Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji daugiabučiai namai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vėkas Rodyti pranešimą
    Todėl žmogus ir nenori žiūrėti į jūsų langus, nes jūs ten darote ką norite

    Jei nesistengiate suprasti, nereikia garsiai šaukti.
    O čia jau kiekvieno reikalas kas ką daro, kiekvieno pomėgiai skirtingi. Man pvz. netrukdo, kad priešais kaimynai skalbinius balkone džiaunasi ar dviratį laiko. O man nekelia jokiu problemų tai, kad jie mato kaip aš balkone skalbinius džiaunuos vasarą
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė Upper Rodyti pranešimą
      Nesu statybos imones atstovas. Tiesiog ieskau tinkamos vietos gyvenimui. Vilniuje ne tiek ir daug graziu vietu, nepavirtusiu getais.

      Latviu, Blindziu, Ciurlionio...Kol kas tik sitas variantas yra panasus savo vieta.

      Tai kuo sita vieta blogai? Jeigu langai ne i gatves puse, net triuksmo nesigirdes. Beje, sitas namas statomas vietoje pozeminiu garazu, tad daugiau nuo viaduko nebuvo galima jo atitraukti.
      Šita vieta bloga yra tuo, kad labai toli nuo miesto centro ir aplink infrastruktūra neišvystyta. Nei mokyklos, nei darželio, nei parduotuvės, pagaliau, normalios nėra. Nu šiaip kaip ir yra, lyg ir netoli, bet iki jų vistiek reikia paeit, kirst didelio intensyvumo gatves ir pan.
      Aš čia nepirkčiau, man patinka turėt galimybę Senamiestį pėsčiomis pasiekt, o ypač - naktį girtam pareit

      Comment


        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Šita vieta bloga yra tuo, kad labai toli nuo miesto centro ir aplink infrastruktūra neišvystyta. Nei mokyklos, nei darželio, nei parduotuvės, pagaliau, normalios nėra. Nu šiaip kaip ir yra, lyg ir netoli, bet iki jų vistiek reikia paeit, kirst didelio intensyvumo gatves ir pan.
        Aš čia nepirkčiau, man patinka turėt galimybę Senamiestį pėsčiomis pasiekt, o ypač - naktį girtam pareit
        Dabar prasidės, kad senamiestis baisiai didelis getas ir kažkam jame gyventi ne prestižas
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Pastarojo daugiabučio Žirmūnuose vienas iš didesnių minusų tikriausiai bus stovėjimo vietų automobiliams trūkumas. Peržvelgus nuotraukas tame puslapyje, tai matosi jog ir dabar "ne pyragai", o atsiradus keliasdešimt naujų automobilių, tikėtina jog jais bus užkištos visos įmanomos vietos. Manęs tai nežavi toks gyvenimas tarsi automobilių aikštelėje, kai visur žengus žingsnį atsitrenki į automobilį.

          Objekto vieta irgi niekuo neypatinga.

          Comment


            Parašė Upper
            http://www.pajuriovila.lt/lt/nekilno...as_klaipedoje/

            O kaip sis variantas lyginant su valakampiais? Kuris variantas vietos prasme yra geresnis ?
            Tema lyg ir apie daugiabučius Vilniuje, o Klaipėda ne į temą čia...
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


              Parašė spirit
              Gal tu atsidaryk tą nuorodą ir pasiskaityk kas ten rąšoma
              O man dzin kas ten rašoma, kažkoks įtarimas man ir tiek. NT šnipas tas Upper. Rimtai ieškantys būsto per forumus nevaikšto, o realiai važiuoja į tą vietą ir žiūri...
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                O man dzin kas ten rašoma, kažkoks įtarimas man ir tiek. NT šnipas tas Upper. Rimtai ieškantys būsto per forumus nevaikšto, o realiai važiuoja į tą vietą ir žiūri...
                Čia tai kas be ko. Bet vistiek galbūt kažkas taip randa kažkokių nematytų projektų (nors tai ir mažai tikėtina)
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Čia gal išsamiau apie tą Katkaus g. projektą: http://tuskulenunamai.lt/

                  Šiaip šito vieta daug geresnė nei Valakampiai. Centras netoli, šiaip labai rami ir jauki vieta, šalia - kiek senesni naujos statybos namai. Aplink darželiai, mokyklos, parduotuvės, viešasis tansportas. Aš rinkčiausi šitą

                  Comment


                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                    Čia gal išsamiau apie tą Katkaus g. projektą: http://tuskulenunamai.lt/

                    Šiaip šito vieta daug geresnė nei Valakampiai. Centras netoli, šiaip labai rami ir jauki vieta, šalia - kiek senesni naujos statybos namai. Aplink darželiai, mokyklos, parduotuvės, viešasis tansportas. Aš rinkčiausi šitą
                    Dekoju uz nuomone

                    siaip vakar apvaziavau ir detaliai apziurejau valakampiu ta projekteli ir sita katkaus g.

