Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savanorių prospekto projektai Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė sauls Rodyti pranešimą
    Bijau kad taip, prie PJ/VB savanoriuose daug daugiau vietos, o su parkavimu tragedija. Cia pastatas tikrai masyvus. Beje, girdejau 3 a. bus Sonex'o programeriu padalinys, perkelia is Anukelio.

    Nelabai supratau kaip, bet tuo metu kai pirma karta rasiau komentar'a hammer taise savaji, kuri as citavau ir mano komentaras dingo...
    Kažkokia mistiką įvyko man jį rašant Kai parašiau IE užstrigo rodydamas, kad talpinamas komentaras ar kaip ten rašo Aš jį atsargai nusikopinau, kad jei nebus išsaugotas, parašyčiau iš naujo, tačiau komentaras temoje atsirado, bet paskutinę žinutę forume rodė ne mano todėl bandžiau daryt edit ir išsaugoti iš naujo, bet situacija nepakito

    O dėl Sonex ir Anūkėlio, tai net nežinojau, kad programeriai jų ten glaudės Kažkaip maniau nuo senų laikų Juzėj likę Beje gal kas žino ką apie Juzę? Gyvuoja dar ten kokios firmelės? Kažkada lyg buvo šnekėta, kad žadama ją griauti arba rekonstruoti?
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #42
      Kažkokia mistiką įvyko man jį rašant Kai parašiau IE užstrigo rodydamas, kad talpinamas komentaras ar kaip ten rašo Aš jį atsargai nusikopinau, kad jei nebus išsaugotas, parašyčiau iš naujo, tačiau komentaras temoje atsirado, bet paskutinę žinutę forume rodė ne mano todėl bandžiau daryt edit ir išsaugoti iš naujo, bet situacija nepakito
      man jau ne kartą tokia mistika buvo bet dabar jau žinau kaip ją įveikti - jeigu rodo, kad komentaras talpinamas, tačiau nieko daugiau nevyksta ir rašo kamputyje IE "done" reikia spausti "daugiau" ir tada vėl išsaugoti pranešimą. jeigu tokiu budu gavosi du pranešimai, tai pirmąjį tiesiog editink ir ištrink

      Comment


        #43
        Parašė batista Rodyti pranešimą
        man jau ne kartą tokia mistika buvo bet dabar jau žinau kaip ją įveikti - jeigu rodo, kad komentaras talpinamas, tačiau nieko daugiau nevyksta ir rašo kamputyje IE "done" reikia spausti "daugiau" ir tada vėl išsaugoti pranešimą. jeigu tokiu budu gavosi du pranešimai, tai pirmąjį tiesiog editink ir ištrink
        Dėkui
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #44
          /\ nėra už ką

          Comment


            #45
            Parašė Arunas Rodyti pranešimą
            ten jau dabar yra ofisai.

            speju kad pirmam aukste bus parduotuves/.
            sonex keliasi i sita pastata

            Comment


              #46
              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
              Ilgokai vyko šios dežės statybos, ilgokai... Nepatinka man tokie statiniai Savanoriuose ploto liko nebedaug, tegu į aukštį kyla bent kiek, o ir šiuo atveju su parkingu bėdos nemažos..
              Kaip tik norejau ir as sito pastato nuotraukas ikelt, nepatinka ir man jisai, kaip jau buvo mineta, truksta aukscio, juolabiau kai salia, kitoje gatves puseje, toks gigantas stovi...

              Comment


                #47
                O gal kas zinot kas planuojama cia ? Vieta priesais "stikliaska"
                Sorry uz foto kokybe
                Attached Files
                ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                Comment


                  #48
                  Parašė Myndzius Rodyti pranešimą
                  O gal kas zinot kas planuojama cia ? Vieta priesais "stikliaska"
                  Sorry uz foto kokybe
                  Tiksliai...kas čia bus?

                  Comment


                    #49
                    Kazko nesiorientuoju. Cia skersai prospekta nuo to monolito kuri atnaujino ne per senaiusiai??

                    Comment


                      #50
                      /\ taip

                      Comment


                        #51
                        Eiline deze aisku geriau nei lusnos medines

                        Comment


                          #52
                          Parašė TKO Rodyti pranešimą
                          Kazko nesiorientuoju. Cia skersai prospekta nuo to monolito kuri atnaujino ne per senaiusiai??
                          Deja, to monolito atnaujini tik dali, o didesne dalis taip ir liko(manau ir liks) pilka...
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            #53
                            Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                            Deja, to monolito atnaujini tik dali, o didesne dalis taip ir liko(manau ir liks) pilka...
                            skirtingi savininkai tu objektu.

                            Comment


                              #54
                              Gal kas zino, kas bus priesais 'banku miesteli'(ten kur vilniaus, sampo, nord bankai isikurie)? kiek zinau tai pagal kauno plana ten aukstingumas rekomenduojamas daingoraiziams

                              Comment


                                #55
                                Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                                Gal kas zino, kas bus priesais 'banku miesteli'(ten kur vilniaus, sampo, nord bankai isikurie)? kiek zinau tai pagal kauno plana ten aukstingumas rekomenduojamas daingoraiziams
                                o ten jau kazkas vyksta?
                                I love INNUENDO!

                                Comment


                                  #56
                                  aptverta teritorija... priesais Thomas philips ta pievute

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                                    aptverta teritorija... priesais Thomas philips ta pievute
                                    aisku, foto butu geriausia ;D
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      #58
                                      tai gal pastatys koki aukstesni pastatuka
                                      Alternative

                                      Comment


                                        #59
                                        Na manau būtume ką nors girdėję jei kas rimtesnio būtų planuojama
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          #60
                                          Na mano akimis ziurint ten ta aptverta teritorija per maza aukstesniam pastatui,labai jau plonas turetu but

                                          Comment

                                          Working...
                                          X