Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Green Hall 2 ir 3

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Reikejo GH3 daryt koks GH2 tada butu proporcingai ,o dabar kaip apdovanojimu pakyla...

    Comment


      Na aš susidariau nuomonę ir paskui perskaičiau AS protokolo išvadas ir jos visiškai sutampa su mano nuomone, kad reikėtų kažką pakeisti, kad labiau su GH1 sietųsi. Nesupraskit neteisingai, pastatai visi trys nuostabūs, tik kad GH1 nesiriša su GH2 ir 3. Plius dar kai kurie pastebėjo, kad gaunasi b... Aš tai gal irgi kokius 3-4 aukštus siūlyčiau pridėti, tai gal tada rištųsi vaizdas.

      Comment


        Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
        Perkeliu GH3 ir GH2 vaizdus iš tos nuorodos, kad būtų patogiau.

        Atvaizdas

        Man gražu

        Comment


          Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą
          Na aš susidariau nuomonę ir paskui perskaičiau AS protokolo išvadas ir jos visiškai sutampa su mano nuomone, kad reikėtų kažką pakeisti, kad labiau su GH1 sietųsi. Nesupraskit neteisingai, pastatai visi trys nuostabūs, tik kad GH1 nesiriša su GH2 ir 3. Plius dar kai kurie pastebėjo, kad gaunasi b... Aš tai gal irgi kokius 3-4 aukštus siūlyčiau pridėti, tai gal tada rištųsi vaizdas.
          Panašu, kad visi vieningai sutaria, kad su esamu pasiūlymu gaunasi by..

          Comment


            Panašus variantas su 3 burem ,bet ten aukštis taip drastiškai nekrenta

            Comment


              Parašė Ghetto1 Rodyti pranešimą
              Panašus variantas su 3 burem ,bet ten aukštis taip drastiškai nekrenta
              kol kas tyla del 3 biurias?

              Comment


                Parašė Gintaras789 Rodyti pranešimą
                kol kas tyla del 3 biurias?
                2016 prasidės statybos
                Atėjo, pamatė, pastatė...

                Comment


                  Aukštesnio GH3 tai tikrai nebus, nes tai ko gero lemia viso sklypo bendras užsatymo intensyvumo rodiklis, patvirtintas šiam sklypui dar prieš statant GH1. Norit tai pakeisti truktų, spėju, dešimtmečius.

                  Comment


                    GH2 kaip ir pasiekė žemės lygį

                    Comment


                      Pradėtas montuoti natūralaus dydžio fasado pavyzdys:

                      Comment


                        Iš viršaus:

                        Comment


                          Comment


                            Nepavyko kitaip iš aifauno

                            Comment


                              Gal 4-5 temose taip reikėjo kaklą patampyti Puiki mankšta iš ryto.

                              Comment


                                Parašė M_Mindaugas Rodyti pranešimą
                                Nepavyko kitaip iš aifauno
                                Nu jau nu jau. paiskaitom

                                Comment


                                  Green Hall statybos: ruošiamasi statyti Green Hall 3

                                  Skaityti daugiau: http://www.ivilnius.lt/naujienos/sta...69643d33343338

                                  Comment


                                    Parašė donatasa Rodyti pranešimą
                                    Green Hall statybos: ruošiamasi statyti Green Hall 3

                                    Skaityti daugiau: http://www.ivilnius.lt/naujienos/sta...69643d33343338
                                    Tai kad tas iVilnius pagal seną informaciją surašė. Patys paminėjo, kad netyčia rado Architektų Sąjungos puslapyje...

                                    Comment


                                      Beje, http://kgc.lt/lt/green-hall-2 buvo įdėję daugiau vizualizacijų, bet matyt gavo velnių iš SBA ir išėmė visas, paliko pačią abstrakčiausią

                                      Comment


                                        Vilniaus žemėlapyje buvo atnaujintas brėžinys:

                                        Comment


                                          Bet greiti jie, jau matos pastato forma ir iš gatvės





                                          Matosi išlinkimas jo:



                                          Comment

                                          Working...
                                          X