Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujos Klaipėdos autobusų stoties statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Šitą ir aš pastebėjau. Tokiam miestui kaip Klaipėda tikrai reiktų bent jau angliškų užrašų. Bet gal su laiku ir juos padarys .
    Palyginimui 2007m. vasarą buvau Ispanijoje, Extremadūros regione. Iš Madrido į Kaseres važiavome autobusu. Nustebino, kad Madride visi užrašai tik ispaniški, o Kaseres — ispaniški/angliški, nors mieste gyvena tik 91.606 gyventojai. Paklausiau vietinių ispanų kodėl taip, jie tik pečiais patraukė ir negalėjo pasakyti, bet matėsi, kad šis klausimas jiems patiko Tik vėliau sužinojau, kad Kaseres siekia 2016m. tapti Europos kultūros sostine (tikriausiai tai jau patvirtinta).
    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

    Comment


      Tarp perėjos ir įėjimo šaligatvio nereikia...
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
        Tarp perėjos ir įėjimo šaligatvio nereikia...
        Architektai Lietuvoje dar pastatus suręsti sugeba, bet aplinkos planavimas yra visiškai nelogiškas praktiškai beveik visuose naujuose projektuose.

        Comment


          atsiras takelis juk kaip ir visur kitur

          Comment


            kaip sekasi statyba? gal kokių žinių?

            Comment


              Su regėjimu gal blogai?
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                Parašė Juozas007 Rodyti pranešimą
                kaip sekasi statyba? gal kokių žinių?
                statyba kaip ir baigta .. prieš tris savaites
                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                Comment


                  Tai kad dar nebaigta - žadėjo kilti į viršų.

                  Comment


                    Labai aciu jum visiem uz senas nuotraukas! Kai buvau maza, daug laiko praleido stotyje, kadangi mama ten dirbo. Labai malonu buvo pamatyti ta sena pastata, aciu!

                    Comment

                    Working...
                    X