Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Verslo centras B1 Klaipėdoje (Minijos/Bijūnų g.2)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Arturas001
    nebus to pastato nei si pavasari nei kita.

    Gal gali paaiškinti ar pasidalinti turimą informaciją išsamiau.

    Comment


      #42
      Bandziau Aidilos paklaust kodel dar nestatot, kiek metru pastatas ir t.t. ir dar dadejau kiek kainuos nuoma ( lygtais man rupi, bet galvojau gal nors taip atsakys, nes pries tai as jiems jau rasiau apie 10 kartu ir atsakymu negaudavau ) bet si karta gavau atsakyma, ne koki, bet: Informacija svetaineje atnaujinsime dviejų savaicių begyje, jei jums labai svarbu galime susitikt vel parasiau gal bent galit pasakyt kada statysit ? negaunu atsakymo jau dvi dienos...
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #43
        Xex, turejau su Aidila bendru reikalu :} Apsukos pas juos tikrai "ispudingos" ;] apie metus formino buto pardavima

        Comment


          #44
          Pamirsau pamineti siandien maciau "K" jau antra auksta stato, bet pats plotas man kazkoks per siauras , vejas papus ir nugrius 20 aukstis
          Westside is the best ! :jura:

          Comment


            #45
            Na man ta "Aidila" tai visai kažkokia nerimta pradėjo rodytis.Šaukia garsiai, didžiuliais užmojais švaistosi, o nieko nedaro.Dar žinia kad naujus du dangoraižius 30 aukštų ruošias su kažkokia X bendrovę statyt.Na nžn.
            Kažkaip miglotai viskas.
            Ar nebus jų toks savęs reklamavimosi stilius.(che)

            Comment


              #46
              Na idomu aisku... K pastatas kaip dabar statomas atitiktu savo forma, bet jau nuo pirmo aukto jis palinksta (K) . Itartinai, kaip toks pastatas atlaikys. Pagyvensim - pamatysim...
              %)

              Comment


                #47
                Parašė John
                Gal kas turit svieziu nuotrauku? Beje, kodel niekas nepadaro foto ir Klaipedos viesbucio baro? is ten puikiai atsiveria visas vaizdas. Kodel tokie tingus tie klaipedieciai?
                Todel, kad nedaug pas mus klaipedieciu, o is ju tik keli turi fotoaparatus. Del "K" pastato plonumo, tai jis toks ir turi buti, nes jo plotas labai mazas. Tiksliai neatsimenu, bet atrodo, kad 5000-6000 m^2. Palyginimui BCC2 13 aukstu 8000 m^2.

                Comment


                  #48
                  Nufotkinsiu nufotkinsiu...
                  %)

                  Comment


                    #49
                    Pats zinau

                    Tik ne siandien... pavarges
                    %)

                    Comment


                      #50
                      senos. nekokybiškos. bet užtat iš viešbučio.



                      Kai Winas 2k3 nufotkins gerų tas išmesim.

                      Comment


                        #51
                        Manau reiktu pakeist pavadinima. Ne Verslo centras B1 Klaipėdoje (Minijos/Bijūnų g.2), o K-namas Klaipedoje Nes ziuriu cia visai nebeitema diskutuojama...
                        Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                        Comment


                          #52
                          Kai bus naujos nuotraukos, šią temą išskirsim
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #53
                            Cia siaip jei kam idomu.. Cia yra Minijos ir Bijunu gatviu sankryza, kur turetu buti statomas Verslo centras B1





                            Tik nelabai suprantu ar jis isviso bus kadanors statomas
                            Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                            Comment


                              #54
                              Dėkui už foto. O su Aidila tikriausiai panašiai kaip su Vyroku. Sunku jiems su visuomene bendraut
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #55
                                Na aš jiems rašiau dėl pastatų, atseit noriu straipsnį parašyt miestai.net. Tai atsakymo taip ir negavau
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Is Aidilos atsakymo turbut nesulauksi...
                                  Tik kazkas sake, kad po poros savaiciu turi atnaujint saita, taip kad reik laukt.
                                  Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė ArTuRAs
                                    Is Aidilos atsakymo turbut nesulauksi...
                                    Tik kazkas sake, kad po poros savaiciu turi atnaujint saita, taip kad reik laukt.
                                    man jie taip atsake, tada per daug turbut priklausinejau, kad tik taip atsake ( pradejau renderiu reikalaut kiek metru, kada pradesite, kada baigsite tai ir gavau atsakyma, kad dvieju savaiciu begyje atnaujins svetaine) vel katik parasiau gal atrasys, dabar tik viena klausima uzdaviau, kada...?
                                    Westside is the best ! :jura:

                                    Comment


                                      #58
                                      kiek zinau K pastato investuotojai ir kartu savininkai yra Klaipedos viesbucio savininkai, o to bijunu g-ves, tai nzn...

                                      Comment


                                        #59
                                        Siuo metu vyksta projektavimas, kuris uztruks dar keleta menesiu.
                                        Tikimes, kad leidimo statybai gavimas truks ne daugiau 1-2 menesiu.
                                        Vadinasi, tai bus vasaros pabaiga.
                                        Laiku pradeti paskelbtas statybas pernai sutrukde detaliojo plano
                                        tvirtinimo procedura, kuomet kaimynai ir konkurentai pasinaudodami
                                        proceduriniais terminais ir rasydami skundus vis aukstesnems
                                        instancijoms sustabde projekto vystyma daugiau nei pusmeciui, nes
                                        negalejome gauti projektavimo salygu. Pasikeite ir centro projektuotojai.
                                        Apgailestaujame ir atsiprasome, kad suklaidinome del terminu.
                                        TAIP MAN ATRASE.

                                        Comment


                                          #60
                                          Bent dabar zinome,kad visgi statys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X