Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Valdovų rūmai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neblogas straipsnis, dėkui
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      dabar matosi kur tie pinigai nors eis cia vien tik aplinkos sutvarkymui 10 ml eis
      "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


      - George W. Bush President of the USA

      Comment


        Parašė alonso
        beje, kuo jums tas didziulis Europos zemelapis katedros aiksteje nepatinka? sakyciau visai gera ideja
        Todėl, kad tas žėmėlapis visai neoriginalus, išplėštas (ar išpieštas) iš "Briedžio" mokyklinio atlaso.
        Be to, estų Estijos žėmėlapis, ko gero, didesnis už tą kažkieno manymu Guinesso vertą Europos žėmėlapį
        (Foto daryta Rygos Duomo aikštėje per Estijos turizmo mugę)

        Comment


          / oh la, fainas Eestijos zemelapis

          Comment


            ir vel estai lietuvius padare
            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


            - George W. Bush President of the USA

            Comment


              na kodel visa laika taip pradedant eurovizija baigiant ekonomika ir pasiputimu
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Šis Estijos žemėlapis yra taip pat padidintas nuo vieno komerciškai leidžiamo žemėlapio
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  ir tai, jei neklystu, tai tik Estijos zemelapis, kuomet Vilniuje - visos Europos


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    Užvakarykštė nuotrauka
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Medziai puse "trobos" uzstoja.

                      Comment


                        Kaip suprantu dabar stato tik pietinį korpusą, o vėliau statys dar rytinį ir šiaurinį?

                        Comment


                          Na ir iš vakarų pusės vieną korpusą jau stato.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Kelios nuotraukos is www.lvr.lt




























                            Comment


                              Labiausiai ten man patinka planuojami įrengti "autentiški" liftai
                              אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                              אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                              Comment


                                Parašė jerusalem
                                Labiausiai ten man patinka planuojami įrengti "autentiški" liftai
                                Liftai ar elevatoriai? O siaip, negi manai, kad brazius po savo pilaite laipios laiptais?

                                Comment


                                  Parašė Edd
                                  Liftai ar elevatoriai? O siaip, negi manai, kad brazius po savo pilaite laipios laiptais?
                                  Liftai, griežtai, man taip prarabas tenykštis sakė.
                                  Nors galbūt Bona Sforca savo laikais irgi liftu naudojosi - turėjo porą vergų , kurie jį už virvių tempdavo
                                  Beje, visiems dangoraižių skeptikams būtų ne pro šalį užsikeberioti ant Valdovų rūmų stogo ir pažiūrėti, ar TIKRAI užstoja dangoraižiai senamiestį. Man jie užstoja tik vaizdą į brolių rajonų komiblokus.Truputį.
                                  אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                                  אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                                  Comment


                                    Parašė jerusalem
                                    Labiausiai ten man patinka planuojami įrengti "autentiški" liftai
                                    Nepamirškime dar dumplėmis varomos autentiškos oro kondicionavimo sistemos...
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Ar sia diskusiju tema "valdovu rumai" ne laikas prijungti prie temos "siaip linksma"

                                      Comment


                                        Realaus dydzio renesansinio stiliaus atiko maketas:

                                        Comment


                                          / grazu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X