Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„BIG2“, Klaipėda

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    vakar lankiausi BIG2, tai įspūdis kaip 1995 m. mugės. Lygiai toks pat vaizdas, parduotuvės įrengtos neskoningai, nėra net jokio vaizdo.

    Comment


      Parašė romas07 Rodyti pranešimą
      vakar lankiausi BIG2, tai įspūdis kaip 1995 m. mugės. Lygiai toks pat vaizdas, parduotuvės įrengtos neskoningai, nėra net jokio vaizdo.
      Ka aš ir sakau, o daugelis ginčijas, kad centras kaip ir visi.....
      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

      Comment


        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
        Norėjau pasakyt, kad tai jau esama parduotuvė Klaipėdoj, o ne kažkas naujo...
        Taip ir supratau,kad perkeliama centrinė AG...

        Comment


          Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
          Ka aš ir sakau, o daugelis ginčijas, kad centras kaip ir visi.....
          Palaikau.. Mugė '95

          Comment


            Na teko ir man apsilankyt, tad ko gero ir aš ten daugiau nebevažiuosiu, tikrai nėra nieko kas mane trauktų atvažiuoti vėl ir vėl.......

            Comment


              Gyvenu šale. tenka dažniau apsilankyt į BIGĄ Bet į antrą dalį tik dėl maximos nueinu, nes tikrai labai prastas ten visas vaizdas, bigas pirmas geresnis jaukesnis. Man kaip turgūje tas du BiG

              Comment


                Man gaila jusu, kalbat kaip kokie pirmokeliai... BIG2 isskirtinis prekybos centras klaipedoje, kuriame galima rasti tokiu parduotuviu kurios yra vienetines Lietuvoje, o ne taip kaip Akropolis, kur visas parduotuves gali rasti senamiesti... jei dar butu kokia kinosale irenge tai tikrai i jokius akropolius gyvenime nevaziuociau. O del pacio prekybos centro isvaizdos tai manau kad gan normalei sutvarkytas ir del jaukumo tai zymei jaukiau nei pirmam big... Ir baikit ce kliedeti visokias nesamones.

                Comment


                  Parašė wuxx Rodyti pranešimą
                  Man gaila jusu, kalbat kaip kokie pirmokeliai... BIG2 isskirtinis prekybos centras klaipedoje, kuriame galima rasti tokiu parduotuviu kurios yra vienetines Lietuvoje, o ne taip kaip Akropolis, kur visas parduotuves gali rasti senamiesti... jei dar butu kokia kinosale irenge tai tikrai i jokius akropolius gyvenime nevaziuociau. O del pacio prekybos centro isvaizdos tai manau kad gan normalei sutvarkytas ir del jaukumo tai zymei jaukiau nei pirmam big... Ir baikit ce kliedeti visokias nesamones.
                  išvaizda yra skonio reikalas o ką negalima savo nuomonės iršreikšti ?
                  eFoto | YouTube

                  Comment


                    Parašė wuxx Rodyti pranešimą
                    Man gaila jusu, kalbat kaip kokie pirmokeliai... BIG2 isskirtinis prekybos centras klaipedoje, kuriame galima rasti tokiu parduotuviu kurios yra vienetines Lietuvoje, o ne taip kaip Akropolis, kur visas parduotuves gali rasti senamiesti... jei dar butu kokia kinosale irenge tai tikrai i jokius akropolius gyvenime nevaziuociau. O del pacio prekybos centro isvaizdos tai manau kad gan normalei sutvarkytas ir del jaukumo tai zymei jaukiau nei pirmam big... Ir baikit ce kliedeti visokias nesamones.
                    O ką tu žinai gal aš pirmokas Taigi o nuomonę manau galima reikšti visiem. Ir geriau išvis tos parduotuvės būna tame senamiestyje o ne į kažkokia dėžę sukištos. O BIGAS tikrai niekuo nesiskiria, nuo kitų prekybos centrų, kitoks išdėstymas su kitom spalvom, ar kitais vardais. Aš jo nevengiu bet ir nepalaikau, eilinė krautuvė.

