Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė geriantis Rodyti pranešimą
    kiek girdžiu iš tamstos tai liejasi žodžiai mašinos, mašinos, užkemša, pralaidžios, o kad pėsčiomis iki Žalgirio stadiono nuo š miestelio galima numinti per 15 min tai čia didžiulis ir neįveikiamas rebusas ir papasakok kaip iš Lazdynų nuvažiuoti iki Šeškinės be mašinos?? ne visi žinok aplinkui yra autovergai
    Sėdi į 16 troleibusą, važiuoji iki Rygos st. ir persėdęs į autobusą nuvažiuoji iki Akropolio. O kaip iš Lazdynų pasiekti Žalgirio stadioną?

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
      blaivytis neapsimoka, nes darausi liūdnas o kas teigė, kad Ž stadiono minusas yra jo geografinė padėtis, a? gal tamsta čierkelę įsipilkit, idant sužadinti smegeninę
      Pagal tavo logika geriausia vieta stadionui būtų Pilies gatvėj. Tiek pat "vietos" automobiliams, bet dar giliau centre.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Sėdi į 16 troleibusą, važiuoji iki Rygos st. ir persėdęs į autobusą nuvažiuoji iki Akropolio. O kaip iš Lazdynų pasiekti Žalgirio stadioną?
        Nuvažiuoji iki Čiurlionio stotelės, persėdi į troleibusą

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Sėdi į 16 troleibusą, važiuoji iki Rygos st. ir persėdęs į autobusą nuvažiuoji iki Akropolio. O kaip iš Lazdynų pasiekti Žalgirio stadioną?
          kaip ir seniau, sėdi į 11 truliką iki žalio tilto ir pėsčiom
          Aš neliūdnas - aš blaivus

          Comment


            Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
            Pagal tavo logika geriausia vieta stadionui būtų Pilies gatvėj. Tiek pat "vietos" automobiliams, bet dar giliau centre.
            šita stadiono vieta jau yra virš 50 metų ir įprasta visiems vilniečiams iki kaulų, seniau kažkaip sugebėdavo užpildyti 20 000 vietų ir išsiskirstyti po namus, o dabar jau matai kažkoks kolapsas, jiems nėra matai kaip su mašiną įvažiuoti į patį stadioną, atsipalaiduokit chebra ir mažiau prisiriškit prie automobilių
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Stadionas nėra Maxima su vienu X, kuri skirta aplinkiniams namams. Į jį žmonės važiuoja su mašinomis (nebent nori pasakyti, kad reiktų uždrausti su mašinomis iki jo važiuoti). Aš pats važiuočiau su dviračiu, bet koks skirtumas su kuo aš važiuočiau? Ne dėl manęs stadionas statomas ir ne dėl Petro, o dėl visų. O iš tų visų dauguma važiuoja su mašinomis ir jeigu daugybė mašinų važiuoja vienu metu į tam nepritaikytas vietas (kaip kad Žalgirio stadionas) - jos užkemša gatves, kurios ir taip centre užkimštos. O tai sukels daug transporto problemų, kurių centre tikrai netrūksta. Esu tikras, kad vietoj Žalgirio stadiono niekas neleistų statyti Akropolio ir argumentuotų būtent taip, tačiau stadionas, kuris netgi blogiau už Akropolį, nes srautai yra pritraukiami ir paleidžiami vienu metu, kažkaip jau tinka toje vietoje.

              O su sovietmečiu išvis lygintis nereiktų, tokių dalykų kaip kamščiai tais laikai nebuvo.
              Ir apksritai tai yra centrinė miesto vieta, kuri turi didelį potencialą ir kurią būtų galima labai gražiai sutvarkyti, jeigu būtų panaikinti tokie monstrai, kaip Žalgirio stadionas.
              Paskutinis taisė Eidvis; 2013.05.22, 14:47.

