Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalas prie sąvartyno

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Anqeliukas Rodyti pranešimą
    Bute panaudoti trijų rūšių blokeliai, skirtingi išorinėms sienoms, vidinėms sienoms ir vidinėms vonios sienoms.
    Keista. Pas žmonos draugę, kuri ten gyvena, virtuvėj viena siena tikrai iš gipsokartono. Ta, kuri išlūžo.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Keista. Pas žmonos draugę, kuri ten gyvena, virtuvėj viena siena tikrai iš gipsokartono. Ta, kuri išlūžo.
      Tai gal gyvena tame name, kuris iš gipskartonio pastatytas? Ten visos sienos, ir vidinės ir išorinės iš gipskartonio. Aš savo bute neturiu nei vienos sienos tokios sienos, kiek žinau kiti taip pat...

      Comment


        Parašė Anqeliukas Rodyti pranešimą
        Rašydama apie kažkieno norą "įgelti" rėmiausi faktais, t.y. tuo, kas šitoje temoje parašyta juodu ant balto. Kaip kitaip turėčiau tokius pasisakymus suprasti? Nepriimu kritikos asmeniškai, aš nuo jos nepasidarau blogesnė, geresnė ar dar kokia. Man nepatinka tai, kaip dažniausiai yra pateikiama informacija ir tiek. O gyvendama čia jaučiuosi turinti teisę pasakyti kas yra ne taip, kaip norima pristatyti. Jei jums tai nėra kvartalo aptarimas, o tik blevyzgos ir nuomonių apie jį aptarimas, man atrodo kitaip.
        Ir dar. Kol visoje šioje temoje skambėjo tik kritika, visiems buvo gerai, niekam neatrodė kad aptarinėjama ne tai kas reikia ir ne taip kaip reikia. O kai tik pasisakiau truputėlį kitaip ir atkreipiau dėmesį ne tik į blogybes, tada kažkodėl kai kuriems tai labai užkliuvo.

        Jūs tik kalbate apie savo butą. Mes apie visą kvartalą. Ką išgirdau teigiama, tai, kad pas jus šviesus, jaukus, gero išplanavimo butas. Išėjimas į tris puses
        Bet, atsiprašau, prie ko čia jūsų butas (bei jo interjeras) ir viso kvartalo išvaizda... ? Mes juk vertinam bendrą vaizdą, ne kiekvieną butą atskirai. Matyt, Jums pasisekė gyvenate viename iš kokybiškiau pastatytų namų. Bet remiantis vien savo buto išvaizda (kurios mes net nematome) kaip jūs parodote šio kvartalo gerąsias puses? Ir kaip kitų nuomonė, šiuo atžvilgiu, turėtų pasikeisti?
        Paskutinis taisė Irma; 2007.10.31, 14:54.
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Anqeliuk, didelį butą turite, jei langai į tris puses. Naujuose namuose tokių nėra. Ar du apjungėte?

