Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Už šitą viešbutį Hanneriui dedu pliusą. Atrodo geriau, o ir sudėtingesnės konstrukcijos, nei planuojamas prie technikos muziejaus. Nesu tikras dėl juodos spalvos, gal kiek depresyvi, beto šalia juoda prokuratūra, tai ateities pastatus derinant jie aplinkos gali gautis daug juodulių nors gal ir gerai, nežinau.

    Comment


      Kažkoks keistas tas interviu su mintim, kad "statysim tik tam, kad statyt". Nusipirkom teritoriją, bet konkrečiai kaip ir nežinom, ką su ja daryt. Įkišim viešbutį, ten keliolika administracinės paskirties pastatų nors Vilniuje jų jau greitu metu bus ir taip perteklius (ką jau kalbėt, kad Quadrum nevysto vienos dalies). Be to (rašoma atskirai, kas mokykloj neįsidėmėjot) dar kalba apie kokybę (nors visi žinom jų pastatai toli gražu ne architektūriniai šedevrai). Nenoriu pasirodyt kaip pesimistas, bet Avuliu aš nepasitikiu. Nieko išskirtinio čia nebus.

      Comment


        Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
        dar kalba apie kokybę (nors visi žinom jų pastatai toli gražu ne architektūriniai šedevrai).
        ir vis dėl to/ visa tai pasakius/ Objektyviai/ kas maišo asmeniškai Avuliui, kad pirmasis kartas kada nors visgi nutiktų; kodėl juo negalėtų tapti kaip tik šis atvejis?

        Parašė _rB_ Rodyti pranešimą
        Avuliu aš nepasitikiu.
        O Natkevičium pasitikit? Nesu nei matęs, nei girdėjęs, anei sapnavęs, ar bent nugirdęs, kad bent vienam savo projekto realizuotojuj Natkevičius butų leidęs (pardon už kalamburą) nuleisti savo projekto kartelę/
        blaivumas išlaisvina

        Comment


          15min dar vienas straipnis su daugiau vizualizacijų

          Comment


            Na, jeigu bus naudojama Natkevičiaus kvartalo koncepcija, tai galim būti ramūs, kad Žvėryno namų nebus. Aišku, tai nesumenkina tikimybės, kad šio išdėstymo pastatai turės Žvėryno namų apdailą

            Man labiausiai žiūrisi "Flexi Forma" pastatas. Ypač paprastas, daug stiklo, bet kažkuo savitas ir ramus.

            Comment


              Man asmeniškai Flexi irgi gražiausias pasirodė, bet kai pagalvoji apie tą vietą ir mėlynus stiklus pradedi abejoti...

              Comment


                Paskaiciau. Paziurejau. Panasu, kad Natkeviciaus darbas, kaip ir Ambraso, netelpa i nurodyta konkurse sklypa. Kuris skirtas viesbuciui. Tokiu budu pazeidzia konkurso salygas. O salygose apibrezta: jei darbas neatitinka salygu su tam tikra proc paklaida- jis nepriimamas. Is to daroma isvada, jog konkursas atliktas formaliai. Dalyviai apgauti. Aj, ir dar vienas- turejo viesai visus darbus pristatyti lyg vasario menesi. To irgi neivyko. Gal archrumai pasiaiskins kas ten ir kaip su pazeidimais.

                Comment


                  Štai ir Sporto rūmų rekonstrukcijos projektas







                  http://www.vilnius.lt/index.php?3006671862

                  Comment


                    Tas šiltnamis iš abiejų pusių sporto rūmams tai kažkaip ne į temą.

                    Comment


                      Deja, bet Natkevičiaus viešbutis mane truputi baugina ta cargo military poetika + dar tos autocitatos autocitatos...

                      Kaip ten bebūtų, gal geriau taip, nei eilinė profesionali banalybė, ar neeilinė neprofesionali pretenezija (net neminėsim mane giliai traumavusio žydo pavardės)
                      blaivumas išlaisvina

                      Comment


                        Ištiesų viešbučio nugalėtoją aš būčiau tą patį rinkęs, ką ir pasirinko. Visgi bandoma ieškoti kažkokių unikalesnių sprendimų. Tas atitrūkęs nuo žemės fundamentas ir technologiškai turėtų būti gan sudėtingas, kaltinti, kad pasirinko pigiausią variantą jau nebeišeina. Panašus pakilimas buvo planuojamas Green Hall II pirminiame deimanto projekte, šiokia tokia analogija yra ir Quadrume, tačiau šitas man atrodo įspūdingesnis, ypač jeigu sužais su apšvietimu.

                        Comment


                          O kur ten zydai? Nemaciau tokiu.
                          Man Natkeviciaus projektas primena North Star biuru pastata. Labai primena.

