Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalas prie sąvartyno

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 4,8mt
    Bjauresniu pastatu nesu mates. Net sovietiniai blokiniai zymiai geriau atrodo, ir gyvent patogiau, ir daugiau vietos tarp namu, ir ne prie savartyno.
    Kaip tokius isvis galima pirkti ir dar uz tokia kaina? Chia nebent kokias asocialias seimas apgyvendins.
    Na sovietiniai, man bent, atrodo dar blogiau. Bet jei yra tokiu pasatu paklausa... automatiskai bus ir pasiula.... Pas mus Gedimimo prospeke baisesnius pastatus stato... o cia kazkur VLN kamputyje... tai sakyciau vissai dar neblogai.....

    Comment


      Parašė 4,8mt
      Bjauresniu pastatu nesu mates. Net sovietiniai blokiniai zymiai geriau atrodo, ir gyvent patogiau, ir daugiau vietos tarp namu, ir ne prie savartyno.
      Kaip tokius isvis galima pirkti ir dar uz tokia kaina? Chia nebent kokias asocialias seimas apgyvendins.
      Beje as Vilniu atsimenu dar toki ,kai jo pakrastys buvo ( galine stotele) Kalvariju gatveje prie buvusio "Tevynes" kino teatro. Taigi manau,kad ,kad turetu buti jau ir anksciau pastatytu namu ant buvusiu siukslynu,

      Comment


        as galiu ir daugiau foto atsiusti jei ka domina ir is vidaus kaip atrodo, as pats zadu ten pirkti buta , tai nuotrauku turiu gal kokiu 1000, visa ju darba fotografuoju, kiekviena etapa , o pagal kaina as kolkas galiu tik pirkti is ten kitur jau labai brangu

        Comment


          BMW530

          Įdėk kelias nuotraukas iš vidaus ir šiaip iš išorės...

          Comment


            Sveikas atvykęs, BMW. Foto tai būtinai įmesk, vis vien įdomu pažiūrėti
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              gal galite pasakyti kaip foto ideti

              Comment


                Parašė BMW530
                gal galite pasakyti kaip foto ideti
                Aš rekomednduojų: http://www.imageshack.us/


                Detaliau skaityk čia:

                http://www.miestai.sutartis.net/tink...ead.php?t=1096

                Comment


                  pas mane nuotraukos po 1.6mb reik dar programos jiems suspausti

                  Comment


                    Parašė BMW530
                    pas mane nuotraukos po 1.6mb reik dar programos jiems suspausti
                    Patariu jas tiesiog sumažinti iki 800x600 taškų

                    Comment


                      IrfanView naudok. Nu plem kaip noriu pamatyti vidų

                      Comment


                        tarp kaimynu sienos

                        Comment


                          sienos yra is blokeliu plonu viduri deda stiklo vata,
                          dar nuotrauku tuoj pridesiu, labai jau didelis zaidimas kazkur patalpink paskui vel kelk cia

                          Comment


                            cia jau su videne apdaila 56m2

                            Comment


                              Kas perka butus kai statybos dar tik prasideda?
                              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                              Comment


                                Hmm, įdomu, o kam jie deda stiklo vatą į vidines namo sienas? Nebent ji tarnauja kaip garso izoliacija, tačiau abejoju.

                                Comment


                                  taip garso izoliacija kazkas tipo 3.2

                                  Comment


                                    Comment


                                      o gal jau irgi perka ten buta ar jau gyvena, labai domintu jusu nuomone kas buvo susidure su "mabilta" uab.........

                                      Comment


                                        Kelintam korpuse čia viduj fotkinai???
                                        Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                                        Comment


                                          nezinau man jie visi vienodi, seip buvau visuose kur dar statomi ir kur jau priduoti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X