          Comment


            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
            Jūs tik kalbate apie savo butą. Mes apie visą kvartalą. Ką išgirdau teigiama, tai, kad pas jus šviesus, jaukus, gero išplanavimo butas. Išėjimas į tris puses
            Bet, atsiprašau, prie ko čia jūsų butas (bei jo interjeras) ir viso kvartalo išvaizda... ? Mes juk vertinam bendrą vaizdą, ne kiekvieną butą atskirai. Matyt, Jums pasisekė gyvenate viename iš kokybiškiau pastatytų namų. Bet remiantis vien savo buto išvaizda (kurios mes net nematome) kaip jūs parodote šio kvartalo gerąsias puses? Ir kaip kitų nuomonė, šiuo atžvilgiu, turėtų pasikeisti?
            Atsiprašau, jei ne taip supratau klausimą. Manęs klausė kokius privalumus matau - aš juos išvardinau. Beveik visus tuos pačius galiu pritaikyti ir aplinkinių namų butams, žinoma ne visiems, tikrai ne visus mačiau. Tarp kitko, apie savo buto interjerą nė žodeliu neužsiminiau, todėl nebūtina jo vertinti. Jei kam bus įdomu, galėsiu įdėti ir nuotraukų - tačiau vėl pasakysite kad prie ko čia mano asmeninis butas. Kvartalo gerąsias puses išvardijau - kas konkrečiai jums pasirodė skirta būtent mano butui? Mabiltos geranoriškumas ir didelė pagalba sprendžiant problemas? Geri butų išplanavimai? Sutinku, ne tokie geri yra pačių naujausių namų išplanavimai, bet seniau pastatytų namų yra daugiau, jeigu ką. Gerą panoramą pro bent vieną langą turi didesnė dalis gyventojų. Žinoma, yra ir tokių, kurie mato tik šalia esančius namus, mažai šviesos, saulės ir pan. Bet toli gražu ne visi. Mažos sąskaitos už šildymą ir galimybė pačiam nuspręsti nori ar nenori šildytis? Ar tikrai manote kad tik aš vienintelė turiu tokią galimybę?
            Dar kartą kartoju, nesiruošiu aklai ginti savo kvartalo vien dėl to kad jame gyvenu. Labai norėčiau kad namai išoriškai atrodytų kitaip, būtų ne 12 ar 14 aukštų, o kokių 5. Bet vien dėl išvaizdos sukarti visus šunis man asmeniškai yra nepriimtina. Taip pat dar kartą atkreipiu jūsų dėmesį, kad nesiremiu vien savo buto išvaizda, norėdama parodyti kvartalo gerąsias puses. Nors turiu pilną teisę tai daryti. Mano butas toli gražu nėra vienintelis geras ir kokybiškas šiame kvartale, juokinga kad taip galvojate. Antras dalykas, turiu pakankamai daug informacijos apie mūsų kvartalo gyvenimą, problemas, privalumus ir negerumus, kad galėčiau objektyviai įvertinti gyvenimą jame. Ką ir darau.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Anqeliuk, didelį butą turite, jei langai į tris puses. Naujuose namuose tokių nėra. Ar du apjungėte?
              Pagal kvadratūrą nėra labai jau didelis - 56.43 kv.m., dviejų neapjungėme, nors būtų visai gerai O langai į tris puses dėl to, kad butas kraštinis, kuo labai džiaugiuosi.

              Comment


                Taip taip, Angeliuk, įdėk savo buto nuotraukas, kad ir iš išorės, kad nepažeist tamstos privatumo. Tikrai įdomu, kokie vaizdai atsiveria pro langus.
                www.scriptorium.ie

                Comment


                  Parašė C5 Rodyti pranešimą
                  Taip taip, Angeliuk, įdėk savo buto nuotraukas, kad ir iš išorės, kad nepažeist tamstos privatumo. Tikrai įdomu, kokie vaizdai atsiveria pro langus.
                  Tai kad tuoj mane vėl apkaltins kad ne tą kalbu ką reikia

                  Comment


                    Parašė Anqeliukas Rodyti pranešimą
                    Sovietinėse Fabijoniškėse negyvenau, galiu palyginti su Šeškine. Dabar turiu labai gerą buto išplanavimą, erdvę ir šviesą, gerą vaizdą pro langus, butas šiltas, už šildymą moku tikrai nedaug, galiu šildytis kada noriu, nors ir vasarą. Turiu daug geresnius - tai reiškia malonius ir draugiškus - kaimynus, lyginant su pensininkų, kuriems rūpi viskas kaimynyste Šeškinėje. Kaina, sumokėta už butą, mane netgi labai tenkina, mačiau daug prastesnių variantų, už kuriuos buvo sumokėti daug didesni pinigai.
                    1) geras išplanavimas - ok, tarybiniai blokiniai namai to neturi (sienos tarp buto kambarių - nešančiosios, jų negalima išgriauti), bet visuose naujuose namuose galimybė pačiam susiplanuoti butą yra.
                    2) šildymas - tas pats kas ir pirmam punkte
                    3) vaizdas pro langus - manau, ir Šeškinės blokinukų viršutiniuose aukštuose vaizdas neblogas. Bet tas "vaizdas" juk ne visam kvartale vienodas - vienoks jis pakrašty stovinčio namo viršutiniame aukšte, ir kitoks - vidury stovinčio namo apatiniame aukšte.

                    Taigi išvardinti privalumai labiau susiję su konkrečiu butu ir jo gražiomis sienomis o ne su kvartalu bendrai.

