Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nacionalinis stadionas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    pašnekėti ir aš moku... Bet kitą vertus, tai labai džiugu, kad yra rodoma kažkokia iniciatyva. Nors man tikrai atrodo, kad mes staytobos bent jau pusmetį tai tikrai dar nepamatysim. O gal man čia tas "vilkinimo efektas" dar nedingo po rinkimų?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
      Šiaip stadioną planuojama pastatyti iki 2009 vidurio. Kažko šiuo metu aprimo viskas, ir jei po mėnesio, pusantro neprasidės darbai, stadioną 2009 matysim kaip ausis.
      Nasvytis teigė, kad dalį projekto parengs lygtais iki rugsėjo, tad iki to laiko statybų tikėtis tikrai neverta.

      Comment


        Ką gi, naujojo mero kalbos visai neblogos. Žmogus po truputį apsipranta savo vietoje, atsakymai gana abstraktūs, iš jų nieko naujo kaip ir nesužinome, nebent tik tai, kad svarbiausia šiuo metu yra infrastruktūros plėtra. Iš to bent jau aš sprendžiu, kad stadionas jam nėra svarbiausias dalykas. Dėl to stadiono jis tik šiaip vieną frazę pasakė. Nėra taip jau labai tikėtina, kad tą stadioną taip greitai pastatys iki tų 2009 metų, nors, kita vertus, jis gali būti atidarytas ir 2009 vasarą, o gal net ir rudenį (statyboms lieka apie 2 metus). Tačiau matydami, kaip stato Vilniaus vandens pramogų parką, negalime tikėtis kokybiško stadiono, pastatyto pagal pradinį projektą, iki kokių 2010. Daugiau iš šio pranešimo kaip ir nieko neįmanoma sužinoti.
        Dėl žalgirio stadiono manau, kad jo atnaujinimas pareikalaus nemažaos pinigų sumos. Nežinau, ar tai tiesa, bet mano manymu galima būtų tą žalgirį dalinai nugriauti ir iš naujo pastatyti ( labiau apleistą dalį), o jau tas tribūnas su sėdynėmis tik atnaujinti.
        Paskutinis taisė molotov_47; 2007.04.27, 20:11.

        Comment


          Prie ko čia pramogų parkas? Merui "nėra svarbiausias dalykas" - kaip iš to straipsnio tai buvo galima sužinoti? Apie kokybę - vėl kažkokios neaiškios kalbos. Gerai, kad šį kartą apie apdailą ir jos spalvą nepradėjai kalbėti.
          Matau, kad mėgsti pilstyti iš tuščio į kiaurą, pranešimų skaitliukas toks svarbus dalykas?

          Comment


            Kaži, kokia šiuo metu tų stadiono griaučių situacija ir kokios dalies darbų nebereikės atlikti, nes tai jau buvo padaryta prieš keliolika metų. Galbūt dėl šios priežasties pastatymo terminas nusimato toks trumpas?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
              Nežinau, ar tai tiesa, bet mano manymu galima būtų tą žalgirį dalinai nugriauti ir iš naujo pastatyti ( labiau apleistą dalį), o jau tas tribūnas su sėdynėmis tik atnaujinti.

              Na jei Zalgirio paliks tik futbolui aisku reiks stipriai griaut nes tribunu juk "nepastumsi" arciau aikstes... mano manymu ten is vis kazkaip daug gudriau galima erdve isnaudoti...
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                Nasvytis teigė, kad dalį projekto parengs lygtais iki rugsėjo, tad iki to laiko statybų tikėtis tikrai neverta.
                Darbus galima pradėti ir be užbaigto projekto, yra paruošiamieji, žemės darbai ir t.t. Veikti tikrai yra ko.
                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                Kaži, kokia šiuo metu tų stadiono griaučių situacija ir kokios dalies darbų nebereikės atlikti, nes tai jau buvo padaryta prieš keliolika metų. Galbūt dėl šios priežasties pastatymo terminas nusimato toks trumpas?
                Senos konstrukcijos, pamatai, bus pritaikyti.

