Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras B1 Klaipėdoje (Minijos/Bijūnų g.2)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    .......

    man ir atrase kad parades statyti geguzes gale ir aukstis bus 100,80m vat.

    Comment


      #62
      Vienas toks minėjo, kad ištyrus grunta buvo nustatyta, kad pagrindas netinkamas, ir nebus leidžiama statyt.

      Aš tikiuosi kad tai tik gandas.
      Juk negalėjo jie pradėt projektą neatlikę grunto bandymu.

      Comment


        #63
        Dar neafisuoti renderiai.




        Tik va is kur jie tiek aukstuminiu pastatu uz B-1 surado

        Comment


          #64
          Papostinsiu Edgaex info.
          Jis man asmeniskai siuncia tokias zinutes.

          Ai, Tomai, is kur tu gauni visas vizualizacijas ? (turiu omeny, kai vakar idejai del K ir D, o katik idejai del B1 ) zinoma, didelis aciu tau uz tai ! bet is kur tu juos gauni ? stai ka man siandien atrase B1 kai prasiau nauju renderiu :
          Sveiki
          dar kart dekojame, kad domites musu projektu.
          naujesne vizualizacija ir atnaujinta kita informacija apie kainas kita savaite bus pateikta puslapyje.
          Kol kas liek neaiskumu su statybu pradzios terminais. Galimas atvejis, kad jie nusikels i vasaros pabaiga.
          Dar yra planu pirmiau pradeti ne 8 aukstu statini, o abu is karto (nedarant statybu dvietapishkumo)

          Biski gramatikos klaidu daro

          Jis tikras sio forumo istikimas lankytojas.Tik kazkodel uz duru.

          Comment


            #65
            Man irgi Edgaex yra parases keleta zinuciu, ir nemaciau jokios priespriesos nei kitiem miestam nei kitiem asmenim, jis rase, kad yra isbanintas is forumo jau menesi del izeidinejimu, bet dabar gailisi. As nezinau, ka jis ir kiek ten izeide, bet pagal mane menesis laiko jau pakaktu, ir gal but reiktu ji priimti atgalios

            Comment


              #66
              Ne vieta čia apie Edgaex šnekėti ir jis nebus atbanintas (kol neįvykdys tam tikros sąlygos), taigi baigta šneka.

              Aiwa> pasiskaityk temą http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=422
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                Sis variantas man labiausiai patinka, tikiuosi tikrai itaisys ta sviecianti virsu
                Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                Comment


                  #68
                  Nu anksciau informacija buvo tik "Aidiloj", kuri kiek zinom nelabai noriai bendraudavo...
                  Dabar pasirode saitas ir kaip matom atsakineja i laiskus. Gal ilgai laukt nebereikes
                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                  Comment


                    #69
                    Sis projektas man is Klaipedos projektu atrodo nerealiausiai. Juk cia ne daugiabuciai ir dar visa pastata ketina nuomoti. Jei pastatys idomu kaip jiems seksis ji isnuomoti. Gal kartu pardavines ir nuomos. Nors gal ir klystu - kolkas Klaipedoje labai mazai biuru, gal ju ir labai reikia?

                    Comment


                      #70
                      Ir man ju projektas ne visai rimtai atrodo.Pirmiausia pastatys ta mazesni 8 aukstu pastata,isnuomos,ziures kaip seksis,tuomet imsis daugiaaukscio.Kazkaip labai atsargiai,bet gal tokia taktika ir pasiteisins,visgi cia Klaipeda ir nauju biuru paklausa neaiski.Bet tikekimes viskas pasiseks ir sie pastatai netrukus papuos miesta.

                      Comment


                        #71
                        Kad nerialiausias tai nemanau, nes jau per daug pinigu isleista jam. Be to biuru pastatu didesniu pastaruosius 5 metus turbut net nebuvo pastatyta...
                        Beje, kaip buvo parasyta tas 30a. prie Elektromarkt irgi bus administracinis.
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          #72
                          Man truputi nerimtai atrodo to pastato statyba.Negana,kad veluoja pradet metus,dar ir prades nuo 8-aukscio,ziures kaip sekasi isnuomoti,tada tik imsis daugiaukscio.Bet zinant,jog cia Klaipeda ir neaiski biuru paklausa,tokia taktika gali ir pasiteisint.Belieka tiketis,jog jokiu kliuciu nebeatsiras ir sie pastatai papuos musu miesta.

                          Comment


                            #73
                            Tai kartotis nebūtina
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #74
                              Kazko kompas psichuoja,rodo kad nepasiunte zinutes,o ji pasirodo jau cia.Kitakart pasitaisysiu

                              Comment


                                #75
                                Parašė arturiux
                                Man truputi nerimtai atrodo to pastato statyba.Negana,kad veluoja pradet metus,dar ir prades nuo 8-aukscio,ziures kaip sekasi isnuomoti,tada tik imsis daugiaukscio.Bet zinant,jog cia Klaipeda ir neaiski biuru paklausa,tokia taktika gali ir pasiteisint.Belieka tiketis,jog jokiu kliuciu nebeatsiras ir sie pastatai papuos musu miesta.
                                Beje šalia K pastato nori statyti gyvenamąjį daugiaaukštį, nes K pastatui neranda nuomininkų, o butams paklausa yra.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #76
                                  @Tomas
                                  Mums cia jau ne naujiena
                                  Jis jau statomas:

                                  http://miestai.sutartis.net/tinkle/s...7390#post37390
                                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                  Comment


                                    #77
                                    Žinau Mano pastaba buvo daugiau dėl biurų paklausos.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      #78
                                      Nu kaip ir buvo rasyta, Klaipedoj pirkejas nori pasiziuret is pradziu i preke, o paskui galvot pirkt ar nepirkt
                                      Beje, pas ju kainos gali but ne per maziausios. O del statomu biuru tai turbut kad paklausa yra, nes ju tikrai dabar zadama nemazai pristatyt.
                                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                      Comment


                                        #79
                                        Mes cia parinames,o vietoje kur turejo ar turetu prasideti statybos visiskas stilis.Palinkekim jiems sekmes,kad nors iki Lietuvos tukstantmecio paminejimo atsirastu bent kas sioj vietoj.Pradzioj Atai neitiko-Natkeviciu susirado,kazi kokios dar problemos kankina.Visgi sunkiai statybos igauna pagreiti Klaipedoj-projektu daugybe,o realiai vaizdas siaip sau.

                                        Comment


                                          #80
                                          Trys projektai kurie neprasidejo laiku:
                                          B1
                                          Stombergo 11a.
                                          Vites verslo centras
                                          Daugiau nezinau.
                                          Tas pats Vites centro statybu delsimas gali buti susijes su jau statomu pastatu kitoj puses gatvej, nes zmones is ten turbut tikisi matyt marias, o jei pries akis prasides statybos tai bus nekas...
                                          Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X