Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Klaipėdos piliavietė
Collapse
X
-
Atsiskleidžia Klaipėdos pilies bokšto vaizdas – vyksta pastolių išmontavimo darbai

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual..._medium=copied
- 20 patinka
Comment
-
Smailes nebuna is cerpiu paprastai varinis kazkoks salmas arba vienetinis dirbinys.Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimąKokia smailės danga ? Kažkaip vis maniau, kad turėtų būti čerpės , o čia ...
ps. bet taip itartinai stogas glotnus atrodo. Bet gal cerpiu analogus rado?"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė SpykeDymon Rodyti pranešimąKokia smailės danga ? Kažkaip vis maniau, kad turėtų būti čerpės , o čia ...
Comment
-
Sukryžiavo ietis dėl Mėmelio piliesParašė Stadionas Rodyti pranešimąo yra kažkokių judesių dėl kitų etapų, ar čia kol kas tiek?
- 2 patinka
Comment
-
Galėtų tiesiog skaidyti dar į daugiau etapų ir atkurti vėl vieną kampą palei Priešpilio g., atstatyti dalį pilies ir t.t. Ir taip judėti, per tą laiką ir irklavimo pastato klausimas išsispręs.
Nors kita vertus įdomu ar kurtinų atkūrimas tiesiogiai siejasi su pačios pilies atstatymu ar ne.
- 3 patinka
Comment
-
Bet tai kodėl ne čerpės? Suprasčiau, jei tai būtų stilizacija, tada nors ir vonios plytelėmis.Parašė Scarface Rodyti pranešimą
Comment
-
Tai kad čerpės ant stogo. Va čia nuotraukoje iš arti matosi stogo čerpės:
https://www.15min.lt/naujiena/aktual...i-56-2390104#_
- 3 patinka
Comment
-
Siejasi tiesiogiai. Netgi labiau - Reikalas yra ne Klaipėdos pilis, bet piliavietė. Pagal bendrą piliavietės atkūrimo koncepciją etapai sudėlioti prieš gerus 20 metų. Įgyvendintas tik 1 etapas - ryitnės ir šiaurinės kurtinų atkūrimas ir teritorijos sutvarkymas, išvalant nuo laivų remonto įmonės statinių, iškeliant Priešpilio g. Pagal viziją kitas etapas turėtų būti likusių bastioninių įtvirtinimų atkūrimas - pietiniai bastionai ir juos jungiančios pietinė bei vakarinė kurtinos. Toliau - fosa, po to - pilis. Kadangi politikams reikia greitų žaisliukų, sugalvojo pastatyti bokštą. Ilgai dabar taip stovės.Parašė Creatium Rodyti pranešimąGalėtų tiesiog skaidyti dar į daugiau etapų ir atkurti vėl vieną kampą palei Priešpilio g., atstatyti dalį pilies ir t.t. Ir taip judėti, per tą laiką ir irklavimo pastato klausimas išsispręs.
Nors kita vertus įdomu ar kurtinų atkūrimas tiesiogiai siejasi su pačios pilies atstatymu ar ne.
N N N
- 1 patinka
Comment
-
Čia įkėlėt tikrai ne bokšto specifikacijas. Tai yra aprašymas to bokšto, kuris buvo suprojektuotas piliavietės 1 atkūrimo etape 2010-2012m., vietoje sovietiniais laikais pastatyto 1 aukšto bokšto.Parašė Scarface Rodyti pranešimą
Tai, kas buvo suprojektuota, išoriškai buvo pastatyta, įskaitant piramidės formos stoglangį, tačiau viduje neįrengta. Prastovėjo gerus 5 metus, tada buvo nugriauta, kad būtų galima pastatyti tai, ką dabar pastatė. Ar įrengs (ir kada) vidų - klausimas retorinis.N N N
- 2 patinka
Comment
-
Čia gal nelabai profesionalus klausimas, bet kuo vadovaujantis atstatytas bokštas? Kodėl aukštas po smaile mažesnio diametro, kodėl yra tos trys baltos juostos? Ar atkurta įvertinus kažkokius analogus ar atsižvelgiant į ikonografinę medžiagą?Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Atkurtas tik tūris ir aukštis pagal istorinę medžiagą, visa kita yra architektų fantazijos. Straipsnis apie taiParašė Aleksas666 Rodyti pranešimąČia gal nelabai profesionalus klausimas, bet kuo vadovaujantis atstatytas bokštas? Kodėl aukštas po smaile mažesnio diametro, kodėl yra tos trys baltos juostos? Ar atkurta įvertinus kažkokius analogus ar atsižvelgiant į ikonografinę medžiagą?
Comment
Comment