kad tu pasaskei, kad darbai turejo prasideti praejusi menesi yra tik tavo nuomone, ar realiai kazkas buvo tam laikui planuojama, bet del "politines valios" ir pinigu trukumo neprasidejo.
                                          Taip klausiu, nes sakei, kad zinai daugiau negu kiti, todel ir kreipiuosi i tamsta kaip i daugiau zinanti kolega...
                                          Mano blogas kaip aš pastačiau savo svajonių namą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X