Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] "Švyturio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet mano nuomone, tos arenos tokios vienodos ir neidomios. Tikrai JAV kopijavimas.
    Ot pvz. SPORTO RUMAI, cia isskirtinis statinys. O visos sios naujos..."kibirai". Apie akustika tyliu.

    Comment


      Parašė Nikas Rodyti pranešimą
      Bet mano nuomone, tos arenos tokios vienodos ir neidomios. Tikrai JAV kopijavimas.
      Ot pvz. SPORTO RUMAI, cia isskirtinis statinys. O visos sios naujos..."kibirai". Apie akustika tyliu.
      Minske irgi toks išskirtinis yra

      http://www.travel-images.com/belarus49.jpg

      O akustika sporto rūmuose pati blogiausia, kiek esu matęs. Bent jau krepšinio rungtynių metu.

      Comment


        Parašė Nikas Rodyti pranešimą
        Bet mano nuomone, tos arenos tokios vienodos ir neidomios. Tikrai JAV kopijavimas.
        Ot pvz. SPORTO RUMAI, cia isskirtinis statinys. O visos sios naujos..."kibirai". Apie akustika tyliu.
        Išversiu visiems ką Nikas norėjo pasakyti:
        "Bet mano nuomone, tas kapitalizmas toks vienodas ir neidomus. Tikrai JAV kopijavimas.
        Ot pvz. TARYBŲ SĄJUNGA, cia isskirtinis statinys/darinys. O visa si nauja santvarka..."kibiras". Apie akustiką tyliu."

        Kaip galima kritikuoti areną kuri nepastatyta. Įdomu ar asmeniškai Nikas buvo apsilankęs Panevėžio ir Šiaulių arenose?
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
          Bet mano nuomone, tos arenos tokios vienodos ir neidomios. Tikrai JAV kopijavimas.
          Ot pvz. SPORTO RUMAI, cia isskirtinis statinys. O visos sios naujos..."kibirai". Apie akustika tyliu.
          O vakarų Europoj kokios arenos gal gali papasakot jei tau čia viskas kaip Amerikoj??
          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

          Comment


            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
            Bet mano nuomone, tos arenos tokios vienodos ir neidomios. Tikrai JAV kopijavimas.
            Ot pvz. SPORTO RUMAI, cia isskirtinis statinys. O visos sios naujos..."kibirai". Apie akustika tyliu.
            Nikai, speju buvai buduliu buryje per riauses su Rusijos/CCCP veliavele rankose? Primena man kai kurie rusai Lietuvoje, ekstremistus musulmonus UK. Juos sieja destruktyvus mastymas, fanatizmas, saliskumas dominuojantis sveika prota. Tikiuosi, tokios atmatos (neteikiu to tau asmeniskai) neturi LT pasu ir pirma pasitaikiusia proga bus istrenkti back to the motherland.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              Oi...prasidėjo vėl. Na jau cia sugebeti ikisti rusus. Žmogeliai, jus bent jau naktimis ramiai miegate ar rusus sapnuojate? (ir nereikia pasakoti, kaip jus mylite Lietuva, iskeliave i UK ar pan.). Ir verteju nesamdziau, dekoju.
              Savo laiku Sporto rumai buvo nuostabus pastatas. Tuo tarpu siuolaikines arenos tai dezutes ir ne daugiau. Antra vertus, ar ismoksite termina: MANO NUOMONE. Jeigu nesutinkate, nerasykite. MANAU(tai taip pat reiskia MANO NUOMONE) is arenos architekturine prasme galima ispesti daugiau, kalbu bendrai apie visas Lietuvos arenas, ne tik Klaipedos.

              Comment


                nu kaip, nikas irgi teisus, sutvarkius sporto rūmus, šie atrodytų tikrai gerai, bet diskusija šita ne vietoj ir ne laiku (apie kitką)

                Comment


                  Parašė Aušrinė Rodyti pranešimą
                  Esu šio projekto rengimo koordinatorė.
                  Nežiūrint į kai kuriuos užsitęsusius procesus, manau, kad šiuo metu esame sulaukę pačio tinkamausio momento Arenos statybai. Žinima, finansavimo užtikrinimui galbūt reikės daugiau pastangų, bet už tai statybos kainos ženkliai kritusios.
                  dziugi naujiena, nes visi aplinkuj tik ir klausineja kaip reikalai su arena
                  Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                  Comment


                    Parašė joker Rodyti pranešimą
                    Minske irgi toks išskirtinis yra

                    http://www.travel-images.com/belarus49.jpg
                    Vilniaus koncertų ir sporto rūmų stogo idėja konstruktoriui gimė viešbučio kambaryje
                    http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=13045343
                    Neretai tenka išgirsti, kad Vilniaus koncertų ir sporto rūmų architektūra niekuo neišsiskiria, ji nėra vertinga, nes esą tai tipinis projektas. Neva pagal tą patį projektą anksčiau nei Vilniuje iškilo analogiški sporto rūmai Minske.

