Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd
    Siek tiek informacijos:
    (...)2. Tai įvertindama, Etikos komisija nusprendė, kad konkursinis darbas nepažeidė Autorinių teisių.
    Tačiau tas pastatas užgriozdins pusę Konstitucijos prospekto - tūris pernelyg masyvus, ypač žiūrint nuo upės.

    Comment


      Patvirtinus etikos komisijai tuos faktus, Paleko darbas igauna nauju galimybiu.
      Taciau juk dar neaisku, kuri pastata statys, bet matyti, jog musiskiam paveldo, kulturos, gamtos ir t.t myletojams aukstingumas yra baisu, nes jis gali sudarkyti miesto veida, taciau kas liecia turius - kazkaip jau nieko nejaudina. Statykit nors ir nuo Lietuvos ik Forumo -svarbu aukstai nekisos.

      Comment


        pritariu 'mariui' del pastatu storio. kartais pastato plotis gali zalingiau veikti aplinka negu aukstas, bet siauras siluetas. tas daznai nutinka, ypac statant daugiabucius. taciau, kalbant apie paleko varianta, manau, kad jis vienas is geresniu pasiulymu (turio prasme) tai vietai is konkurso variantu. reikala tik gadina tie panasumai i jau esama projekta (pazystant paleka norisi tiketi, kad tai tik sutapimas)
        pastato siluetine prasme ambraso darbas, manau, nepavykes. keliu kepure pries jo profesionaluma, bet jei jis laimetu si uzsakyma, as buciau nuosirdziai uz tai, kad jo aukstuminis turis kardinaliai pasikeistu.

        Comment


          Comment


            Ambraso 20 aukštų ? Ir kas per "Klaipėdos naftos" pastatas ?
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              Klaipedos naftos tai "Klaipedos vizitine" - va linkas http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1342

              Na o del aukstu tai nieko negaliu pasakyt - atrodo panasiai ir buvo konkurso sprendiny, gal kelis pridejo...

              EDIT: o kur parasyta kad bus 20?

              Comment


                Radau siek tiek nuotrauku







                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  Dėkui, bet brrr, tikiuosi apdaila tikrovėje bus patrauklesnė
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Man jis kazkuo panasus i Sodros pastata Vilniuje. Siaip išsirinko ne pati geriausia varianta tokiai vietai kaip NMC
                    Kaunas yra Kaunas

                    Comment


                      Manau, kad atrodys toj vietoj neblogai- aišku galėtų būti kokiais 10 aukštų aukštesnis
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        Aakstesnis ten labiau tiktu... As vistiek nesuprantu kodel sita projekta isrinko .

                        Comment


                          atrodo visai neblogai.bet vel kazkokie oranziniai akcentai

                          Comment


                            Man asmeniskai vistiek patraukliausiai atrode sis:
                            "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                            Comment


                              110% sutinku, man visada sitas labiausiai patiko, toj vietoj tokia 'bure' mano manymu tikrai tiktu, ir aukstis pats tas .

                              Comment


                                Pas Latvius tai geras
                                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                Comment


                                  Jo man latviu ! Jei sita projekta statytu, i kuria puse fasadas butu??? Gal i upe?

                                  Comment


                                    Nu kad nelabai
                                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                    Comment


                                      Nenorejo kad kaip pas latviesus atrodytu!

                                      Comment


                                        Galejo dar grazesni suprojektuot...Na bet ka jau padarysi koki isrinko toki... Reik tiketis kad tik Oranzovos spalvos neikistu.
                                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                        Comment


                                          Tai tu nori kad butu orandzine spalva?? Mano manymu bus kazkoks akcentas, nes visdelto Hansa.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X