                    Comment


                      Parašė Anqeliukas Rodyti pranešimą
                      Su parkavimu tikrai problema, nežinau ar kada ją išspręsime. Mabilta savo ruožtu problemą sprendžia, galbūt greitu laiku viskas bent kiek apsitvarkys, bet kol neturiu tikslių žinių, nenoriu rašyti netikslios informacijos.
                      Na, mabilta turėjo galimybę išspręsti šią problemą - po namais įrengti požeminius garažus.

                      Po jau pastatytu namu to padaryt nepavyks. Tad "sprendimai" vistiek bus tik pusiniai

                      Comment


                        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                        1) geras išplanavimas - ok, tarybiniai blokiniai namai to neturi (sienos tarp buto kambarių - nešančiosios, jų negalima išgriauti), bet visuose naujuose namuose galimybė pačiam susiplanuoti butą yra.
                        2) šildymas - tas pats kas ir pirmam punkte
                        3) vaizdas pro langus - manau, ir Šeškinės blokinukų viršutiniuose aukštuose vaizdas neblogas. Bet tas "vaizdas" juk ne visam kvartale vienodas - vienoks jis pakrašty stovinčio namo viršutiniame aukšte, ir kitoks - vidury stovinčio namo apatiniame aukšte.

                        Taigi išvardinti privalumai labiau susiję su konkrečiu butu ir jo gražiomis sienomis o ne su kvartalu bendrai.
                        1. Geras išplanavimas vienareikšmiškai nėra vien tik galimybė susiplanuoti kur kokia siena stovės.
                        2. Toli gražu ne visuose naujuos statybos namuose yra galimybė šildytis ištisus metus ir kiek nori.
                        3. Žinoma, kad vaizdas pro langus negali būti vienodas visame kvartale. Bet tikrai nemažai butų tą gerą vaizdą turi. Užbėgant už akių, žinoma kad taip pat nemažai butų gero vaizdo neturi.

                        Comment


                          to Angeliukas

                          Net neabejoju, kad naujuose, šio kvartalo, butuose yra išplanavimai naujoviškesni, šildymas daug ekonomiškesnis ... bet tai turi visi nauji namai ir kad labai nustebintumėte mane, tai nepasakyčiau. Labiau nustebčiau išgirdusi, kad viso šito nėra.

                          Bet va, dar vienas didelis minusas - nėra požeminių parkingų (ar garažų). O dar kalbate apie kvartalo privalumus...

                          P.S. Malonaus bendravimo
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                            to Angeliukas

                            Net neabejoju, kad naujuose, šio kvartalo, butuose yra išplanavimai naujoviškesni, šildymas daug ekonomiškesnis ... bet tai turi visi nauji namai ir kad labai nustebintumėte mane, tai nepasakyčiau. Labiau nustebčiau išgirdusi, kad viso šito nėra.

                            Bet va, dar vienas didelis minusas - nėra požeminių parkingų (ar garažų). O dar kalbate apie kvartalo privalumus...

                            P.S. Malonaus bendravimo
                            Ar aš kur nors rašiau kad šis kvartalas yra pats geriausias, gražiausias, neturi jokių minusų ir pan.? Ar išvaizdos trūkumai, požeminių parkingų neturėjimas sumenkina šį kvartalą tiek, kad jame nebegali būti jokių privalumų?
                            P.S. Ar tikrai visi nauji namai turi galimybę pradėti šildymo sezoną pagal pageidavimą?
                            P.P.S. Tikiuosi ir aš malonaus bendravimo , o ne nuolatinių

                            Comment


                              Tai vis tik Angeliuk įdėk nuotraukas.
                              Bent jau aš nepyksiu ir niekuo nekaltinsiu. Visi juk suprantam, kad ne visi gavo identišką vaizdą pro langus.
                              Kaip suprantu buto, stat. medžiagų, vietos, išplanavimo prasme tavo butas yra vienas geriausių. Tai vat ir norėtųsi pamatyt gerąją kvartalo pusę. Blogoji pusė IŠSAMIAI nušviesta ankstesnių fotoreportažų.
                              www.scriptorium.ie