                    „Tai kita ir labai skaudi istorija, kurią man papasakojo amžiną atilsį architektas E. Chlomauskas. Atvirkščiai, originalų lietuvių projektą pasiskolino baltarusiai. Juk Sovietų Sąjungoje anais laikais tai nebuvo laikoma nei plagijatu, nei vagyste“, – atskleidė paslaptingą Koncertų ir sporto rūmų istorijos puslapį H. Karvelis.

                    Sovietmečiu išaugusi, bet atvira modernumo idėjoms jaunoji lietuvių architektų karta ėmė spausti į Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo atsiųstus tuomečio Leniningrado architektų mokyklos atstovus. Jie tuo metu užimdavo daugelį svarbių ir atsakingų postų. Tačiau lietuviai nepabūgo konkuruoti ir netrukus „didžiojo brolio“ pasiuntiniai pajuto kvėpavimą į pakaušį. Kai kurie apsisprendę grįžo į savo tėvynę. Į Baltarusiją išvyko ir tuometis „Miestprojekto“ vyriausiasis architektas, priglobęs daugybę brėžinių, eskizų, projektų. Tarp jų buvo ir Vilniaus koncertų ir sporto rūmų konkursą laimėjęs E. Chlomausko projektas. Netrukus Baltarusijoje buvo pastatyti Sporto rūmai, akivaizdžiai nukopijuoti nuo E. Chlomausko sukurtųjų. Paaiškėjo, kad projektą kaip savo pateikė buvusio „Miestprojekto“ vyriausiojo architekto sūnus, vos baigęs architektūros studijas.

                    „Vilniaus koncertų ir sporto rūmai buvo pastatyti maždaug penkeriais metais vėliau nei Minske. Tačiau abu pastatai labai skyrėsi. Minsko rūmai buki ir neekspresyvūs. Mūsų rūmus išskirtinius daro specialiai jiems sukonstruotas stogas. Tai savaip išgelbėjo architektų reputaciją“, – pasakojo mažai žinomus faktus H. Karvelis.
                    www.lt-lv-forum.org/

                    Comment


                      Gal ne visi radot:

                      http://www.miestai.net/forumas/album.php?u=4532
                      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                      Comment




                        Bet ar tik su detalizacija nenutolstama nuo pradinės įdėjos? Jei atsiranda stiklo fasadai su žaliuzėm, žemaūgį biurų pastatą ar prekybos centrą ima priminti.

                        Comment


                          Man irgi primena prekybos centrą, bet ne dėl žaliuzių, o dėl tūrinės koncepcijos nebūvimo...
                          "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                          Comment


                            Viskas čia labai gerai. Graži arena, gal šiek tiek gaila, kad "U" formos tribūnos, be abejo, kaip Klaipėdai Gal net galėjo būti kiek didesnė, nors kita vertus pažiūrėjus į lankomumą Šiauliuose ar Panevežyje, tai atrodytu, kad dydis pats tas, atrodys pilnesnė. O, kad primena tą ar aną nereik manau per daug dėmesio kreipt, pastatys tada žiūrėkim, juk dažnai realybė kitokia nei vizualizacijos..

                            Comment


                              Mano ji kažkokią apvirtusią baržą primena anyway svarbu, kad ji apskritai bus
                              Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                              Comment


                                Gerai kad apdailą pakeitė į stiklą ir žaliuzes, tai smarkiai "palengvina" masyvų arenos tūrį. Tik stogas pasidarė šiek tiek per masyvus

                                Comment


                                  Klaipėdos arena ir Vilniaus sporto rūmai

                                  Priešingai - šitas variantas kur kas geriau atrodo negu variantas su plytinėmis sienomis, kur kas lengvesnis ir medžiagiškai artimesnis jūrinei temai.
                                  O kas dėl sporto rūmu - nėra jie tipinis projektas, bet nėra ir labai vykęs. Akustika prasta, kylant į viršų laiptai labai stipriai išstatėja ir tribūnos eina labai stačiu kampu, dėl ko ir nejauku, ir pavojinga. Be to jei neklystu pagal pirminį projektą turėjo aukštos tribūnos būti iš abiejų pusių, bet pritrūkus lėšų pastatė tik iš vienos. Iš viso to pastato forma nėra tinkama sporto renginiams, nes stogas eina stipriai žemyn ir nesukuria pakankamos erdvės. Kas tame pastate yra vertinga - vantinių konstrukcijų stogas.

