Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Užbaigtas: „Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

    Ambraso šiek tiek originalesnis Kitavertus ir iš pradžių labiau patiko.
    106
    A.Ambraso
    44,34%
    47
    R.Paleko
    20,75%
    22
    Nesirinkčiau nei vieno
    34,91%
    37
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    idomu John tavo nuomone....nejaugi tau jie patinka:pirmas- visiskas nusisnekejimas,ypac isklotinese, o antrasis...juk beveik plagijatas,nors bet kuriuo atveju,taip pat urbanistiskai neveza.Manau pirmiausia turejo buti urbanistiniu pasiulymu konkursas,poto 2-ame etape:pastato architektura )))

    Comment


      #3
      ....siaubinga yra tai,kad profesionalai organizuodami si konkursa gudragalviskai "nukando" maketo dali:neidejo buvusio "revoliucijos musiejaus":jis yra pirmame krantines plane ir labai kerta aukstuminiams darbams i pasirdzius, bet publika to nemato, o jau sprendziama konkreti pastato architektura...labai neprofesionalus konkurso organizavimas:net vieso aptarimo issigando ir neorganizavo

      Comment


        #4
        tikrai ne ambraso, rinkciau paleko jei ne ta istorija, bet siaip ukniso mane apie tai diskutuot, laimejo tas kam reikejo ir viskas

        Comment


          #5
          loreta, o tu kieta merga

          Comment


            #6
            ...noriu dar imesti zinute :Kaune balanzdio 6 d 14 v bus svarstomas AKROPOLIO+SPORTO R KOMPLEKSO PROJEKTAI...O NUOMONIU APIE TAI YRA LABAI PRIESTARINGU...TAIGI

            Comment


              #7
              ...SIAIP "KAIFUOJU " DEL SIO FORUMO EGZISTAVIMO...nes plagijatoriams ir siaip visokiems archnevykeliams bus karsta deka jusu izvalgios dalyviu kompanijos...pagarba aktyviausiems

              Comment


                #8
                na va, kur dingo nr. 7 kur cia visi taip gyret
                o as atspejau

                Comment


                  #9
                  Na reikia ir atsvesti uz atspeta Nr 9.
                  Tikiuosi bus dziovinami Ambraso 2 batukai NMC

                  Comment


                    #10
                    man nei vienas nei kitas nepatiko...

                    Comment


                      #11
                      ...ir vis tik, kieno buvo Nr.20 ?

                      Comment


                        #12
                        ...markoooo...pasirodo tu nebuvai "pasirases" uz 7...tai rodo gera tavo aki... patiko 12...o ka dabar rinktumeisi?

                        Comment


                          #13
                          @John
                          Galėjai prie paleko prikabint ir gensler render'į
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #14
                            Labiau prie sirdies man Ambraso darbas!

                            Comment


                              #15
                              Pasirinkimas aisku skurdus. Bet siuo atveju balsuoju uz p. P.

                              Comment


                                #16
                                nu ambraso man geriau patinka bendram fone graziau ziurisi1

                                Comment


                                  #17
                                  man nepatinka nei vienas...per daug masyvus jie...Bet jei reiktu rinktis, tai Ambraso, nes siek tiek originaliau atrodo...Beje, jam pliusas, kad sukure vizualizacijas kaip isilies sis pastatas i esama visuma.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė markoooo
                                    tikrai ne ambraso, rinkciau paleko jei ne ta istorija, bet siaip ukniso mane apie tai diskutuot, laimejo tas kam reikejo ir viskas

                                    Toks jausmas kad kol architektu sajunga organizavo konkursa, Hanzabankas su Ambrasu rinkosi grindu plyteliu spalva! geria:

                                    Comment


                                      #19
                                      gal puse velnio abu pastatai, bet juk kol ji pastatysir kazin kaip jis atrodys? negausim soko tada?

                                      Comment


                                        #20
                                        na, pono Ambraso darbas labai fainai įsipaišo į bendrą NMC vaizdą... Neabejoju, kad šis projektas labiausiai buvo priderintas prie aplinkos. O tie užlinkimai viršuj tikėkimės nebus tokie dideli ir baisūs

                                        Comment

                                        Working...
                                        X