Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Modernaus meno muziejus Mo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Verkia kai nieko nedaro ir apgriuvę atrodo, o kai stengiasi kažką daryti irgi negerai.

    Tai gal pačiam Max'ui nupirkti teptuką, ir jis užteplios kas jam nepatinka. Paskui ateisiu aš ir dar kiti žmonės ir visi savaip patepliosim kaip norėsim?

    Comment


      Jau kaip ir baigė: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...40900089_n.jpg

      Comment


        Tai kaip suprantu viskas dabar yra tarsi ir uzkonservuota ir daryt niekas nieko nebezada?(turiu omeny kazko perstatyt)

        Comment


          Kino teatrą Vilniuje papuošęs tapybos darbas „Lietuva“ nuniokotas grafičių piešėjų
          Aviate, navigate, communicate

          Comment


            Konkursas architektams: laukiama „Lietuvos“ kino teatro projektų

            Paskelbtas konkursas buvusio kino teatro „Lietuva“ teritorijoje suprojektuoti modernų meno centro ir biurų pastatą.

            Plačiau: http://vz.lt/article/2014/1/9/konkur...#ixzz2ptNssAgz

            Comment


              Buvusio VP dešimtuko nario krepšyje – dar vienas pirkinys

              Comment


                Architektų sąjungoje jau galima apžiūrėti konkursinius projektus. Kol kas informacija į puslapį nesukelta, bet tai turėtų įvykti netrukus.

                Comment


                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                  Architektų sąjungoje jau galima apžiūrėti konkursinius projektus. Kol kas informacija į puslapį nesukelta, bet tai turėtų įvykti netrukus.
                  O vyko naujas konkursas? Dėl kurios vietos?

                  Comment


                    Konkurso darbai
                    Life is a game that no one wins

                    Comment


                      Yra visai įdomių darbų. Kai kurie tai tokie gyvenamieji standartiniai namai - ką galvojo architektai - neaišku.

                      Man patikusieji darbai (pagal patikimo laipsnį):
                      6. 533508
                      4. 111213
                      14. 171717
                      2. GR7575
                      13. 122221
                      15. 140304
                      29. 469321
                      31. 109204

                      Kiti tai nelabai...

                      Comment


                        Įdomu ar tik ne danai BIg dalyvavo konkurse..

                        Comment


                          Būtų žymiai įdomiau ir naudingiau vertinti darbus, jei būtų pateikta konkurso užduotis. Keista, kad dauguma darbų ultramodernūs ir koncentruojamasi į meno centrą, kuris neaišku ar bus ar ne. Gal turite pavyzdžių kaip kitur moderniais pastatais užpildyta senamiestyje esanti erdvė?

                          Comment


                            Na, tai užduotis spėju ir buvo tokia, kaip ten rašoma:
                            Architektūriniam idėjiniam administracinės paskirties pastato su Modernaus meno centru<..> konkursui

                            Comment


                              Turbūt šitas neša visus:



                              Bet man patiko ir kiti ambicingesni darbai:









                              Nu dar šitas, balansuojantis daugiau link funkcionalumo:

                              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                              Comment


                                Kaip supratau, konkursas buvo viešas bet dalyvavo ir kviestiniai architektai. Įtai normad nurodytas 140304 projektas man primena...M.Fukso darbus. Yra panašumų su kitais jo darbais, pvz, konferencijų centru Romoje. Negi pakvietė ir Fuksą dalyvauti? Pastarasis darbas man tai pat įstrigo, tik gaila ir keista, kad neformuoja viešojo erdvė arčiau gatvės.
                                Vienas projektas primena danų įmonės BIG stilių.

                                Bus įdomu.

                                Comment


                                  Sutinku, nomadui patinkantis projektas išties dvelkia "transnacionaliniu šaltumu" ir "pasauliniu standartu", kad būtų galima jį palaikyti "kviestinės celebrity" projektu. To projekto inspiracijos man kažkokios musulmoninės: ir ta mastelį praradusi arka-eksedra, lyg koks mečetės 'aivanas', ir ta griežta keturkampė aikštė, tarsi kaabos besiprašanti, ir užapvalinti kampai... geriau įsižiūrėjus žavesys dingsta
                                  blaivumas išlaisvina

                                  Comment


                                    Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                                    Sutinku, nomadui patinkantis projektas išties dvelkia "transnacionaliniu šaltumu" ir "pasauliniu standartu", kad būtų galima jį palaikyti "kviestinės celebrity" projektu. To projekto inspiracijos man kažkokios musulmoninės: ir ta mastelį praradusi arka-eksedra, lyg koks mečetės 'aivanas', ir ta griežta keturkampė aikštė, tarsi kaabos besiprašanti, ir užapvalinti kampai... geriau įsižiūrėjus žavesys dingsta
                                    O kuris tamstai labiausiai patinka?

                                    ---

                                    beje, ar čia tik idėjos, ar galutiniai variantai?

                                    Comment


                                      Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                      Kaip supratau, konkursas buvo viešas bet dalyvavo ir kviestiniai architektai. Įtai normad nurodytas 140304 projektas man primena...M.Fukso darbus. Yra panašumų su kitais jo darbais, pvz, konferencijų centru Romoje. Negi pakvietė ir Fuksą dalyvauti? Pastarasis darbas man tai pat įstrigo, tik gaila ir keista, kad neformuoja viešojo erdvė arčiau gatvės.
                                      Vienas projektas primena danų įmonės BIG stilių.

                                      Bus įdomu.
                                      Manęs tai per daug nestebintų kadangi Massimiliano Fuksas tikrai palaiko ryšį su Lietuva ir tikrai turi intencijų kurti Tėvynėje.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                                        O kuris tamstai labiausiai patinka?
                                        nežinau, jie man visi kelia tokį nuobodulį arba savo nekontekstualumu, arba atvirkščiai - konformizmu. Fasadas nepatiko nei vienas, o urbanistiškai galbūt labiau vykę tie, kurie siūlo perkirsti sklypą, kad ir šitas - 3. 150150 - (nepaisant to, kad baisiai griozdiškas), arba tas - 20. 532665 (nepaisant baisios fasadų banalybės).
                                        blaivumas išlaisvina

                                        Comment


                                          Man labiausiai patinka GR7575, pagal planą geriausiai įsipaišo į aplinką, bet tuo pačiu nėra monotoniška dėžutė, taip pat ir normalus skveras atsiranda.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X