              Comment


                visiškai nesutinku Eidvi, gerai tarp kitko pradėjai - stadionas tikrai nėra maxima ir į stadioną reikia važiuoti VT, eiti pėsčiomis ir kitais būdais, bet ne su mašina, mašinas ir palik prie maximos, į stadioną reikia ateiti valandą prieš rungtynes, o išsiruošti ir prieš dvi valandas, taip žmonės daro visoje europoje, pas mus kaip ne pas žmones, reikia visiems sulėkt iki pradžios likus 5 min, spėt rasti parkingą kuo arčiau durų (tinka ir invalidų vietos), prakeikt visus aplinkinius nes eilė prie bilietų kasų iš tokių pat veikėjų jau susidarė nemaža, paskui vėl keiktis eilėje prie užkandžių ir nepasibaigus renginiui bėgti būryje prie savo mylimo mašiniuko tarp tokių pačių žiūrovų, kad spėt pabėgti kol nesusidarė kamščiai, grįžus namo keiktis, nes grįžai ant mylimos sofos pavėlavęs per "debilus, kurie nemoka vairuoti", net 15 min, nu ar ne taip pas mus vyksta renginiai?? visi kaip pasiutę skubam, o finalas gaunasi sofa + pultelis
                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Nepyk, bet senai tokių durnų argumentų nemačiau. Linkiu ir į sporto renginį, vykstantį Klaipėdoje, eiti pėsčiomis

                  Comment


                    /\

                    Tai kaip suprantu tu siūlai renovuoti Žalgirio stadioną ir paralelei greit lietuvių tautą atpratinti nuo mašinų ir pripratinti prie troleibusų, dviračių ir vaikščiojimo pėščiomis, kad būtų išspręstos kamščių problemos?

                    P.S. O užsienio tiesiogiai su LT lyginti irgi negalima, nes reikia įvertinti daugybę faktorių (pvz. Londone mašina važiuoti yra kur kas nepatogiau), reikia atsižvelgti ir į klimatą (žeimą dviračiu neprivažinėsi) ir į VT išvystymą, į daugybė dalykų, miesto dydį, jo užstatymo tankumą ir t.t. ir t.t. Tikrai nenoriu leistis į lankas, kas geriau - dviratis, mašina, ar VT, kiekvienas žmogus renkasi pagal save ir aš manau mažiausiai turiu kažkokią teisę nurodinėti kam kaip gyventi ir kokiu transportu važinėti.
                    Paskutinis taisė Eidvis; 2013.05.22, 15:22.

                    Comment


                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                      Nepyk, bet senai tokių durnų argumentų nemačiau. Linkiu ir į sporto renginį, vykstantį Klaipėdoje, eiti pėsčiomis
                      aš ir nepykstu, pyksti tu, nes parkingas užimtas sekmadienį tarp kitko į lff taurės finalą Kaunan važiavau traukiniu, nu ir žinokit pavyko
                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                      Comment


                        Unikali investicija Vilniaus centre, bet su savais prieskoniais

                        Comment


                          ginčykitės kiek norit, bet siekiant gauti kažkiek tai žvaigždučių, dėl kurių čia jau ne vieni metai verkšlenama, kaip visoj Lietuvoj nėra kur rinktinei žaist, šalia stadiono yra tam tikri reikalavimai, tiek parkingo skaičiui, tiek VIP parkingo, tiek kilnojamų TV studijų sunkvežimiam, kuriu 3 ar 4 kategorijai gauti reikia 1000 kv.m. ploto šalia stadiono. Taigi vietos reikia tikrai, ne tik aikštei ir tribunom.

                          Comment


                            stadionas centre nesamone. Paziurekite i Siemens arena. Ten nesugeba sutvarkyti eismo ir stovejimo problemos. Pastoviai kamsciai, apstatytos visos aplinkines gatves. Tai ne miesto uzkampis ir is to pacio centro galima pesciom ateiti - bet sutvarkyti neiseina. Kas bus su Zalgirio stadionu ar isivaizduojat ? Del atejimo pestute - tai praeitis, nieks pesciom nebevaiksto, Vilnius neturi metro ir funkcionalus VT transportas yra iliuzija. Netgi NC stadiono vieta yra abejotinai patogi, geriausiu atveju ant ribos. Zalgirio stadionas parodo Vilniaus valdzios ir apskritai LT valdzios pagrindine problema - impotencija. Teisingai rase tie pardavejai - tai unikali teritorija, nepaprastai vertinga. Bet biurokratines kliutis (kaip debiliskas sporto rumu paveldas) neleidzia i ta teritorija investuoti, ipusti gyvybes. Gaila matyti griuvanti Vilniu.
                            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                            Comment


