Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki,

    gal kas žino, kas yra statoma šioje vietoje http://goo.gl/maps/koEy4 (SteetView) / http://goo.gl/maps/j7twU (iš palydovo)?

    Comment


      Jeigu gerai suprantu, tai čia Prisma bus.

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Jeigu gerai suprantu, tai čia Prisma bus.
        Prisma, regis, bus šioje vietoje (http://goo.gl/maps/GvtUp): ten jau sudėti jos griaučiai. Tuo tarpu mano anksčiau paminėtoje vietoje stovi didelis kranas, atrodo, daugiaaukščiui namui, todėl ir iškilo klausimas kas per čia projektas nusimato

        Comment


          Parašė tm_x Rodyti pranešimą
          Prisma, regis, bus šioje vietoje (http://goo.gl/maps/GvtUp): ten jau sudėti jos griaučiai. Tuo tarpu mano anksčiau paminėtoje vietoje stovi didelis kranas, atrodo, daugiaaukščiui namui, todėl ir iškilo klausimas kas per čia projektas nusimato
          Jei nepainioju tai Sonex ofisas bus.

          Comment


            Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
            Jei nepainioju tai Sonex ofisas bus.
            Sonex seniai nebėra. Kiek atsimenu buvo Columbus IT pasidarę ar tai susijungę, dabar išvis neaišku ar liko kažkas bendro su IT.
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Parašė SPX Rodyti pranešimą
              Sonex seniai nebėra. Kiek atsimenu buvo Columbus IT pasidarę ar tai susijungę, dabar išvis neaišku ar liko kažkas bendro su IT.
              Sonex=Atea.

              Comment


                Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                Prisma, regis, bus šioje vietoje (http://goo.gl/maps/GvtUp): ten jau sudėti jos griaučiai. Tuo tarpu mano anksčiau paminėtoje vietoje stovi didelis kranas, atrodo, daugiaaukščiui namui, todėl ir iškilo klausimas kas per čia projektas nusimato
                čia ne tik Prisma bet ir visas Grand Office
                http://www.yit.lt/yit_lt/business-pr...ce-%28title%29
                Paskutinis taisė romm; 2013.07.16, 12:58.

                Comment


                  Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                  Prisma, regis, bus šioje vietoje (http://goo.gl/maps/GvtUp): ten jau sudėti jos griaučiai. Tuo tarpu mano anksčiau paminėtoje vietoje stovi didelis kranas, atrodo, daugiaaukščiui namui, todėl ir iškilo klausimas kas per čia projektas nusimato
                  Tai apie ką šneku:

                  Comment


                    Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                    Tai apie ką šneku:

                    Atvaizdas
                    prieš kokius tris mėnesius teko nagrinėti techninį projektą šio objekto. Ant brėžinių buvo užrašas Sonex. Aišku per tiek laiko pavadinimas galėjo ir pasikeisti.

                    Comment


                      Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                      prieš kokius tris mėnesius teko nagrinėti techninį projektą šio objekto. Ant brėžinių buvo užrašas Sonex. Aišku per tiek laiko pavadinimas galėjo ir pasikeisti.
                      Na šiaip aš irgi taip supratau, kad čia bus Prisma, bet daugumoje šaltinių rašo jog ji bus Pilaitėje, o čia kiek pamenu yra Viršuliškės. Tai tada kertasi informacija, tačiau, kad čia bus prekybos centras tai faktas.

                      Comment


                        Parašė feex Rodyti pranešimą
                        Sonex=Atea.
                        Abejo ar jiems reikalingas dar kažkoks atskiras pastatas. Galbūt jie į tą "Grand Office" persikels. Nes šiuo metu pasidomėjęs supratau, kad čia iš to buv. "Sonex" nieko nebelikę. O ir įsikūrę jie L3 Verslo centre.
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                          Na šiaip aš irgi taip supratau, kad čia bus Prisma, bet daugumoje šaltinių rašo jog ji bus Pilaitėje, o čia kiek pamenu yra Viršuliškės. Tai tada kertasi informacija, tačiau, kad čia bus prekybos centras tai faktas.
                          O iš kur tokia informacija, kad Prizma bus būtent ten?
                          Grand Office jos tikrai nėra, nebent kažkur šalia. Kažkur buvo minėta, kad bus įvažiavimas iš Sietyno g., t.y. priešingoje Pilaitės pr. pusėje.

