Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Swedbank“ būstinės Vilniuje statybos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šioks toks atnaujinimas



    Comment


      gaila kad iš arčiau nesimato medžio apdailos
      Paskutinis taisė doncius; 2008.12.01, 16:41.
      RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

      Comment


        Kažkaip labai arti vienas šalia kito tie mediniai pagražinimai. Viduje matyt bus tamsoka dėl jų, be to, kai pasižiūriu dabar kai pradėjo dėti tą medį, tai stiklo siena be nieko tikrai žiūrėtųsi gražiau, bet čia jau matyt skonio dalykas.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          IS http://vz.lt/Default2.aspx?ArticleID...ment=1#comment

          Aisku butu gaila jei uzstrigtu sios statybos, bet visiems speju sunku nors Contestus turetu priziuret kad gen rangovas nepasibankrotintu arba bent jau apmokejimus pagal trisales sutartis vykdytu....

          "Kelis mėnesius milijoninės sumos už atliktus darbus negaunanti įmonė AB "Montuotojas" teigia svarstanti galimybę inicijuoti vienos didžiausių šalies statybų įmonių - UAB "RANGA - IV" bankrotą, praneša LTV "Panoramos" Verslo rubrika.
          "Ranga IV" darbuotojui skolinga mažiausiai 150.000 Lt




          Pasak LTV, senkant kantrybei dėl uždelstų atsiskaitymų nekilnojamojo turto rinkoje, kai kurios bendrovės gali imtis kraštutinių žingsnių išsireikalauti nesumokėtus pinigus. Paprastai vengiantys viešai atskleisti tarpusavio skolas, verslininkai dabar ima kalbėti atvirai. Jau kurį laiką skolų tarp šalies nekilnojamojo turto įmonių daugėja. Ne išimtis ir didžiausi statybininkai.

          Pagrindinis kylančio administracinio "Hansabanko" pastato Vilniaus Konstitucijos prospekte rangovas - bendrovė "RANGA - IV" montavimo darbams nusamdė įmonę „Montuotojas“. Tačiau šios bendrovės vadovo teigimu, už atliktus darbus jau gegužę ėmė strigti atsiskaitymas. Pasak "Montuotojo" vadovo, iki šios dienos "RANGA - IV" nesumokėjo arti keturių milijonų litų, o pradelsti įsiskolinimai esą viršija pusantro milijono"

          Comment


            O man kažkaip sulig kiekviena diena ir kiekvienu tuo tašu ant fasado - nebelabai patinka šis pastatas. Jau tie rombiukai kažkaip keistai žiūrėjosi, dabar visai kažkoks margutis iš skirtingų medžiagų gaunasi. Čia mano asmeninė nuomonė, nebūtina dabar man aiškinti, kad aš nieko nesuprantu. Šį kartą vizualizacija pranoko realų daiktą. Gal prie saulės šviesos pasakysiu kitaip..
            Jūsų,
            Analitikas PlėtRa™

            Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

            Comment


              Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
              O man kažkaip sulig kiekviena diena ir kiekvienu tuo tašu ant fasado - nebelabai patinka šis pastatas. Jau tie rombiukai kažkaip keistai žiūrėjosi, dabar visai kažkoks margutis iš skirtingų medžiagų gaunasi. Čia mano asmeninė nuomonė, nebūtina dabar man aiškinti, kad aš nieko nesuprantu. Šį kartą vizualizacija pranoko realų daiktą. Gal prie saulės šviesos pasakysiu kitaip..
              Žiūriu mūsų skoniai visiškai skirtingi. Man kardinaliai kitaip. Kiekvienas naujas pridėtas elementas sukuria vis gražesnę visumą

              Comment


                Kažkuo jis man primena pirmajį hanerį (žalią kristalą šalia pedagoginio)....
                "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                Comment


                  Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                  Kažkuo jis man primena pirmajį hanerį (žalią kristalą šalia pedagoginio)....
                  perpjauk žaliąjį hanerį per vidurį (iš siaurojo fasado pusės) ir pastumk tas dvi dalis priešingomis kryptimis - gausi swedbanką.
                  Paskutinis taisė batman; 2008.12.04, 14:50.

                  Comment


                    Na visai neblogai žiūrisi šis pastatukas, tikrai ne eilinė dėžė. O be tos medinės apailos atrodytų niūriai

                    Comment


                      Na įkišiu ir aš savo nuomonę apie ši pastatą. Bent jau mano nuomone, jis yra idyvendintas taip kaip ir buvo planuojama, atrodo iš tikrųjų labai gražiai, lyg ir nėra prie ko prikibti, bet vat man vienintelis dalykas koks nepatinka, tai jo masyvumas, man užgriozdina Naujajį miesto centrą, bet taip atrodo tik nuo Geležinio Vilko tilto, iš kitų panoramos taškų, neturiu priekaištų, šiaip džiaugiuosi kad kyla tokie pastatai.
                      Lithuanian Top 5 tallest buildings
                      1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                      2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                      3. Arfa 100 m. 29 f.
                      4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                      5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                      Comment


                        Parašė Aukselis Rodyti pranešimą
                        ...bet vat man vienintelis dalykas koks nepatinka, tai jo masyvumas, man užgriozdina Naujajį miesto centrą, bet taip atrodo tik nuo Geležinio Vilko tilto, iš kitų panoramos taškų, neturiu priekaištų, šiaip džiaugiuosi kad kyla tokie pastatai.
                        taip gali atrodyti del to, jog ten pries statybas buvo plika vieta. Laikas si reiskini pataisys.
                        As tikejausi apskritai didesnio ir masivesnio statinio, todel zvelgdamas i tai ka dabar matau, nemanyciau jog pastarasis griozdiskas, atvirksciai - mases atzvilgiu jis yra pakankamai lieknas.

                        Comment


                          Šiandien kai išlindusi saulė pastatas tiesiog šviečia bet gražiai atrodo

                          Comment


                            Ir aš pastebėjau, labai išsiskiria iš visų nmc, visą dieną spindėjo sidabro spalva(nuo Subačiaus aikštelės). Dar pastebiu kartais žvilga vvu kontūrai.
                            Dear Sir,

                            Comment


                              2009 01 08 Švintant







                              ir jau išaušus





                              Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                              Comment


                                2009 01 08 Saulė leidžiasi

                                Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                Comment


                                  xxl trečiojoje foto atrodo labai tvarkingai sustatyti daugiaaukščiai, bet man Lietuvos visai neprimena :-D gražu žiūrėti.
                                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                                  Comment


                                    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                                    Kažkuo jis man primena pirmajį hanerį (žalią kristalą šalia pedagoginio)....
                                    Manau žaliasis Haneris yra vienas iš nedaugelio geresnių pastatų. Fasade neturintis bereikalingų detalių (nekalbant apie nesamonę virš stogo), bei retas atvejis mūsų krašte, ypač kai pastato formos neužgožia kavos puodeliai, spintelės ir užuolaidos.

                                    Comment


                                      Vaizdas iš viršaus

                                      © Lithuania-photo.com 2008


                                      Comment


                                        buvau sestadieni toj pusej.
                                        biski su sava muiline padariau nuotrauku

                                        Comment


                                          Parašė mamamia Rodyti pranešimą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X