                              Baik verkt ir parodyk žemėlapyje vietą, kur norėtum matyti tokį stadioną.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                dėl parkingų jaučiu cypia priemiesčių gyventojai, jie visą laik kuo nors nepatenkinti
                                Aš neliūdnas - aš blaivus

                                Comment


                                  Parašė miestas
                                  Tai juk parašyta - Espanoje.
                                  Ispanijoje stadijonu pakanka Ir daugelis senuju yra miesto centre. Bet net negalima lygint miestu infrastukturu. Cia trecias pagal dydi miestas(siek tiek didesnis nei Vilnius) turi visas imanomas gerai isvystytas VT rusis - metro, tramvajus, autobusai, viesi dviraciai. Dar plius taksi ju kainomis nera brangus. Centre daugybe pozeminiu parkingu. Nusigauti nuo oro uosto metro, arba masina piko metu - 15-20 minuciu. Nepaisant to, nauji stadionai statomi atokiau nuo centro.
                                  O Vilniuje aisku tegu pabaigia NAC stadiona. Vieta gal ir gera jei sutvarkyti privaziavima ir nepataupyti eilini karta...
                                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                  Comment


                                    Parašė keen Rodyti pranešimą
                                    Ispanijoje stadijonu pakanka Ir daugelis senuju yra miesto centre. Bet net negalima lygint miestu infrastukturu. Cia trecias pagal dydi miestas(siek tiek didesnis nei Vilnius) turi visas imanomas gerai isvystytas VT rusis - metro, tramvajus, autobusai, viesi dviraciai. Dar plius taksi ju kainomis nera brangus. Centre daugybe pozeminiu parkingu. Nusigauti nuo oro uosto metro, arba masina piko metu - 15-20 minuciu. Nepaisant to, nauji stadionai statomi atokiau nuo centro.
                                    O Vilniuje aisku tegu pabaigia NAC stadiona. Vieta gal ir gera jei sutvarkyti privaziavima ir nepataupyti eilini karta...
                                    Taip, Žalgirio arenai Kaune taip pat pranašavo nepakeliamus kamščius prieš ir po renginių. O realybė parodė, kad nieko panašaus.
                                    O apie tai, kad neįmanoma į miestą, į rungtynes atvažiuoti viešuoju transportu, tai matyt rašo tie, kurie juo tiesiog nesinaudoja.

                                    Comment


                                      iš lff stadiono, po rungtynių su armėnais (5 000 žiūrovų) aš ilgiau išeidinėjau iš pačio stadiono nei su auto nuvažiavau iki namų, nors išvažiavimas iš stadiono vyksta tik viena siaura Liepkalnio gatve, iš Žalgirio stadiono galima išvažiuoti žymiai patogiau, nes didesnis gatvių tinklas aplink, o ir plius dar kiek VT Šeimyniškių gatvėje, iki Kalvarijų gatvės maksimum 10 min pėsčiomis, kame čia problemos?? galima pagalvoti naujoje vietoje stato stadioną, jau kiek metų jis ten stovi ir visada žmonės sugebėdavo sugrįžti namo, kad ir 10-16 tūkstančių jų būtų susirinkę, visa esmė galvoje (čainike ar kopūste, nežinau kaip pavadinti), negali žmogus po rungtynių palaukti pusvalandžio, jam trūks plyš reikia būti namie po 10 min, nes laukia sofkutė ir pultelis nuo tv
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Pirkėjai grumiasi dėl „Žalgirio“ stadiono.

                                        http://www.15min.lt/naujiena/verslas...ono-663-358345
                                        http://vilnius-town.myminicity.com/ind

                                        Comment


                                          Šiaip jau su stadionu turi būti geras Vt susisiekimas, nes koks futbolas be bokalo alaus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X