                              Comment


                                Parašė C5 Rodyti pranešimą
                                Tai vis tik Angeliuk įdėk nuotraukas.
                                Bent jau aš nepyksiu ir niekuo nekaltinsiu. Visi juk suprantam, kad ne visi gavo identišką vaizdą pro langus.
                                Kaip suprantu buto, stat. medžiagų, vietos, išplanavimo prasme tavo butas yra vienas geriausių. Tai vat ir norėtųsi pamatyt gerąją kvartalo pusę. Blogoji pusė IŠSAMIAI nušviesta ankstesnių fotoreportažų.
                                Nufotografuosiu ryt (šiandien jau tamsu ) vaizdą pro langą, buto nuotraukų turiu, ir pabandysiu įdėti. Įdėčiau ir laiptinių - bet jos šiuo metu dažomos antrą kartą, taigi vaizdas nekoks (tiems, kas norėtų ir šiame fakte įžiūrėti ką nors negero, paaiškinu - namui jau du su virš metų, bet mes specialiai prašėme kad antrą kartą perdažytų tik dabar).

                                Comment


                                  Kaip iį žadėjau, įdedu vaizdą pro savo langus:










                                  Paskutinis taisė Anqeliukas; 2007.11.02, 16:27.

                                  Comment


                                    iš tiesų, nuostabūs vaizdai.. Į vieną pusę betono šėšėlyje, į kitą - Vadaktėlių kaimo gyvenvietė su vandens bokštu. Nelabai supratau, ko šie vaizdai tokie jau išskirtiniai ir kaip jie keičia šio projekto pridėtinę vertę. Nors šiaip tai, kiekvienam jo namai yra tvirtovė ir mieliausia. Taip kad, tegu gyventojai džiaugiausi, o kiti kritikuoja, kiekvienas turi teisę į savo nuomonę. Man kaip buvo šis projektas vienu blogiausių Vilniuje, taip ir lieka kol kas. Šūdelka ir tiek.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      Viskas labai grazu. Visa laime, kad nedaug megapikseliu tavo foto priemone, nes dabar jau pasiklysti galima. Kita karta sumazink nuotraukas.
                                      gera gyventi gerai

                                      Comment


                                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                                        iš tiesų, nuostabūs vaizdai.. Į vieną pusę betono šėšėlyje, į kitą - Vadaktėlių kaimo gyvenvietė su vandens bokštu. Nelabai supratau, ko šie vaizdai tokie jau išskirtiniai ir kaip jie keičia šio projekto pridėtinę vertę. Nors šiaip tai, kiekvienam jo namai yra tvirtovė ir mieliausia. Taip kad, tegu gyventojai džiaugiausi, o kiti kritikuoja, kiekvienas turi teisę į savo nuomonę. Man kaip buvo šis projektas vienu blogiausių Vilniuje, taip ir lieka kol kas. Šūdelka ir tiek.
                                        Ot tai dėkui jums už eilinį kartą labai korektiškai išsakytą nuomonę. Iš tiesų, pamiršau prieš fotografodama žolytės užsėti, vieną kitą šiukšlytę nurankioti ir dar palaukti kol saulė į kitą pusę pasisuks. Čia iš tos serijos, kad kai labai jau norisi viską parodyti juodomis spalvomis, tai nors kuolą ant galvos tašyk, vis tiek nieko neįrodysi. Nepastebėjau, kad būčiau kur nors paminėjusi, kad vaizdas pro mano langus yra toks jau išskirtinis ir nuostabus. O nuotraukas įdėjau kaip atsvarą anksčiau pateiktoms, kuriuose tendencingai atsispindi tik pačios blogiausios šio kvartalo pusės.
                                        Tikrai nesiekiu bet kokia kaina įrodyti, kad šis projektas yra pats geriausias, nes taip nėra. Bet tiek blogas kaip kai kurie iš kailio išsinerdami stengiasi parodyti, jis taip pat nėra. Vienareikšmiškai.
                                        Paskutinis taisė Anqeliukas; 2007.11.02, 17:02.

                                        Comment


                                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                          Viskas labai grazu. Visa laime, kad nedaug megapikseliu tavo foto priemone, nes dabar jau pasiklysti galima. Kita karta sumazink nuotraukas.
                                          Fotografuota Nokia telefonu, todėl žinoma realiai vaizdas atrodo šiek tiek kitaip. O sumažinti nemoku...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X