                          Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                          Deja, bet Natkevičiaus viešbutis mane truputi baugina ta cargo military poetika + dar tos autocitatos autocitatos...

                          Kaip ten bebūtų, gal geriau taip, nei eilinė profesionali banalybė, ar neeilinė neprofesionali pretenezija (net neminėsim mane giliai traumavusio žydo pavardės)

                          Comment


                            Kazkaip ta sporto rumu rekonstrukcija irgi nieko novatorisko. Manau archkokybe si teritorija tikrai nepasyzimes. Dar tie pilies apartamentai .... Ech... Gaila.

                            Comment


                              Parašė Hanuman Rodyti pranešimą
                              O kur ten zydai? Nemaciau tokiu.
                              Man Natkeviciaus projektas primena North Star biuru pastata. Labai primena.
                              100%. Norėjau lygiai tą patį parašyti.

                              Comment


                                Tik dabar supratau apie ka cia kalba. Stabdau, stabdau.
                                Ir as likau traumuotas. Prisipazistu.


                                Parašė Zosys Rodyti pranešimą
                                Deja, bet Natkevičiaus viešbutis mane truputi baugina ta cargo military poetika + dar tos autocitatos autocitatos...

                                Kaip ten bebūtų, gal geriau taip, nei eilinė profesionali banalybė, ar neeilinė neprofesionali pretenezija (net neminėsim mane giliai traumavusio žydo pavardės)

                                Comment


                                  Na.. Galim sakyt, gerai, kad bent renovuos. Bet pats pastatas tiek jo vidus tikrai nejaukus, ten gali daryt terasas, apželdint stogą arba daryt skate park at to stogo - vis tiek ta išsikišus dalis yra atgrąsi ir in your face. Žiūrėsim, koks bus galutinis rezultatas. Man nebent priestatas kairėje įdomiai atrodo, atkartoja tuos šoninius langus. Bet kokiu atveju visai tai teritorijai reikia šitos mergaitės į svečius ir tada daryt viską nuo nulio.

                                  Comment


                                    Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                    Na.. Galim sakyt, gerai, kad bent renovuos. Bet pats pastatas tiek jo vidus tikrai nejaukus, ten gali daryt terasas, apželdint stogą arba daryt skate park at to stogo - vis tiek ta išsikišus dalis yra atgrąsi ir in your face. Žiūrėsim, koks bus galutinis rezultatas. Man nebent priestatas kairėje įdomiai atrodo, atkartoja tuos šoninius langus. Bet kokiu atveju visai tai teritorijai reikia šitos mergaitės į svečius ir tada daryt viską nuo nulio.

                                    Atvaizdas
                                    Bet tas pastato agresyvumas ir yra jo išskirtinis bruožas bei tai greičiausiai yra bene įžymiausias brutalizmo pavyzdys sostinėje ir vienas žymesnių visoje Lietuvoje (įvedus žodžius "Vilnius brutalism" į google'o paiešką, bene du trečdaliai vaizdų bus Sporto rūmų nuotraukos). Aišku, pati brutalistinė architektūra yra gan kontroversiškas reikalas, nes vieniems ji kelia šleikštulį, o kitiems, kaip man, tas grynas betonas ir griežtos geometrinės formos tiesiog veža Manau sutvarkius paties pastato konstrukcijas ir (jeigu įmanoma) atšviežinus patį betoną, vaizdas nebebus vertas Miley Cyrus ant buldozerio.

                                    Comment


                                      Tik aš labai viliuosi, kad tos trys šlykščios "VCC", pavaizduotos vizualizacijose ant Sporto rūmų fasado dešinio viršutinio kampo, ir išliks vizualizacijose, nes tai tik darko pastatą. Atrodytų kaip totalus nesusišnekėjimas tarp architektų ir grafikos dizainerių. Vien pakeitus šriftą į kokį nuosaikesnį vaizdas žymiai pagerėtų. Nacionalinė dailės galerija yra puikus pavyzdys šiuo atveju, kaip tekstas gali puikiai derėti su architektūra.

                                      Comment


                                        /\ Pati NDG manau yra puikus pavyzdys kaip galima gana apleistą pastatą su kontraversiška architektūra prikelti naujam gyvenimui ir paversti vos ne šiuolaikinės architektūros pavyzdžiu. Jeigu panašiai sutvarkys ir Sporto rūmus, tai bus labai gerai.

                                        Comment


                                          Vilniuje pradėtas griauti legendinis „Žalgirio“ stadionas

                                          Skaitykite daugiau: http://bustas.lrytas.lt/nekilnojamas...tm_medium=Copy

                                          Comment

                                          Working...
                                          X