Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„BIG2“, Klaipėda

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
    Socialinio būsto bendrabučiai... Per Discovery kartais rodo kaip tokius stataytus 1950-1960 m. dabar sprogdina JAV, Vokietijoje ir kitose labiau pažengusiose šalyse.
    Gal gali įdėt konkretų pavyzdį, kad būtų panašus kurį sprogdins ar jau susprogdino!
    "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

    Comment


      Nzn ar man pasirode, bet vaziuojant Taikos pr. nuo Žardes puses vidurinysis dangoraizis atrodo pasvires atgal.

      Comment


        Parašė groundzer Rodyti pranešimą
        Nzn ar man pasirode, bet vaziuojant Taikos pr. nuo Žardes puses vidurinysis dangoraizis atrodo pasvires atgal.
        Na manau čia tau pasirodė

        Comment


          Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
          Gal gali įdėt konkretų pavyzdį, kad būtų panašus kurį sprogdins ar jau susprogdino!
          2037 metai... Klaipėda...





          Originalus komentaras "Flats in Hackney, London, are demolished within twenty years of being built."

          Veiksmas vyksta 1985 metais.
          Paskutinis taisė Qbazzz; 2009.02.19, 06:11.

          Comment


            Parašė Qbazzz Rodyti pranešimą
            2037 metai... Klaipėda...

            Atvaizdas




            Originalus komentaras "Flats in Hackney, London, are demolished within twenty years of being built."
            Nesvaik ok? Šitie namai visai nepanašūs į BIG. Primena sovietinius komiblokus, nebent.

            Comment


              Geroji pusė visiem žinoma kaip atrodo, todėl įdėsiu galinį fasadą:

              Comment


                Nu visai nieko atrodo... Langu galineje dalyje tikrai pakankamai. O nuotrauku is priekio bus ?

                Comment


                  Kokią nors kitą dieną reikės padaryt ;]

                  Comment


                    Parašė zygis Rodyti pranešimą
                    Nesvaik ok? Šitie namai visai nepanašūs į BIG. Primena sovietinius komiblokus, nebent.


                    Hmmm... na gal ir taip... gerai įsižiūrėjęs supratau kad BIGas yra visiškai nepanašus į komibloką. Tai iš esmės naujas architektūrinis techninis sprendimas. Praktiškai naujas architektūros standartas, kuris 2037 metais turėtų būti įtrauktas į paveldo sąrašas, kaip statinys pradėjęs naują etapą Lietuvos ir pasaulio architektūroje

                    Urbaniste, zygi, nepriimkit visko asmeniškai. Galit sakyti kad tai yra gražu (paprastai po tokių teiginių niekas nereikalauja pateikti įrodymų). Aš pasakiau kad tai yra negražu... Jei visgi norit pratęsti temą - reikėtų suorganizuoti balsavimą
                    Paskutinis taisė Qbazzz; 2009.07.21, 07:54.

                    Comment


                      Bėje pamiršai palygint pagrindinį fasadą, o ne "užpakalinį"!? Šie namai turi keturis fasadus kažkodėl pasirinkai patį praščiausią, pasistenk būt objektyvesnis. Tikrai nesakau, kad čia tobula architektūra, bet nėra taip blogai miesto pakrašty, kad jau reiktų griaut....
                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                      Comment


                        nesuprantu kaip gali daugiaaukštis pąstatas turėt galinį fasadą. Ar tai neišvengiamas dalykas dėl kokių tai konstrukcinių priežasčių be kurių daugiaaukštis negalėtų būt pastatytas ?
                        .

                        Comment


                          Parašė zygis Rodyti pranešimą
                          Nesvaik ok? Šitie namai visai nepanašūs į BIG. Primena sovietinius komiblokus, nebent.
                          Nežinojau, kad D.Britanija buvo TSRS dalis
                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                          Comment


                            Parašė music Rodyti pranešimą
                            Nežinojau, kad D.Britanija buvo TSRS dalis
                            Ar aš, tamsta, sakiau, jog tai ir yra tie sovietiniai komiblokai? Aš tik sakiau, jog tie namai vienodai baisūs ir todėl panašūs. Taigi "perliukų" gali ieškot toliau ;]

                            Comment


                              Parašė zygis Rodyti pranešimą
                              Ar aš, tamsta, sakiau, jog tai ir yra tie sovietiniai komiblokai? Aš tik sakiau, jog tie namai vienodai baisūs ir todėl panašūs. Taigi "perliukų" gali ieškot toliau ;]
                              Man juokingas ta visų čia vartojama "sąvoka" komiblokas. Čia kažkas su komunistais susiję? Komunistai ten gyvena ar statė tuos namus? (o gal čiukčiai,nencai ir komiai?)
                              O čia turbūt britams draugiškos šalies dovana kaip Varšuvos kultūros rūmai?

                              Šie Klaipėdietiški KOMIBLOKAI man visai patinka.

                              Pats nesu joks nencas ar komis, nei koks raudonskūris, o gyvenu daugiabutyje- prašyčiau.
                              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                              Comment


                                Beje o kaip išsišifruoja tas "KOMIBLOKAS"? Labai lengvas turetų būti žodžių junginys, bet niekas į galvą nelenda. man panašu į "komunalke"
                                Ačiū!
                                Paskutinis taisė jevgenijb; 2009.02.21, 01:04.

                                Comment


                                  Parašė jevgenijb Rodyti pranešimą
                                  Beje o kaip išsišifruoja tas "KOMIBLOKAS"? Labai lengvas turetų būti žodžių junginys, bet niekas į galvą nelenda. man panašu į "komunalke"
                                  Ačiū!
                                  Senos statybos daugiabutis

                                  Comment


                                    Štai, tos žadėtos nuotraukos:










                                    Paskutinis taisė zygis; 2009.02.21, 16:14.

                                    Comment










                                      Comment


                                        Na tikrai nėra jau toks blogas vaizdelis, kaip kad kai kurie čia aiškina, na aišku nėra stebuklas, bet nieko blogiau nematau nei kaip kad koks Šarlotės kvartalas, su savo tais tipiniais daugiabučiais

                                        Comment


                                          Smagūs tokie, namai - vitrinos... Nesuprantu, ko mes taip žavimės tais didžiuliais daugiabučiais ir po prievartinio sovietinio dėžutizmo laikų. Smagu, matyt, atkartoti viršuj ir apačioj gyvenančiojo tautiečio buitį ir pagal garsus spręsti ar pavyksta tiksliai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X