                          Comment


                            Kad Sonex pavadinimas figūravo, pamenu ir aš. Ten gal tik tiek susiję, kad (kaip ir daugumoj kompanijų) atskilęs koks padalinys, užsiimantis papildoma NT veikla, ir vysto tas statybas. O patalpas tiesiog išnuomos visiems norintiems.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              O iš kur tokia informacija, kad Prizma bus būtent ten?
                              Grand Office jos tikrai nėra, nebent kažkur šalia. Kažkur buvo minėta, kad bus įvažiavimas iš Sietyno g., t.y. priešingoje Pilaitės pr. pusėje.
                              neturiu tikslios informacijos, kad būtent ten bus Prisma (prie Grand Office).


                              Bet yra kita vieta, kur Prisma turėtų išdygti tai Pavilionių gatvė ir Olinda prekybos centras, tiesa apsiskelbė žiemą, kad viskas pavasarį jau statybos prasidės, o dabar vėl viskas nutilo. Gal netyčia kas apie tą projektą turi info?

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                O iš kur tokia informacija, kad Prizma bus būtent ten?
                                Grand Office jos tikrai nėra, nebent kažkur šalia. Kažkur buvo minėta, kad bus įvažiavimas iš Sietyno g., t.y. priešingoje Pilaitės pr. pusėje.
                                Kiek aš bandau susigaudyti, tai, regis, planelis gautųsi toks (gerokai pasenusiame Bing žemėlapyje): 1 - Prisma, 2 - Grand Office, 3 - mistiškasis Sonex projektas .

                                Comment


                                  Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                                  Kiek aš bandau susigaudyti, tai, regis, planelis gautųsi toks (gerokai pasenusiame Bing žemėlapyje): 1 - Prisma, 2 - Grand Office, 3 - mistiškasis Sonex projektas .
                                  Atvaizdas
                                  Turbūt parašydamas savo ankstesnį pranešimą, jame parašiau per mažai info. Tech. projekte pavadinimas buvo "Sonex". Pats projektas - 6-9 aukštų (jau nepamenu) verslo centras. Paprasčiau kalbant - ofisų pastatas. Dėl Prizmos niekas nestatytų tokio aukščio bokšt. krano.

                                  Comment


                                    Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                                    Tai apie ką šneku:

                                    Atvaizdas
                                    Kaip matau iš nuotraukos, darbai kaip ir prasidėję. Pastatyti kolonų armatūros karkasai dviems aukštams. Pirmo aukšto kolonų klojiniai jau surinkti.
                                    Ir dar pastebėjimas - parduotuvėms dažniausiai naudojamos surenkamos konstrukcijos (g/b; metalas).

                                    Comment


                                      Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                                      Kiek aš bandau susigaudyti, tai, regis, planelis gautųsi toks (gerokai pasenusiame Bing žemėlapyje): 1 - Prisma, 2 - Grand Office, 3 - mistiškasis Sonex projektas .
                                      Atvaizdas
                                      Teisingai.
                                      Sonex projektas ne toks ir mistiškas:
                                      http://www.vas.lt/SONEX-biuru-pastat...t/lt_LT/212/24

                                      Comment


                                        „Lighthouse“

                                        Foto 2013 07 18







                                        Comment


                                          Parašė tm_x Rodyti pranešimą
                                          Kiek aš bandau susigaudyti, tai, regis, planelis gautųsi toks (gerokai pasenusiame Bing žemėlapyje): 1 - Prisma
                                          Šios dienos foto:



                                          Comment

                                          Working...
                                          X