Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na tos skirtingų spalvų kėdės man asmeniškai tai nekaip žiūrisi, kaip kokia makalynė "Pigus vaizdelis"

    Comment


      nu kas gi jau čia pigaus? kaiptik labai originaliai atrodo, juolabiau, kad ir spalvos puikiai suderintos, skirtingų spalvų kėdžių galima rasti visame pasaulyje tiek stadionuose tiek arenose, o šiuo atveju vaizdelis netgi labai geras, nes teko matyti daug baisesnių variantų, keli pavyzdžiai:

      http://www.photoforum.ru/photo/219866/index.en.html
      http://www.123rf.com/photo_504616_co...l-stadium.html
      http://www.gettyimages.com/detail/52947790/Reportage
      Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

      Comment


        atrodo puikiai. Daug geriau nei maniau išgirdęs, jog bus skirtingų spalvų kėdės. Spalvinė gama, mano nuomone atitinką bendrą arenos vaizdą. Liuks!

        Comment


          Kiekvienam savas skonis, bet yra zmoniu, kurie turi skoni arba ne. Sis Klp. arenos kedziu margumynas man visai patiko. Spalvu gama suderinta, viskas puikiai atrodo.

          Comment


            Pasikartosiu,bet man irgi patinka butent sis kedziu spalvu variantas,bet svarbiausia yra ne tai kaip kedes atrodys,o kaip jos laikys. Jei atlaikys taip pat kaip Siauliu ar Cido arenoje,tai viskas ok,bet jeigu ne,tada uz tai atsakingus asmenys reiktu uz vienos vietos sukabint...

            Comment


              P.S. dar mane kas sudomino. Tas raštas ant arenos sienos, antroj foto apačioj dešiniam kampe... Man ši arena vis daugiau ir daugiau vilčių teikia

              Comment


                Parašė boo Rodyti pranešimą
                P.S. dar mane kas sudomino. Tas raštas ant arenos sienos, antroj foto apačioj dešiniam kampe... Man ši arena vis daugiau ir daugiau vilčių teikia
                Raštas bus, nes jis reikalingas saulės kontrolei, tik dar nėra aišku koks tiksliai. Turime puikius architektus, taigi, manau, kad turėsime puikiai spalviškai ir architektūriškai suderintą Areną.

                Comment


                  Kėdės

                  O gal kam labiau patiktų šis variantas?
                  Attached Files

                  Comment


                    Tamsesnis tonas duoda solidumo, beje ir prie eksterjero nesiderina, tad pirmas variantas buvo geresnis.
                    Proud to be lithuanian.

                    Comment


                      Balta būti gražuuuuuuuuuuuuuuuuuu...Raudonos, juodos jau pabost baigia, balta pridetų išskirtinumo, o fanai padarytų kontrastą...Tiesa, matytųsi visos tuščios vietos .

                      Comment


                        šiaip tai ir antras variantas turi savo privalumų, vėlgi skirtingos spalvos, nors ne taip ryškiai matomos kaip pirmam variante, bet užtat daug šviesiau - didelis pliusas, nes visose kitose arenose kėdės pakankamai tamsios, tad Klaipėda būtu kitokia nei kitos, plius su švisesnėm kėdėm ir visa erdvė atrodo didesnė, aš dar smarkiai pagalvočiau kurį iš dviejų pasirinkti, o tas ornamentas tikrai super atrodo!
                        Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                        Comment


                          Parašė Aušrinė Rodyti pranešimą
                          Truputis spalvotų arenos vaizdelių po architektų vizijų pristatymo.
                          Aušrine, gal švenčių proga daugiau vaizdelių pateiktumėt. Ačiū.
                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                          Comment


                            Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
                            Aušrine, gal švenčių proga daugiau vaizdelių pateiktumėt. Ačiū.
                            Deja, kol kas daugiau nebus. Projektuotojai trečiadienį pristatę pagrindinius vaizdus išvažiavo dirbti toliau. Na bet, kadangi tuoj tuoj paleis šildymą arenoje, tai neužilgo rasis vis daugiau ir daugiau tikrų vaizdų

                            Comment


                              Abu pateikti variantai yra idomus ir tinkami Klaipedos arenai. Sviesus kedziu isdestymo variantas estetine prasme gal net ir smagesnis (nes labiau isilieja i visu tribunu kolorita (tarpuose tarp kedziu - betono spalva)), taciau praktine prasme sis variantas nusileidzia pirmajam. Galima butu tik paspelioti, kiek prireiktu laiko, kad ant tos sviesiausios spalvos atsirastu patamsinta nusedetos zonos plemas.

                              Comment




                                2011.01.02. Mariaus Serapino nuotr.
                                Paskutinis taisė URBANISTAS; 2011.01.06, 07:26.
                                "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                Comment


                                  Pokyciai su fasadu akivaizdziai pastebimi, nuo paskutinios nuotraukos

                                  Comment


                                    Gruodžio mėnesį UAB „Klaipėdos arena“ naujai statomos uostamiesčio arenos statyboms skyrė pirmąją investicijų dalį – 0,2 mln. litų. Šios arenos valdytojo investicijos bus skirtos sporto ir kultūros renginių pagrindinės salės įrengimui.

                                    http://www.verslosavaite.lt/index.ph...esticijos.html

                                    Comment


                                      Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                                      Gruodžio mėnesį UAB „Klaipėdos arena“ naujai statomos uostamiesčio arenos statyboms skyrė pirmąją investicijų dalį – 0,2 mln. litų. Šios arenos valdytojo investicijos bus skirtos sporto ir kultūros renginių pagrindinės salės įrengimui.

                                      http://www.verslosavaite.lt/index.ph...esticijos.html
                                      taip pat rašo apie tai ir čia

                                      http://www.krepsinis.net/klaipedos-a...os-162148.html

                                      Comment


                                        Parašė Kaifas
                                        Isivaziduokit jei butu dar pastatyti Helios pastatai ir pilnai Gandraliskes baigtos, vaizdas butu tiesiog super
                                        Jeigu gerai atsimenu, tai Helios bokštai nebuvo itin patrauklūs šio forumo skaitytojams. Kada bus baigtos Gandrališkės, iš esmės, būtų labai drąsu spėlioti, nes darbai ten, jeigu neklystu, yra visiškai sustabdyti.

                                        Comment


                                          Parašė Kaifas
                                          Isivaziduokit jei butu dar pastatyti Helios pastatai ir pilnai Gandraliskes baigtos, vaizdas butu tiesiog super
                                          Helios planavo pradėti statybas 2009 metais, tačiau dėl krizės perkėlė pradžią į 2011. pažiūrėsim kaip čia bus.


                                          Parašė minicas Rodyti pranešimą
                                          Jeigu gerai atsimenu, tai Helios bokštai nebuvo itin patrauklūs šio forumo skaitytojams. Kada bus baigtos Gandrališkės, iš esmės, būtų labai drąsu spėlioti, nes darbai ten, jeigu neklystu, yra visiškai sustabdyti.
                                          o Gandrališkių statybas planuojama atnaujinti šių metų antroje pusėje ir užbaigti iki 2015
                                          Paskutinis taisė Chixx; 2011.01.09, 13:58.
                                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                          Comment

                                          Working...
                                          X