                    Comment


                      Parašė wuxx Rodyti pranešimą
                      Man gaila jusu, kalbat kaip kokie pirmokeliai... BIG2 isskirtinis prekybos centras klaipedoje, kuriame galima rasti tokiu parduotuviu kurios yra vienetines Lietuvoje, o ne taip kaip Akropolis, kur visas parduotuves gali rasti senamiesti... jei dar butu kokia kinosale irenge tai tikrai i jokius akropolius gyvenime nevaziuociau. O del pacio prekybos centro isvaizdos tai manau kad gan normalei sutvarkytas ir del jaukumo tai zymei jaukiau nei pirmam big... Ir baikit ce kliedeti visokias nesamones.
                      Na ko gero labai susijęs su tuo Big 2 esi, nes šiaip kaip sakiau vaizdelis nekoks ir iki to paties akropolio ar kokio studlendo jam dar toli toli. Kažkokią angarą surentė ir tas pačias parduotuves belekaip sukišo, na gal pora naujų ir sako, kad išskirtinis prekybos centras Klaipėdoje

                      Comment


                        Čia keletą nuotraukų BIG2 vidaus.











                        Comment


                          Man labai patiko vidaus interjeras. Tikraj neprimena jokio turgaus.

                          Comment


                            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                            Man labai patiko vidaus interjeras. Tikraj neprimena jokio turgaus.
                            Interjeras? Tai kad ten jokio interjero nėra! Mano nuomone, pirmasis BIG'as sėkmingesnis projektas ( nekalbant apie brandus ).

                            Comment


                              Šis prekybos centras, bent jau iš nuotraukų, atrodo labai ankštas, tai viena iš priežasčių, kodėl palaikyčiau jį antonimu naujam Vilniuje atsidariusiam centrui 'Panorama'.
                              Dear Sir,

                              Comment


                                Kad "Panoramoje" irgi nėra tiek daug erdvės, nebent prie įėjimo, o toliau - paprasti koridoriai ir parduotuvės, kaip ir visur. Nori erdvės - eik į "Europą"

                                Na o kas dėl BIG2, tai iš nuotraukų susidariau vaizdą, kad eilinis prekybos centras, nera prastas, bet ir nieko labai mandro. Kaip ir dauguma stambesnių prekybos centrų. Juk ir orientuotas į vidutinės klasės gyventojus, o ne prestižinis.

                                Tie gyvenamieji pastatai nėra grožio ir tobulumo viršūnė, tačiau taip pat orientuoti į vidutinės klasės piliečius, stovi pagrinde vidutiniokų gyvenamajame rajone, taip kad, iš savo konteksto jie neiškrenta. Juk ne prestižiniai apartamentai.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
                                  Šis prekybos centras, bent jau iš nuotraukų, atrodo labai ankštas, tai viena iš priežasčių, kodėl palaikyčiau jį antonimu naujam Vilniuje atsidariusiam centrui 'Panorama'.
                                  Vat būtent kodėl jis man primena turgų. Todėl, kad erdvės nerasta, koridorei kažkokiai. Taupė matyt vietą, ant prekybinio ploto.

                                  Comment


                                    Parašė Švertas Rodyti pranešimą
                                    Vat būtent kodėl jis man primena turgų. Todėl, kad erdvės nerasta, koridorei kažkokiai. Taupė matyt vietą, ant prekybinio ploto.
                                    Man atrodo, kad taupė ant visko kas tik buvo įmanoma

                                    Comment




















                                      Comment


                                        Parašė Rokas Rodyti pranešimą
                                        Man atrodo, kad taupė ant visko kas tik buvo įmanoma
                                        Taip ir buvo..

                                        Nežinau,gal kas ir darbuojasi iš Jūsų statybų srityje ir turėjo reikalų dėl subrangos..
                                        Bet viena įmonė (gen.rangovas) ten taip "movė kelnes" kad kur jau..
                                        O norinčių dirbt buvo ilgiausi sąrašai.. Įtariu,kad jau jie bankrutavę..

                                        Comment


                                          Ar balkonų langai darinesis?
                                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X