Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujienos apie Rangos IV dangoraižį prie Seimo

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė brixton
    ...srogimas siandie 7 val.....
    O, ačiū, reiks nueikt pažiūrėt. Deja dabar fotiko neturiu, tai atvarykit kas nors su aparatu
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      Va ką tik grįžau iš sprogimo. Visai smagu buvo Tik fotiko neturėjau
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Ačiū, Jonai! Aš kažkur 15 minučių scrolinau po visą panoramą ieškodamas (mano brolis ir tėvai matė, ir pasakė, kad per panoramą rodė). O pasirodo, užteko tik į forumą žvilgtelėt

        Comment


          #44
          ....va o as nemaciau kaip sprogdino, bo sedejau darbe iki velniai zino kada

          Comment


            #45
            Parašė brixton
            ....va o as nemaciau kaip sprogdino, bo sedejau darbe iki velniai zino kada
            Nesiparink, bo darbas zmogu puosia

            Comment


              #46
              "Sostinej" radau staripsniuka apie sprogdinima, kuriame teigiama, kad susprogdinti sita gelzbetonio giganta apsejo tik 4 kg sprogmenu. As nustebintas, tiek nedaug...ir liko 16'000 kubu lauzo.....

              Comment


                #47
                Na nemenki komiblokai! Tik reikes visiems "po vartais" it kokiems kurmiams i miesta ivaziuoti

                Galetu buti maziau dezutes imho, bet pagyvenkim ir paziurekim..

                Comment


                  #48
                  sutinku, Johnai, kad ten visas dezuciu kvartalas, tik sitos dvi dezes tris kartus didesnes Nors viskas priklausys nuo pastatu ir medziagu kokybes.. Kaip ten atrodo, bus tunelio pratesimas ar issivers ant tiek kiek jo ten yra?

                  Comment


                    #49
                    Normaliai! Ilgiau reikes sviesas isijungus vaziuoti! Man kazkaip is sito sono viskas geriau atrodo, aciu! Tik nelabai suprantu, kur ten ta gatve (gyneju?) is karto uz highrise'o kerta... Ten dabar lyg akligatvis ir nieko daugiau Kazkaip idomiai, tai ka, masinos salia Seimo treciuju rumu skuos? hmmm, pakils triuksmas

                    Comment


                      #50
                      Parašė Jeffas
                      Normaliai! Ilgiau reikes sviesas isijungus vaziuoti! Man kazkaip is sito sono viskas geriau atrodo, aciu! Tik nelabai suprantu, kur ten ta gatve (gyneju?) is karto uz highrise'o kerta... Ten dabar lyg akligatvis ir nieko daugiau Kazkaip idomiai, tai ka, masinos salia Seimo treciuju rumu skuos? hmmm, pakils triuksmas
                      Nea, ne atkligatvis. Ta Gynėjų gatvė eina palei Mažvydo biblioteką iš išvingiuoja į Gedimino prospektą
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #51
                        O jusu manymu tas daiktas, kur visa plokstuma virs tunelio pakibes - ne stovejimo aikstele? Tikiuosi, kad ne... B-) Kazkaip sunkiai as ten isivaizduoju tam makaronui vietos, nes juk, atrodo, visai netoli kelias is tuneliu ima kilti i virsu link tilto..



                        Sakai, Mantai, Gyneju g. i Gedimino avenue isvingiuoja... vat nezinojau! Kad ten kazkokie Mazvydo dirvonai isharti!

                        Comment


                          #52
                          Sitas renderingas kiek suprantu yra senas, bet man jis daug labiau patinka - virsuj pastatai cia uzapvalinti ir daugiau stiklo, negu naujuose renderinguose. Bet visada buna taip: padaroma neblogai, tada perdaroma i blogesni varianta, o statant gaunasi dar blogesnis .

                          Comment


                            #53
                            @Jeffas: Ten "tas daiktas, kur visa plokstuma virs tunelio pakibes " tikrai nebus garazai

                            Comment


                              #54
                              @Eddai - del tu uzapvalinimu tai tikrai sutinku!! Norim uzapvalinimu!!!



                              o kad paprastai pagadina tai irgi sutinku (na, bet jei Vyroka patvarkys, tai zodzius atsiimsiu kvadratu!)



                              Del "ne garazu" siulau nebuti tokiu uztikrintu! :cheers:

                              Comment


                                #55
                                Parašė John
                                Edd'ai, tu visiskas skeptikas-pesimistas
                                As rasau teisybe . Man bent jau tas senesnis variantas daug labiau patinka, nei naujas. Taip pat buvo ir su ET ir su Vyroku ir su savivaldybes pastatu ir su... Jau tokios tendencijos egzistuoja ir tai faktai, o as apie juos tik parasau. Jei kazkas gero bus - rasysiu gerai .

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Jeffas
                                  @Eddai - del tu uzapvalinimu tai tikrai sutinku!! Norim uzapvalinimu!!!



                                  o kad paprastai pagadina tai irgi sutinku (na, bet jei Vyroka patvarkys, tai zodzius atsiimsiu kvadratu!)



                                  Del "ne garazu" siulau nebuti tokiu uztikrintu! :cheers:
                                  Na va, mes abu pesimistai-skeptikai . Del "ne garazu" tai as pats neprisigalvojau, kad ten nebus garazu - buvo straipsnis, kad ten bus baras/restoranas ar kazkas tokio su vaizdu i po kojomis vaziuojancias masinas.

                                  Comment


                                    #57
                                    Visgi bus garazai , bet ir straipsnyje kuri skaiciau nemelavo del pramogu centro/naktinio klubo .

                                    Comment


                                      #58


                                      oho, greitai viskas juda! gal zinot kada bus pabaigtas statyti visas kompleksas?

                                      Comment


                                        #59
                                        Visai cool atrodo! O bene geriausia tai, kad tuos dirvonus aplinkui sutvarkys - bus dar vienas civilizuotas Vilniaus kampelis! Idomu, ar tie stiklai bus labai permatomi, imho geriau atrodytu nevisai skaidrus claddingas.



                                        Ir vis tiek noriu uzapvalinimu....

                                        Comment


                                          #60
                                          Beje, nepamenu ar kas minėjo, bet Seimas dar žada statyti šalia tų Vilniaus vartų savo viešbutuką. Tai kurltūros namams liks visai, visai nedaug vietos...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X