Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujienos apie Rangos IV dangoraižį prie Seimo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Meier
    Hmmm. O kuom pvz. Hannerio Geležinio Vilko gatvėj kladingas prastesnis už BCC?


    Su kuo valgomas tas kladingas?

    Comment


      #82
      Parašė Meier
      Hmmm. O kuom pvz. Hannerio Geležinio Vilko gatvėj kladingas prastesnis už BCC?
      Isvaizda gal ir niekuo, bet John'as kazkada buvo idejes vos besilaikancio stiklo nuotrauka.



      @Romas: kladingas - cia nuo anglu k. zodzio, kuris reiskia mazdaug - eksterjera (ne pati dizaina, bet medziagas) - pvz. Hannerio Gelezinio Vilko gatveje kladingas yra visas is zalios spalvos stiklo.

      Comment


        #83
        na info galima daug rast tenajaus, tikrai ne kiekvienas objektas tik pradetas statyti gali pasigirt kad ir tokiu puslapiu.

        Comment


          #84
          kiek teko girdet tai vienas pastatas bus 17aukstu - tas kuris virs tunelio, tas kuris salia tai 15a.,

          Comment


            #85
            na siandien ziurejau power pointo pristatyma kuri idejo i ta vilniausvartu puslapi, sakyciau grazu. Nors man noretusi daugiau technines info- kiek metru , kiek butu, kiek stovejimo vietu ir pan.Gal kas zinote daugiau ir apie ta prieplauka kuri matosi cia, ir apie statoma savivaldybes ta muzieju, nes niekur neradau siame forume apie tai .

            Comment


              #86
              Parašė tustybe
              na siandien ziurejau power pointo pristatyma kuri idejo i ta vilniausvartu puslapi, sakyciau grazu. Nors man noretusi daugiau technines info- kiek metru , kiek butu, kiek stovejimo vietu ir pan.Gal kas zinote daugiau ir apie ta prieplauka kuri matosi cia, ir apie statoma savivaldybes ta muzieju, nes niekur neradau siame forume apie tai .
              Sveikas atvykęs į forumą :cheers: Deja šiuo klausimu negaliu padėt, gal nebent kiti ką nors žino
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #87
                Kiek girdejau, kad isvis isvis neaisku ar bus ta prieplauka, o ir pats projektas nera konkretus. Tiesa, saitas ir prezentacija man patiko.

                Comment


                  #88
                  Parašė mantas
                  Kiek girdejau, kad isvis isvis neaisku ar bus ta prieplauka, o ir pats projektas nera konkretus. Tiesa, saitas ir prezentacija man patiko.
                  Sveikas atvykęs! Tu teisus, projekto dar kaip ir nėra, bet planai egzistuoja, tad galim kažko tikėtis
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #89
                    Pastebėjau įdomią informaciją www.vilnius.lt apie kultūros centrą prie seimo. Įdedu nuorodą:

                    http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.php?open=4&&sub_cat1=457&id=2870

                    :hmmm:

                    Comment


                      #90
                      Parašė Piteris
                      Pastebėjau įdomią informaciją www.vilnius.lt apie kultūros centrą prie seimo. Įdedu nuorodą:

                      http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.php?open=4&&sub_cat1=457&id=2870

                      :hmmm:
                      O, tai pasirodo ir projektas jau yra! Geros naujienos, ačiū
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment

                      Working...
                      X