Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalas prie sąvartyno

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visuose statomuose daugiaaukšciuose gyvenamuosiuose namuose sumontuojame vietinį dujinį šildymą, buto apšildymui ir karšto vandens gamybai. Visa tai daro buto eksploatacija labai ekonomiška.
    Statomi daugiaaukšciai gyvenamieji namai suprojektuoti iš šiltų medžiagų (šilumos koeficientas ne mažiau 3,2 ). Butai parduodami su daline apdaila, t.y:
    Grindys - ant monolitinių perdangos plokšcių irengta garso izoliacija - iš kietos mineralinės vatos, garo izoliacija - iš polietilenines plėveles ir išlyginamasis grindų pagrindas;
    Langai - plastikiniai, rėmai iš plastiko baltos spalvos profilio, stiklo paketas dviejų stiklu, virtuvėje su mikro-ventiliacija;
    Durys - balkoninės, kaip ir langai, įejimo į butą - šarvo tipo;
    Įrengtas ir pajungtas namo vamzdynas, įrengti atsišakojimai nuo vertikalių stovų (įvadai), sumontuoti šalto vandens skaitikliai, viskas pajungta i Vilniaus m. tinklą;
    Ventiliacija natūrali ištraukiamoji vonios, tualeto patalpose, virtuvėje per įrengtas ventiliacijos angas;
    Elektros instaliacija pagal projektą, kuriame numatytas taškų skaičius, taip pat įvadas elektros viryklei, sumontuotas elektros skaitiklis laiptinėje, viskas pajungta į Vilniaus m. tinklą;
    Telefono kabelio įvedimui į butą, iš laiptinėje esančio skydo, įrengtas vamzdis, kurio gale sumontuota silpnų srovių paskirstymo dežutė;
    Buto pertvaros : gipso kartono plokštės;
    Laiptinės ištinkuojamos, išdažomos, įrengiamas laiptų apšvietimas ir aptverimas, įrengta durų atidarymo - pasikalbėjimo sistema (domofonas);
    Pilnai sutvarkoma namo aplinka.

    Comment


      Parašė Geex
      Hmm, įdomu, o kam jie deda stiklo vatą į vidines namo sienas? Nebent ji tarnauja kaip garso izoliacija, tačiau abejoju.
      O kaip nedesi ? Juk tas blokelis 5-7 cm storio, isgresi lizda rozetei ir jau matysi kaimyno buta, todel ir daroma siena 2 sluoksniu su vata garso izoliacijai viduje.

      Comment


        Vyksta intensyvūs paruošiamieji darbai tolimesnių namų statybai



        Foto iš tos pačios vietos, kad įsivaizduotumėte kiek dar kvartalas plėsis



        Vaizdas nuo "Garsų pasaulio"
        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

        Comment


          Dėkui. O kiek ten šiuo metu pastatyta/statoma?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Pastatyti 7, statomi 5 + dar vienam jau daromi pamatai
            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

            Comment


              Kokie nors infrastruktūros objektai ten numatomi? Kiek žinau Fabijoniškių-2 darželiai ir mokyklos jau perkrauti.

              Comment


                Na kiek žinau tai "Mabilta" neplanuoja
                Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                Comment


                  Pries pora dienu buvau ten ,pasirode lyg ir jauciasi siek tiek siukslyno kvapas. gal statybininkai ka per daug atrause ,o gal tik pasivaideno :-))

                  Comment


                    Man ten teko dirbti, tai žinok po lietaus kai kanors kasinėja pastoviai jaučiasi šūdo kvapas
                    Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                    Comment


                      Man idomiausia tai, kaip tokie daugiabuciai atrodys po 10 metu.
                      Tadal prisiminsim senus gerus commieblocku laikus
                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                      Comment


                        "Mabiltos" tinklapyje nieko naujo, išskyrus kainą:
                        Jau pradėtas statyti naujas daugiaaukščių namų kompleksas puikioje Vilniaus miesto vietoje - šalia "Balt park" viešbučio.
                        Kiekviename aukšte bus 1,2 ir 3-jų kambarių butai, kurių plotas nuo 43kv.m. iki 72kv.m
                        Visi butai parduodami su dideliais balkonais - 1,5m pločio.
                        Orientacinė 1kv.m. kaina - 2900Lt
                        Taip pat jau parduodamos automobilių stovėjimo aikštelės. Kaina: nuo 10 000 iki 14 000 Lt.


                        Pora nuotraukų
                        Čia tas viešbutis, o už jo - ta puiki vieta




                        Comment


                          kraupu!

                          Comment


                            Siaubiakas
                            Kur žiūri miesto plėtros departamentas, kuris man nurodinėjo net stogo ir sienų spalvą

                            Comment


                              Savizudybiu skaicius sitame kvartale tikriausiai bus didziausias Vilniuje.

                              Comment


                                Neseniai vaziavau pro ten dviraciu, tai nebuvo taip baisu, kaip kad atrode, jog bus, statant kvartala. Blogis tik tai, jog namai per arti vienas kito ir per daug stambus, neislaiko Vilniui iprasto, budingo mastelio, infrastruktura... Na o namu architektura... Galetu but ir geresne, bet yra ir baisesniu naujai pastatytu pastatu kitose miesto vietose..

                                Comment


                                  manau sia tema reiketu perkelti i statybu eiga jugi kvartala stato jau seniai
                                  I love INNUENDO!

                                  Comment


                                    Aš asmeniskai geriau butą pirkčiau senam comie.. Šitie jau po 2 metu atrodys nutrinti..

                                    Comment


                                      Parašė Nedas
                                      Aš asmeniskai geriau butą pirkčiau senam comie.. Šitie jau po 2 metu atrodys nutrinti..
                                      Visiškai sutinku

                                      Comment


                                        Na štai, ir aš pagaliau prasinešiau pro šį kvartalą. Na, gyvenime tie blokai ne tokie jau ir baisūs.

                                        2005 10 02
                                        Attached Files
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Sorry, bet labai baisus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X