                                  Comment


                                    nemanau, jog taip atrodys kaip vizualizacijoj. Bet tikrai, svarbu kad ji butu ;D nes kazkaip tie Neptuno spoto rumai nors ir atnaujinti, taciau per mazi
                                    Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                                    Comment


                                      Paaiškėjo norintieji valdyti būsimą Klaipėdos areną

                                      Paskelbti Klaipėdos universalios sporto arenos koncesijos sutarties kandidatai, kurie toliau dalyvaus konkurse. Tai keturios lietuviškos kompanijos, kurios iki vasario 17 dienos privalo pateikti išsamius įpareigojančius pasiūlymus.

                                      Uostamiesčio savivaldybės egzaminą dėl kvalifikacijos atitikimo sėkmingai išlaikė visi konkurse dalyvavę kandidatai: UAB "BILIETAI LT", UAB "Muzikos ekspertas", VšĮ "Pramogų sala" ir UAB "SEVEN entertainment".

                                      Tiesa, komisijai buvo kilę nemažai klausimų dėl kai kurių kompanijų atitikimo konkurso sąlygose išdėstytiems reikalavimams.

                                      "Pirmasis etapas baigtas. Nustatėme, kad šie kandidatai atitinka numatytus reikalavimus. Dabar jie teiks sumas dėl koncesijos mokesčių, surašys, kokias siūlo investicijas ir jų sumas", - "Vakarų ekspresui" sakė Ekonomikos ir strategijos departamento vadovas Ričardas Zulcas.

                                      Atplėš vokus

                                      Vokai su kandidatų pasiūlymais bus atplėšti vasario 18 dieną.

                                      "Jei bus kas neaišku, - kviesimės bendrovių atstovus ir aiškinsimės. O vėliau atrinksime geriausias sąlygas pasiūliusius kandidatus ir bandysime diskutuoti, derėtis", - aiškino Investicijų ir verslo plėtros skyriaus vedėja Elona Jurkevičienė.

                                      Žadama, kad arenos statybų darbai bus pradėti šių metų antrojo ketvirčio pabaigoje.

                                      Finansai ir vizijos

                                      Priminsime, kad arenos statybai iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų per dvejus metus bus skirta 40 milijonų litų, iš Vyriausybės investicinės programos - 5 milijonai. Savo dalį turės skirti ir Klaipėdos savivaldybė. Kai bus paskelbtas rangovas, tuomet ir vyks derybos dėl galutinės kainos. Dabar kalbama apie per 100 milijonų litų, tačiau ar arena tiek ir kainuos, kol kas neaišku.

                                      Tarp Baltijos ir Taikos prospektų bei Minijos ir Dubysos gatvių esančioje teritorijoje iškilsiančioje 4 aukštų arenoje ketinama įrengti renginių metu veiksiantį restoraną, SPA centrą, sporto klubą. Naujojoje arenoje treniruosis ir V. Knašiaus sporto mokyklos auklėtiniai.

                                      Iš viso 22 890 kv. m ploto savo forma katamaraną priminsiančioje Klaipėdos universalioje arenoje koncertų metu tilps iki 7 450, varžybų metu - iki 5 486 žiūrovų.

                                      Arena duris turėtų atverti 2010 metų antrąjį pusmetį, prieš Lietuvoje 2011 metais vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą.
                                      Vakarų ekspresas

                                      Comment


                                        Na Klaipėdos arenos idėja man patinka, tik matosi, kad toliau vystant projektą iš vienos pusės sprendimai pagerėjo - atsisakė tos tarybinę polikliniką primenančios (bent šiame projekte) plytų faktūros ir ėmė naudoti metalo ažūrą, kas gerokai palengvins fasdą ir kaip jau minėjau medžiagiškai kur kas arčiau jūros, laivo. Iš kitos pusės pirminė idėja(kai prie projekto rimčiau prisėdo konstruktoriai) neteko dalies grynumo - fasado plokštumoje atsirado stogą paremiančios kolonos, pats stogas pasidarė gana storas ir bukas, bent jau mano nuomone kur kas geriau atrodytų jei stogas pačiame priekyje lūžtų ir suplonėtų, suapvalėtų į viršų (panašiai kaip tie "katamarano korpusai"). Gal tada ir tų kolonų nereiktų, o galima būtų virš stogo iškelti statramsčius (ale stiebus) ir pakabinti stogą ant atotampų.

                                        Comment


                                          Aš manau kad stogui galima bent spalva uždėti, kad nebūtu kaip dėmė.
                                          Nesunku kad ir užraša kokį užmest, vistiek ankščiau ar vėliau pastatys šioje zonoje aukštuminių...

                                          O už žaliuzių veidrodini atspindį, kas sukurtu tuštumos efektą...

                                          Ot pasvaičiojau....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X