                    Galiu pasakyti, kad eismo intensyvumas ir triuksmas valakampiuose nepalyginamai didesnis, ypatingai del to, kad salia pravaziuoja viesasis transportas. Nuo milasiaus g. is kiemo puses garsas ne toks didelis, nei nuo lizdeikos. Bet kuriuo atveju, kaip ir kazkas rase, namas yra labai arti viaduko, tad ramiai su pravirais langais miegoti sunku butu.

                    Katkaus. Gera vieta, siek tiek intensyvus uzstatymas toje vietoje, iki katedros pestute galima per 25 minutes, automobiliu 5 min. Kamsciu iki centro niekur nera. Lyginant su siaures miesteliu, si vieta daug pranasesne, nekalbant jau apie valakampiu projekteli.

                    Kazkas cia rase forume apie snipus - turi gera humoro jausma

                    Comment


                      Parašė Upper Rodyti pranešimą
                      Kazkas cia rase forume apie snipus - turi gera humoro jausma
                      Kad labai jau įdomiai butą renkatės, tai visko galima pagalvoti. Kiek turiu kolegų, visi butus renkasi realiai pažiūrinėdami.
                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        Kad labai jau įdomiai butą renkatės, tai visko galima pagalvoti. Kiek turiu kolegų, visi butus renkasi realiai pažiūrinėdami.
                        O kaip kitaip?
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          O kaip kitaip?
                          Tai gi sakau, realiai važiuojant ir žiūrint. Kas čia neaišku? Tu ką ir prieš eidamas į kirpyklą klausi kaip atrodysi nukirptas forumuose. Ne - eini nusikerpi ir matai rezultatą. Su būstu manau tas pats. Kas tau čia realiai atsakys kas ir kaip? Kol pats nepamatysi, tol nesužinosi realybės. Kas vienam gerai, nebūtinai gerai tau.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Būtent, tik apžiūra, o ne forumų "patarimai".
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Parašė enigma Rodyti pranešimą
                              Būtent, tik apžiūra, o ne forumų "patarimai".
                              Ko jūs čia užsipuolėt žmogų, taigi aiškiai parašė:

                              Parašė Upper Rodyti pranešimą
                              siaip vakar apvaziavau ir detaliai apziurejau valakampiu ta projekteli ir sita katkaus g.
                              O kad ieško nuomonių forumuose tai nėra blogai, taigi čia specializuotas forumas, mes egzpertai esam, galim labai puikiai patart apie viską

                              Comment


                                Katkaus g. vieta yra superinė. Gyvenu tame kvartale, ten šalia seno kaimo liekanos, tai man net gaidžiai rytais pagieda
                                Apie tai, kad centras yra už 3 stotelių ir upė šalia net neverta diskutuoti

                                Comment


                                  Gal kiek senstelėjusi naujiena, bet visgi:
                                  http://www.architektusajunga.lt/nauj...zdynu-serdziai
                                  Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                                  Comment


                                    Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                    Gal kiek senstelėjusi naujiena, bet visgi:
                                    http://www.architektusajunga.lt/nauj...zdynu-serdziai
                                    Šita naujiena jau buvo skelbta čia: http://www.miestai.net/forumas/showp...&postcount=851

                                    Comment


                                      Įdomu kas ten su "Lighthouse" nutikę. Jau beveik 2 mėn praėjo, kai duobė iškasta - veiksmo nulis. Duobės šlaitai nuo lietaus slenka. Per tokį laiką pamatų dalį buvo galima suręsti.
                                      Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        Įdomu kas ten su "Lighthouse" nutikę. Jau beveik 2 mėn praėjo, kai duobė iškasta - veiksmo nulis. Duobės šlaitai nuo lietaus slenka. Per tokį laiką pamatų dalį buvo galima suręsti.
                                        Duobę iškasė neturėdami statybų leidimo. Tikriausiai iki šiol leidimo negavo ir darbų nevykdo...

                                        20120801

                                        Comment


                                          /\ Kas liko iš vaikystės lauko - griaučiai ir duobė

                                          MG Valda per greitai pasigyrė, kad baigs šitą etapą kitų metų pabaigoj.
                                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X