                Comment


                  Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                  Tai ne tik Šeškinės stadioną žada statyti, bet kiek supratau iš Imbraso, tai iš Žalgirio stadiona žada normalų padaryti, pritaikitą vien futbolui, be tų kvailų bėgimo takų
                  ir kuo tie bėgimo takai tokie kvaili? Tie 10-15metrų labai jau didelę įtaką vaizdui aikštėj daro? (8 bėgimo takeliai, takelio plotis 1,25m). Jei ką galima ir akinius nusipirkt...

                  O dėl Imbraso, tai aš abejoju ar jis išvis domėjosi stadionu ir visom galimybėm. Paklausė, tai ir pasakė tai ką norėjo išgirst kad va pastatysim iki 2009m na duok dieve, kad užsiimtų tuo. Reikia Lietuvai verkiant bent vieno padoraus stadiono...

                  Comment


                    Parašė boo Rodyti pranešimą
                    ir kuo tie bėgimo takai tokie kvaili? Tie 10-15metrų labai jau didelę įtaką vaizdui aikštėj daro? (8 bėgimo takeliai, takelio plotis 1,25m). Jei ką galima ir akinius nusipirkt...
                    Kai pabuvosi vienokio ir kitokio tipo stadionuose - suprasi...

                    Comment


                      Parašė boo Rodyti pranešimą
                      ir kuo tie bėgimo takai tokie kvaili? Tie 10-15metrų labai jau didelę įtaką vaizdui aikštėj daro? (8 bėgimo takeliai, takelio plotis 1,25m). Jei ką galima ir akinius nusipirkt...

                      O dėl Imbraso, tai aš abejoju ar jis išvis domėjosi stadionu ir visom galimybėm. Paklausė, tai ir pasakė tai ką norėjo išgirst kad va pastatysim iki 2009m na duok dieve, kad užsiimtų tuo. Reikia Lietuvai verkiant bent vieno padoraus stadiono...
                      Dėkui, teko žiūrėti vienas rungtynes Kaune, Dariaus ir Girėno stadione, sėdint beveik tiesiai už vartų, sakiau daugiau nenoriu. Geriau jau namie ant sofos žiūrėt per teliką apsikabinus alaus butelį, nei stadione su kvailais, praktiškai 1 kartą per 100 metų Lietuvoje reikalingais bėgimo takais. Akinių man nesiūlyk, dėkui nereikia, mano regėjimas 1 - 1
                      Čia stadionas su bėgimo takais toks pats universalus kombainas kaip mobiliakas su fotoaparatu, radija ir dar reiktų kokį printerį jame įdiegti, kad būtų visas komplektas pavadintas "studento svajone"

                      Jei statom stadioną futbolui, tai statykim futbolui, kur malonu žaisti futbolininkams ir viskas gerai matyti žiūrovams, o ne kažkokią pievą su už 100 metrų esančiomis suolų eilėmis.
                      Parašas :)

                      Comment


                        kaip suprast su 1 kartą per 100metų reikalingais takais??? Jei tu nematai, tai nereiškia, jog jie nenaudojami
                        tam pačiam Kaune 4-5 mėnesius beveik kiekvieną savaitgalį vyksta lengvosios varžybos...pasidomėk... kaip tik prasideda gegužės menesį

                        Comment


                          Parašė boo Rodyti pranešimą
                          kaip suprast su 1 kartą per 100metų reikalingais takais??? Jei tu nematai, tai nereiškia, jog jie nenaudojami
                          tam pačiam Kaune 4-5 mėnesius beveik kiekvieną savaitgalį vyksta lengvosios varžybos...pasidomėk... kaip tik prasideda gegužės menesį
                          Taip, o kiek žiūrovų susirenka pažiūrėti tų varžybų? Be tėvų, giminaičių, draugių ir draugų gal koks 100 ir bus. Tai geriau įrengti atskirą gerą stadioną lengvajai atletikai su keliais tūkstančiais vietų žiūrovams ir gerą stadioną tik futbolui, be jokių bėgimo takų
                          Parašas :)

                          Comment


                            nu tikrai čia jau pigiausias variantas išeina
                            aš dar surizikuočiau palygint kur daugiau žiūrovų susirenka, ar į lengvosios, ar į A lygos varžybas
                            O dėl atskirų stadionų tai buvo čia berods anglų projektas neperseniausiai. Futbolo stadionas ir šalia lengvosios, bet LTOK jį atmetė...
                            O Šeškinės tai bus Nacionalinis ir su bėgimo takais, tai jau nuspręsta. Duok dieve, kad būtų rasta pinigų ir Žalgirio stadiono atnaujinimui.

                            Comment


                              Parašė boo Rodyti pranešimą
                              nu tikrai čia jau pigiausias variantas išeina
                              aš dar surizikuočiau palygint kur daugiau žiūrovų susirenka, ar į lengvosios, ar į A lygos varžybas
                              O dėl atskirų stadionų tai buvo čia berods anglų projektas neperseniausiai. Futbolo stadionas ir šalia lengvosios, bet LTOK jį atmetė...
                              O Šeškinės tai bus Nacionalinis ir su bėgimo takais, tai jau nuspręsta. Duok dieve, kad būtų rasta pinigų ir Žalgirio stadiono atnaujinimui.
                              Gaila, kad atmetė anglų projektą.
                              Aš sutinku, gal reikia vieno nacionalinio su takais, tačiau kam visoje šalyje kiekvienam miestelyje po "nacionalinį", negi Lietuvoj tokia populiari lengvoji atletika?
                              Parašas :)

                              Comment


                                Parašė boo Rodyti pranešimą
                                aš dar surizikuočiau palygint kur daugiau žiūrovų susirenka, ar į lengvosios, ar į A lygos varžybas
                                Turbūt juokauji Jei neskaityti Ž - LR mačų, A lyga LKL nenusileidžia pagal lankomumą O į atletiką tai kokie turbūt 150 geriausiu atveju susirenka

                                Anyway, stadionas be bėgimo takų būtų tikrai puiku, bet puikiai žinome, kad to nebus, nes jis visgi statomas ne vien futbolui...

                                Comment


                                  2006m lengvosios atletikos varžybos Kaune...



                                  ten viršuj dešiniam kampe žalias ir aš sėdžiu

                                  aišku ne visos varžybos susilaukia tokio dėmesio. Bet vistiek su futbolo A lygos varžybom, gal ne visom, bet lygiuotis galima. Pastebėjau, kad viskas priklauso nuo prieš varžybas paleidžiamos reklamos. Jei yra reklama per TV, laikraščiuose, plakatų mieste, tai žmonės gan noriai renkasi ir į Lietuvos čempionatus, ar LAF taurės varžybas...aš jau nekalbu apie 2005m vykusį jaunimo iki 20metų Europos čempionatą, ar 1998m ir 2000m Europos taurės varžybas...o jei dar Alekna dalyvauja...

                                  Beto, jau esu minėjęs, kad Vilnius yra vienintelė Europos sostinė neturinti lengvosios atletikos stadiono...arba kaip jūs sakot - stadiono su takais.
                                  Manau, jog reiktų bent vieno...
                                  Paskutinis taisė boo; 2007.04.28, 21:49.

                                  Comment


                                    Parašė boo Rodyti pranešimą

                                    Beto, jau esu minėjęs, kad Vilnius yra vienintelė Europos sostinė neturinti lengvosios atletikos stadiono...arba kaip jūs sakot - stadiono su takais.
                                    Manau, jog reiktų bent vieno...
                                    OK
                                    Ikalbėjai svariais argumentais Aš jau taip nebesipriešinsiu stadionui su bėgimo takais Tegul tik greičiau pradeda statyti.
                                    Parašas :)

                                    Comment


                                      mire forumas
                                      gal kas ka naujo zinot del stadiono?

                                      Comment


                                        Forumas nemirė O jeigu mes žinotumėme kąnors naujo, tai paskelbtumėme čia
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          matyt tyrimus konstrukcijų atlieka, nes prieš mėnesį teko matyti kaip konstrukcijas apžiūrinėjo keletas vyrukų, pasitelkę keltuvą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X